ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
więcej ->

 
 

Urban a „sprawa polska”.

Starsze pokolenie dobrze pamięta kim jest Jerzy Urban., dziennikarz który w przełomowym momencie dla Polski poszedł na usługi aparatu władzy.
Dzięki swojej arogancji zyskał sobie nienawiść

Jednak w ostatnim czasie po przeobrażeniach jakie przeszła Polska , wielu tak zwanych „kulturalnych ludzi” prześcignęło Urbana w swoim chamstwie kilka dystansów.
Są różne rodzaje chamstwa. Najmniej szkodliwe jest to które rozumiemy pod pojęciem siorbania przy stole, dłubania w nosie, czy nieumiejętności artykułowania swoich myśli.
Znam stokroć gorsze chamstwo, kiedy „kulturalni” prezydenci miast przyznają sobie kolejne horrendalne premie. Żeby jednak otrzymać pieniądze te premie wyrzuca się na bruk matki samotnie wychowujące dzieci, kaleki, ludzi bezradnych. Tak jest w wypadku prezydenta miasta Krakowa – częstego bywalca Pałacu Biskupiego.
Kontakty z Kurią i manifestowanie swojego katolicyzmu, nie przeszkodziło Gołasiowi zrujnować budżet miasta, obciążyć mieszkańców kosztami swoich wybryków, a jednocześnie przyznawać sobie i innym członkom zarządu kilkudziesięciotysięczne premie.

Kiedy komuna była przy władzy kradła małą łyżeczką.
Mający poparcie Kościoła Katolickiego tak zwani „działacze AWS” kradli chochlami nie licząc się z skutkami dla własnego kraju.

Na styku Kościół-polityka od zawsze działy się rzeczy niedobre.
Wielokrotnie Kościół był narzędziem w realizacji niecnych celów. Przywołać tu można rozgrywki rodowe włoskich możnowładców, działania cesarzy niemieckich, czy zakonu krzyżackiego cynicznie zwącego się Najświętszej Marii Panny.

Działania Kościoła Katolickiego, podobnie jak każdego innego, winny podlegać krytyce zawsze wtedy, gdy wychodzą poza normy społeczne, lub obowiązujące prawo.
W takich wypadkach zawsze jest złamane również prawo Kościelne i z tego powodu nie może być dyskusji czy można krytykować niegodną postawę członków kleru.

Jednak Jerzy Urban, którego dotyczy ten artykuł wybrał sobie dość szczególną metodę krytyki. Przyznam że z wielkim niesmakiem czytałem kilka z jego artykułów.
Jad i nienawiść do wszystkiego co kościelne, w tematach dotyczących pedofilii wśród księży, sugerują że w młodości stał się on ofiarą molestowania seksualnego.

W zasadzie mógł bym nawet niezauważać że taki ktoś jak Urban istnieje, gdyby nie fakt, że oprócz antykościelnej fobii, w jego gazecie ukazują się całkiem rzeczowe artykuły dotyczące sytuacji naszego Kraju.
Domniemuję że sam Urban pisze w swojej gazecie pod kilkoma pseudonimami.

Pewnego dnia w gazecie NIE opublikowane zostało oświadczenie o zerwaniu wszystkich kontaktów z nomenklaturą partyjną i tak zwanymi „czerwonymi baronami”.
Gdyby na tym skończyła się manifestacja swojej postawy to Urban zyskiwał by wciąż nowych zwolenników.
Niestety, pewnego dnia pozwolił sobie na wykraczający poza normy przyzwoitości artykuł na temat Jana Pawła II.

Dzięki temu polityczne bagno zyskało narzędzie do swoich rozgrywek o poparcie hierarchii kościelnej w nadchodzących wyborach.
Rozległy się głosy protestu i potępienia z tych środowisk, które tylko i wyłącznie dzięki poparciu Kościoła znalazły się u władzy, a które to poparcie ostatnio utraciły.

Bardzo szybko mamy okazję obejrzeć skutki tych zakulisowych działań.
Liga Polskich Rodzin traci poparcie zarówno „góry” Kościoła, jak też samego „ojca dyrektora”.
Trwa zabawa w ciuciubabkę w którą włączyli się nawet hierarchowie Kościoła.
Wszystko to bardzo ?le wróży dla naszego Kraju.

3 wrzesień 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

"PORZˇDNI LUDZIE ZACZYNAJˇ SIĘ BAĆ" oświadczył Miller
czerwiec 16, 2002
analityk
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
13 grudnia 2006 Stan Tymiński: Stan Wojenny – Dolarowa „Solidarność”
grudzień 18, 2006
Stanisław Tymiński
Nacjonalizacja banków przez rząd Francuski i Niemiecki
październik 17, 2008
ZIEMKIEWICZ
Esbek Marek Komorowski, czyli próba inwigilacji od środka
styczeń 22, 2006
Marek Olżyński
Ekologia a prawda
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Rodzaje upojenia alkoholowego (znane tylko z opowieści!):
styczeń 4, 2004
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
Czy RPP obniży stopy procentowe?
luty 13, 2006
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
W białych rękawiczkach
listopad 27, 2002
Adam Zieliński
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
O BANANACH I OPOZYCJI... i jeszcze raz o bananach
styczeń 9, 2003
Artur Łoboda
Parę doniesień z biednej i ponurej Rosji...Wiem że polskojęzyczne publikatory oszczędzą nam tych tragedii...
wrzesień 7, 2007
tłumacz
Największa mądrość.......... nie tylko Kościoła.
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Ambasada-Forteca w Bagdadzie
kwiecień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Libia odblokowana
październik 11, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media