ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
więcej ->

 
 

Ukrainskie zbrodnie wojenne.

Cytat: (Artykul pisany po angielsku)
Ukrainska spolecznosc w Scunthorpe (23 stycznia) sugeruje, ze Ukraincy, ktorzy
przybyli do W. Brytanii po 1945r. byly to wszystko ofiary albo przeciwnicy Nazizmu.
Faktycznie, wielu z nich wspolpracowalo z nazistami albo walczylo w niemieckiej armii. Byli odpowiedzialni za straszliwe zbrodnie wojenne.

Tych rekrutowanych do pracy w Wielkiej Brytanii spomiedzy wysiedlencow w brytyjskim pasie {Strefie} Niemiec, tysiace bylo zmuszonych {przymusowo} jako robotnicy przymusowi pracowali w okropnych warunkach. Inni chetnie sluzyli Niemcom w formacjach wojskowych albo fabrykach a pó?niej wystapili w przebraniu jako zeslancy.

Najwieksza grupa Ukraincow przewiezionych do Brytanii w 1947 zawierala 8.000 Ludzi Waffen-SS Galizien Ukrainska Dywizja tworzona Lwowie w 1943. To objelo Ukraincow, ktorzy posluzyli nazistom w policyjnych jednostkach i jak gwardia
{straze} przy koncentracji wię?niów i obozach smierci. Ukraincy kolaboranci opuscili Niemców i wstapili do Sprzymierzonych armii, specjalnie 2-gi Korpus Wojska Polskiego we Wloszech.

Podejrzanie zbrodniarze wojenni "Ukraincy" przybyli do tego kraju albo pojechali dalej do Kanady, Stanow Zjednoczonych i Australii. To mialo zle plamic cala spolecznosc {wspolnote} ze zbrodniami
kilku ludzi, ale to jednakowo uszkadza udac {pretentowac}, ze tam nie jest zaden przypadek by odpowiedziec.
Sobota 25 stycznia 1992 "Komentarz" The Independet.

Dowodca general Wladyslaw Anders przyjął 8.000 Ukraincow którzy sluzyli w Waffen-SS Galicja Dywizja formacja we Lwowie 1943! Natomiast Polacy - Slowianie uciekajac z PRL nie zostali przyjeci do 2-go Korpusu Wojska Polskiego we Wloszech.

Powod uciekinierzy agenci PRL Polacy Slowianie musza byc deportowani do Kraju. Niektorzy zostali zamordowani przez zydowskie UB. Lub wiezienia i tortury zydowskich katow UB.
Dzisiaj pokolenie PRL zydowskie Jakuba Bermana pod patronatem KOR NSZZ"Solidarnosc"! Rzady III i IV Rzeczypospolitej Polskiej w nowej demokracji i wolnosci slowa. Upokorzenie moralne Slowianskiej Rzeczypospolitej i godni obywatele Polski?

Ukrainian war crimes
Article on the Ukrainian community in Scunthorpe (23 January) sugested that Ukrainians who arrived in Britain after 1945 were all the victims or opponents of Nazism. In fact, many had collaborated with the Nazis or fought in the German army. Some were responsible for horrendous war crimes.
Of those recruited for work in the UK from among displaced persons in the British Zone of Germany, thousands
had been forced labourers working under atrocious conditions or factories and masqueraded as deportees. The
largest group of Ukrainians transported to Britain in 1947 comprised the 8.000 men of the Waffen-SS Galizien Division,
formed in Lvov in 1943. It included Ukrainians who served the Nazis in police units and as guards at concentration and death camps. Some Ukrainian collaborationists deserted the Germans and joined the Allied armies especially the Polish Corps.
By these means, suspected war criminals arrived in this country or moved on to Canada, the US and Australia. It would be wrong to besmirch a whole commmunity with the crimes of a few men, but it is equally damaging to pretend thre is no case to answer. Saturday 25 January 1992 Commentary The Independent.

25 kwiecień 2007

Bogdan "Trzy Radla" A.K. 

  

Archiwum

Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
Prom "Rogalin" trafił na złom
kwiecień 3, 2006
Jan Zakiewicz
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
PKP usmażyła mi jaja!
grudzień 3, 2004
Mirosław Naleziński
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
Politycznie, trupi zaduch
grudzień 12, 2005
Marek Olżyński
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny".
październik 23, 2003
Artur Łoboda
Jeden milion sto trzydzieści tysięcy siedemset zabitych irakijczyków (1130689)
grudzień 12, 2007
Felek Stankiewicz
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja jest dobra na wszystko!
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Machloja grubymi nićmi szyta
sierpień 10, 2002
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
Lepper: papież opowiedział się za trzecią drogą
sierpień 19, 2002
PAP
Masoneria (1)
listopad 24, 2003
"jasiek z toronto"
Cechy charakterystyczne u antysemity
styczeń 15, 2007
dorek
¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media