|
Zapytanie w Trybie Prawa Prasowego do Prezes Sądu Najwyższego Teresy Pyźlak
|
|
Artur Łoboda Kraków 25 marca 2021 roku
Polskie Niezależne Media
Pr 164/10
www.zaprasza.net
Szanowna Pani Teresa Pyźlak
Prezes Sądu Najwyższego
Zapytanie w Trybie Prawa Prasowego
Na podstawie Ustawy Prawo Prasowe WZYWAM PANIĄ do podania niepodważalnego dowodu naukowego, że na świecie panuje jakaś "epidemia".
W dniu dzisiejszym miał zostać w Sądzie Najwyższym ogłoszony Wyrok w sprawie tak zwanych "kredytów frankowych", a więc jednego z największych oszustw finansowych Trzeciej RP - w którym uczestniczył również Mateusz Morawiecki.
Jednak w dniu 19 marca br - bez jakiejkolwiek podstawy prawnej - Tomasz Przesławski Prezes Sądu Najwyższego kierujący pracą Izby Dyscyplinarnej podpisał w Pani imieniu BEZPRAWNE rozporządzenie o zawieszeniu procedur w Sądzie Najwyższym - opierając się na BEZPRAWNYM ZARZĄDZENIU Prezesa Rady Ministrów z 23 października 2020 roku.
W chwili obecnej nie ma ŻADNEJ epidemii, ale jest prowadzona Pierwsza wojna kowidowa przeciwko ludzkości!
I tą wojnę prowadzi również polskojęzyczny Rząd Mateusza Morawieckiego - co potwierdziłem siedmioma zawiadomieniami do Prokuratury o zbrodnię ludobójstwa!
W listopadzie 2019 roku Łukasz Szumowski ZBRODNICZO podniósł normy promieniowania elektromagnetycznego stukrotnie.
Teraz - dla wygenerowania pożądanej liczby - rzekomo "chorych na kowida" - podwyższa się moc nadajników i uszkadza organy wewnętrzne osób w polu rażenia nadajników, albo tych - którzy trzymają blisko ciała telefony komórkowe.
Dlatego Adam Niedzielski z wyprzedzeniem wieszczy kolejne - rzekome "wzrosty zachorowań".
Jasnowidz z niego niezły.
Wnoszę więc o podanie: skąd Pani wie, że jest jakaś "epidemia", bo NIEPOPARTE ŻADNYM DOWODEM NAUKOWYM (!) twierdzenia pisowskiego Rządu - nie mogą być podstawą do zablokowania Wymiaru Prawa RP.
Z poważaniem
Artur Łoboda
|
|
25 marzec 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
SYSTEM PODATKOWY
Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
|
Amerykanie zbombardowali iracki szpital
listopad 9, 2004
PAP
|
"Egzekutorzy" czy gangsterzy?
luty 7, 2003
PAP
|
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
|
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
|
Co i z czym kojarzy się Adamowi Michnikowi
wrzesień 4, 2007
Izabela Grelowska
|
Hip Hop
luty 18, 2004
Dziennik Polski
|
Szaron anulował porozumienie w sprawie Hebronu
listopad 17, 2002
AFP
|
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
|
Najniebezpieczniejszy okres w historii ludzkosci?
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przemilczana prawda o stanie wojennym
(dr Leszek Skonka)
grudzień 14, 2004
dr Leszek Skonka
|
"Nie ulegajcie pokusom bogactwa"
sierpień 26, 2004
|
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
|
Lista Hausnera
luty 11, 2005
Włodzimierz Knap
|
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
|
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
|
Czy jesteśmy w punkcie wyjścia?
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
"Narod wybrany" i konsekwencje "wybrania"
lipiec 23, 2006
M.K.
|
|
|