|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
więcej -> |
|
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
|
|
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie. Wezwał do zwielokrotnienia wysiłków na rzecz utrzymania pokoju i nieuleganie opiniom, że konflikt z Irakiem jest nieunikniony.
"Nie mogą powstrzymać nas ataki terroryzmu ani też gro?by rysujące się na horyzoncie" - powiedział papież. Dodał, że "nie wolno poddawać się rezygnacji i godzić się z tym, że wojna jest nieunikniona". Wezwał też do zwielokrotnienia wysiłków dyplomatycznych w celu rozwiązania kwestii irackiej.
Jan Paweł II przemawiał na audiencji dla członków katolickiej Wspólnoty św. Idziego, która od 35 lat występuje w roli mediatora w różnych konfliktach na świecie.
"W chwili, gdy przeżywamy napięcia i gdy wieją wichry wojny, staje się coraz pilniejsze głoszenie Ewangelii pokoju ludzkości kuszonej przez nienawiść i przemoc" - podkreślił papież.
Zwierzchnik Kościoła katolickiego odwołał się do chrześcijańskiego braterstwa i podkreślił, że powinniśmy uznawać w bli?nim "przyjaciela, którego należy kochać bez stawiania warunków, ponieważ jest to droga, która prowadzi do pokoju, droga dialogu, nadziei i szczerego pojednania".
Politycy - w przekonaniu papieża - powinni dążyć do pokoju z takim samym "uporem", z jakim Abraham, "ojciec naszej wiary, wznosił na górze modlitwę do Boga, aby uchronił ludzi i miasta przed zniszczeniem".
W przemówieniu do członków bractwa św. Idziego biskup Rzymu nawiązał do obchodzonego przez Kościół 40-lecia encykliki Jana XXIII "Pacem in terris".
Powiedział, przypominając pośrednio kryzys rakietowy na Kubie w 1962 r., że wówczas, gdy ogłaszano tę encyklikę, "pokój również był w niebezpieczeństwie".
Należy więc powtórzyć - podkreślił na zakończenie Jan Paweł II - że "pokój nie jest kwestią struktur, lecz osób, same struktury zaś są jedynie owocem mądrości i doświadczenia nagromadzonego w toku historii poprzez niezliczone gesty pokoju".
Stolica Apostolska wzmogła w ostatnich dniach ofensywę dyplomatyczną starając się zapobiec wojnie przeciwko Irakowi.
14 lutego papież przyjmie na audiencji w Watykanie wicepremiera Iraku, Tarika Aziza, który jest chrześcijaninem. Najprawdopodobniej cztery dni pó?niej Jan Paweł II spotka się z sekretarzem generalnym ONZ, Kofim Annanem. W piątek o kryzysie irackim rozmawiał z niemieckim ministrem spraw zagranicznych, Joschką Fischerem.
|
|
9 luty 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Zniesmaczenie
maj 22, 2007
Marek Olżyński
|
WIERZE ZE "HEJNAL" NADAWAŁ
maj 5, 2005
RZYMIANKA
|
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja.
Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
|
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Globalista
lipiec 27, 2003
Paweł Mondel
|
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Pomysłowa TVN24
listopad 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Nie pokój wam przynoszę ale miecz".
Egzemlipikacja 1
marzec 5, 2004
Ala
|
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
|
Weszła w życie nowelizacja samorządowej ordynacji wyborczej
sierpień 10, 2002
PAP
|
Ty i Twoje dzieci będą spłacać 58 tysięcy - wraz z odsetkami...
czerwiec 1, 2007
PAP/Rzeczpospolita
|
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
|
Powtórka z historii 1
grudzień 6, 2002
Artur Łoboda
|
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
|
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
|
Nowa ustawa - nowy bubel, czy tylko kolejny szwindel ?
lipiec 29, 2004
Adam Sandauer
|
Prezydent pożyczy wojewodzie
kwiecień 4, 2007
|
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
|
Reymont i Kociubińska
październik 25, 2006
|
więcej -> |
|