|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
więcej -> |
|
Islam sunnitów i szyitów a stabilizacja Bliskiego Wschodu
|
|

Zmiany na Bliskim Wschodzie po upadku Saddam’a Hussein’a, wyłoniły większość szyitów w Iraku, jako głowną silę polityczną wśród Irakijczyków, oraz dały możność stworzenia małego Kurdistanu, który już działa pod wieloma względami jak oddzielne państwo, w którym nie wywiesza się flagi Iraku i do którego nie ma wstępu rekrutowana przez USA nowa armia Iraku. Istnienie Kurdistanu może być początkiem faktycznego rozpadu Iraku, który stoi w obliczu wojny domowej.
Siła polityczna szyitów w Iraku bardzo wzmacnia szyicki Iran i stwarza linię rozłamu islamu na strefę szyitów i na strefę dotąd potężniejszych sunnitów. Historycznie rozłam ten sięga roku 632 – chwili śmierci proroka Machometa. Wówczas stronnicy teścia Machometa, Abu Bakr’a, póżniejsi sunnici, postawili go na tron, jako pierwszego kalifa islamu, mimo oporu pó?niejszych szyitów, których kandydatem na kalif był zięć Machometa, Ali. Ali w końcu stał się czwartym z koleji kalifem. Został on jak i 19 lat pó?niej jego syn Hussein, zamordowany w Mezopotamii, dzisiejszym Iraku. Żałobne święto śmierci Husseina, „Aszura,” trwa 10 dni publicznego samobiczowania przez szyitów i ich protestu przeciwko tyranii sunnitów, a dziś przeciwko „tyranii” USA i Izrael.
Sunnici uważją szyitów za heretyków przesiąkłych perskim Zoroastrianizmem. Dziś, w Iraku, mniejszość sunnitów nie chce uznać władzy większości szyitów i antagonizm tych dwu sekt utrudnia stworzenie solidarności muzułmanów przeciwko Ameryce. Mimo tego powstała solidarność gnębionych przez Izrael sunnitów w ruchu Hamas w Palestynie i organizacji shyitów Hezbollah walczącej obecnie przeciw inwazji Izraela w Libanie.
Szyita Vali Nasr jest autorem książki: „Odrodzenie Szyitów: Jak Konflikt w Islamie Ukształtuje Przyszłość.” Autor ten uważa, że konflikt sunnitów przeciwko szyitom, odegra dużą rolę w dalszym ukształtowaniu się islamu i w stosunkach islamu z zewnętrznym światem.
Inwazja Iraku przez USA spowodowała przewagę polityczną szyitów po raz pierwszy w nownoczesnym państwie arabskim. Szyitów jest 150 milionów na Bliskim Wschodzie i wielu z nich żyje pod władzą sunnitów, jak na przykład w Arabii Saudyjskiej, gdzie byli od dawna prześladowani. Dla dobra Żydów w Izraelu, USA subsydiuje Egipt i Jordanię, ale obecnie sytuacja się zmienia, z powodu dalszego destabilizowania Bliskiego Wschodu przez atak Izraela na Liban.
Izrael liczy na bezgraniczną pomoc z USA. i nie chce stałego pokoju z Arabami i z tego powodu nawet powoduje solidarność szyitów w Hezbollah i sunnitów w Hamas. Vali Nasr uważa, że USA musi nawiązać bezpośredni kontakt z Iranem i zapomnieć o planach zmiany reżymu w Teheranie, jak tego sobie życzy Izrael. Iran jest potrzebny, według tego autora, tak do załagodzenia katastrofy USA w Iraku, jak i do stabilizacji całego Bliskiego Wschodu.
Trudność polega na tym, że lobby Izraela popycha USA ku inwazji na Iran i do zmiany reżymu w Teheranie, na fasadową demokrację, manipulowaną zakulisowo przez USA i Izrael. Chorobliwa megalomania radykalnych sjonistów stworzenia hegemonii Izraela od Nilu do Eufratu destabilizuje cały region i powoduje katastrofalne skutki tak w Iraku jak i w Libanie.
Tak więc, w obliczu katastrofy w Libanie, USA pod wpływem Izraela nie chce bezpośrednio prowadzić dyplomatycznych rozmów ani z Syrią ani z Iranem. Dyplomaci USA wytresowani przez lobby Izraela, mówią, że niema o czym mówić ani z Syrią ani z Iranem. Vali Nasr wskazuje na skuteczną obronę Hezbollah przed atakiem izraelskim jako dowód, że dla stabilizacji regionu potrzebny jest tak Iran jak i szyici w Libanie.
Vali Nasr uważa, że USA może osiągnąć porozumienie z Iranem teraz, podobnie jak to uczyniło przeciwko Talibanom w czasie ataku na Afganistan w 2001 roku, co pomogło USA osadzić w Kabule (marionetkowego) prezydenta Hamida Karzai. Nasr zaleca, żeby USA w porozumieniu z Iranem poprawiło sytuację polityczną szyitów, w celu ustabilizowania Libanu po katastrokalnych atakach Izraela. Niestety nie wiadomo czy ataki te skończą się za kilka dni czy za kilka tygodni podczas gdy katastrofa ludności cywilnej w Libanie pogarsza się z każdym dniem.
Propaganda sjonistów, że po upadku Iraku, szybko upadnie rząd w Teheranie, tylko wprowadzała USA w błąd, według Nasr’a. Dziś Iran jest najbardziej wpływowym sąsiadem Iraku, nawet wśród członków marionetkowego rządu urzędującego w fortecy amerykańskiej w Bagdadzie. Iran ma bardzo liczne powiązania z wielu grupami szyitów w milicjach oraz w wywiadzie w Iraku, włącznie z wpływowymi politykami i przywódcami religijnymi.
Sjoniści, z „guru” neokonserwatystów, Bernardem Lewis’em, na czele, upierają się, że w Iraku konieczna jest liberalna demokracja. Natomiast Alkaida jest terrorystyczną organizacją sunnitów z Arabii Saudyjskiej, ale dziś sunnita Osama bin Laden nawołuje do solidarności sunnitów w Hamas z szyitami w Hezbollah, przeciwko Izraelowi, którego monopol nuklearny destabilizuje cały region i powoduje starania o uzyskanie broni nuklearnej jako „deterrant” przeciwko ekspansjonistycznej polityce Izraela.
Minister spraw zagranicznych Arabii saudyskiej, Saud al-Faisal, powiedział że pacyfikacja Iraku i zwycięstwo w wyborach szyitów dają Iranowi kontrolę nad Irakiem.
Natomiat autor Vali Nasr powiedział, że USA nie może mieć wpływów na Iran za pomocą izolowania tego kraju, według artykułu Peter’a Waldman’a w The Wall Street Journal s 4go sierpnia, 2006.
www.pogonowski.com |
|
5 sierpień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Polska atrapa demokracji
marzec 27, 2003
zaprasza.net
|
Pl.jokes..swiatecznych impresji ..ciut jeszcze
..
grudzień 22, 2006
Lodmieniec
|
Dzień jak co dzień, ale inaczej
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
|
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
sierpień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bełkot nowomowy: "przestrzeń" prezydenta
grudzień 19, 2002
Artur Łoboda
|
Kanibale
wrzesień 16, 2003
|
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Niemiecki dziennik o Centrum przeciwko Wypędzeniom
sierpień 16, 2002
PAP
|
"Młyn na wodę"
sierpień 31, 2004
|
Wszyscy posłowie przed komisje sejmowe
listopad 12, 2003
slawek
|
Reymont i Kociubińska
październik 25, 2006
|
IV Rzeczpospolita Ludowa?!
kwiecień 30, 2006
|
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
|
"Ostatnie 2 lata to czas stracony dla gospodarki..."
wrzesień 8, 2007
|
Co wolno prezydentowi?
wrzesień 8, 2006
|
Wielkanocne cuda
marzec 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Pod ochroną Wymiaru Bezprawia
grudzień 4, 2003
http://www.gazetapoznanska.pl
|
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
|
więcej -> |
|