ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

O psychologii zaprzeczania spisku 
17 marzec 2021      Tim Foyle
Krajski Stanisław Przyszły ustrój Polski 
18 lipiec 2015      Marcin Dybowski
Rzeczniczka Praw Obywatelskich UE oskarża Komisję o niewłaściwe administrowanie korespondencją Ursuli von der Leyen do dyrektora generalnego firmy Pfizer 
31 styczeń 2022     
Buszmeni demokracji czyli układ naczyń połączonych II 
27 czerwiec 2011      Witold Filipowicz
Pandemia bez pandemii
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) znacznie osłabiła definicję pandemii w 2009 roku - i otworzyła drzwi do manipulacji terminem pandemia.
Fragment książki „Virus-Wahn”.
 
7 wrzesień 2020     
Odwrotna strona medalu wojny w Afganistanie 
28 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Uniwersytet Keele anuluje wszystkie badania nad aluminium po tym, jak naukowiec łączy aluminium w szczepionkach z problemami zdrowotnymi ludzi 
11 kwiecień 2021      Przez Lance Johnson
Krzyżu Chrystusa  
14 kwiecień 2017     
Szambo spłynie do Brukseli 
23 maj 2014      Artur Łoboda
Zakłamana retoryka sędziów 
21 grudzień 2017      Artur Łoboda
Rządził 2480 dni. 
31 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
SOBIE POUKŁADALI – wiersz – WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
4 luty 2015      Artur Łoboda
Bolek 
7 listopad 2011      Bogusław
DO PRZODU POD WIATR Wiesław Sokołowski 
26 listopad 2012      www.trwanie.com
Co to jest ta tajemnicza UNIA EUROPEJSKA ? 
6 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Strzeżcie się liberalnych kretynów 
26 lipiec 2014      Artur Łoboda
Plan zniszczenia polskiej kultury (4) 
29 maj 2013      Artur Łoboda
Roszczenie odszkodowawcze za lockdown 
31 październik 2020     
Batalie o aborcje  
5 październik 2016      Artur Łoboda
Światowy kryzys koronowy 2020-21: zniszczenie społeczeństwa obywatelskiego, inżynieria gospodarcza depresja, globalny zamach stanu i „wielki reset” 
26 maj 2021     

 
 

Czy świat idzie drogą nazistowskich Niemiec?

 
 
Jeśli chodzi o przeciwstawianie się jakiejkolwiek formie tyranii, powszechnym twierdzeniem jest, że jeśli porówna się ją do nazistowskich Niemiec, przegra się argument.
Naprawdę?
Rozważ to:

 
25 sierpnia 2021 r. „We For Humanity”, międzynarodowe stowarzyszenie lekarzy, naukowców, prawników, dziennikarzy i innych profesjonalistów, napisało list do agencji rządowych w Europie, Australii, Nowej Zelandii i Kanadzie potępiający programy masowych szczepień przeciwko COVID-19 w imieniu ocalałych z Holokaustu, ich dzieci i wnuków.
„We For Humanity”
 
Oto część tego, co mówi list:


„My, ocaleni z okrucieństw popełnionych na ludzkości podczas II wojny światowej, czujemy się zobowiązani podążać za naszym sumieniem i napisać ten list.
Jest dla nas oczywiste, że na naszych oczach rozgrywa się kolejny holokaust o większej skali.
Większość ludności świata nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, co się dzieje, gdyż skala takiej zorganizowanej przestępczości wykracza poza zakres ich doświadczenia.
My jednak wiemy. Pamiętamy…
Wzywamy was do natychmiastowego zaprzestania tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości.List dalej wskazuje, że szczepionki okazały się „bardziej niebezpieczne” niż COVID-19 , potępia je jako „bluźniercze wkroczenie w naturę”, potępia „ostracyzm nieszczepionych”, ponieważ Żydzi „byli demonizowani jako szerzyciele choroby zakaźne” i mówi dalej:


„Nigdy wcześniej nie przeprowadzono immunizacji całej planety poprzez dostarczenie syntetycznego mRNA do ludzkiego ciała.
To eksperyment medyczny, do którego należy zastosować Kodeks Norymberski…
Podobno około 52% światowej populacji otrzymało przynajmniej jeden zastrzyk.
Uczciwe ujawnienie prawdziwej liczby „szczepionek” rannych, nieuleczalnie rannych, a także zmarłych na całym świecie jest już dawno spóźnione…
Podaj nam teraz prawdziwą liczbę ofiar szczepień przeciwko Covid”.


List kończy się słowami:

„Ile zgonów potrzeba, aby obudzić twoje sumienie?”


Najwyraźniej jeszcze za mało.
15 września 2021 r. EMA (Europejska Agencja Leków) będąca częścią UE (Unii Europejskiej) odpowiedziała:


„Na wstępie EMA uważa, że ​​dokonane przez Ciebie porównania są zarówno niedokładne, jak i nieodpowiednie.
Rzeczywiście, może to być postrzegane jako poniżające cierpienie i godność tych, którzy doświadczyli straszliwych wydarzeń holokaustu…
Aby lek został dopuszczony do obrotu w UE za pośrednictwem EMA, Komitetu ds. Leków dla Ludzi (CHMP) Agencji, złożonego z ekspertów naukowych ze wszystkich Państwa członkowskie UE musi stwierdzić, że jakość, bezpieczeństwo i skuteczność leku są odpowiednio i wystarczająco wykazane.”


Czy możesz uwierzyć w arogancję EMA?
W rzeczywistości pokazują ludziom, którzy przeżyli Holokaust, że poniżają cierpienie i godność ludzi, którzy przeżyli Holokaust.
Czy to może być jeszcze bardziej przerażające?
 
EMA również pomija fakt, że rządy na przestrzeni dziejów angażowały się w masowe morderstwa.
 
W nazistowskich Niemczech to rząd i inne oficjalne instytucje promowały teorię rasową i zezwalały na masowe mordowanie ludzi w szpitalach i obozach koncentracyjnych.
 
Przez całe średniowiecze i później rządy i kościoły były upoważnione do palenia ludzi na stosach za herezję i czary, zwykle po ich brutalnym torturowaniu.
Oczywiście ci sadystyczni idioci uważali, że to, co robią, jest cnotliwe i konieczne.
Tylko dlatego, że oficjalne władze rządowe i eksperci autoryzują coś, nie czyni tego świętym, słusznym lub prawdziwym.
 
 
To może się zdarzyć tutaj
 
21 listopada 1945 rozpoczął działalność Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze w Niemczech.
Ocalali przywódcy niemieccy i inni prominentni naziści, w tym lekarze, którzy przeprowadzali nieludzkie eksperymenty na niewinnych ludziach, zostali postawieni przed sądem za Holokaust i inne zbrodnie wojenne.
Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych Robert H. Jackson (1892-1954), jeden z czterech prokuratorów generalnych, wygłosił następujące oświadczenie wstępne :


„Przywilej otwarcia pierwszego w historii procesu za zbrodnie przeciwko pokojowi na świecie nakłada poważną odpowiedzialność.
Zła, które staramy się potępić i ukarać, zostały tak obliczone, tak złośliwe i tak niszczące, że cywilizacja nie może tolerować ich ignorowania, ponieważ nie może przetrwać ich powtórzenia”.


Tak więc sędzia Jackson wiedział, że nazistowskie okrucieństwa mogą się powtórzyć.
 
 
Dr Wilhelm Reich MD (1897-1957) również wiedział i stwierdził to bardzo wyraźnie w swojej książce „Psychologia mas faszyzmu”.
 
Strona 320:

„Bez względu na to, jak gorzkie może to być, fakt pozostaje faktem:
 to nieodpowiedzialność mas ludzi leży u podstaw faszyzmu wszystkich krajów, narodów i ras itp.
To nie jest cecha charakteru, która ogranicza się konkretnie do Niemców czy Włochów.
Przejawia się to w każdym pojedynczym człowieku na świecie”.


To, co powiedzieli Reich i Jackson, nie musi koniecznie oznaczać, że jakiś kraj przyjmie swastykę, nakaże swoim żołnierzom robienie gęsiego kroku i ogłosi Adolfa Hitlera (1889-1945) swoim patronem.
Oznacza to, że można ponownie zastosować tę samą ludobójczą i propagandową taktykę, którą stosowali naziści.
Nie ma znaczenia, jaką formę przybiera tego rodzaju zło ani jak jest opakowane, więc słuchaj ich słów, ponieważ dzieje się to teraz.
I to się dzieje na całym świecie.
Dlatego w 1947 roku powstał Kodeks Norymberski.
 
W artykule z 1997 r . New England Journal of Medicine wyjaśnił, że „Kodeks Norymberski” jest najważniejszym dokumentem w historii etyki badań medycznych”.
 
Artykuł wyjaśnia dalej, że „świadoma zgoda, - rdzeń Kodeksu Norymberskiego, była słusznie postrzegana jako ochrona praw człowieka podmiotu” i że „podmiot” ma „tak samo autorytet, jak lekarz-naukowiec, aby przerwać eksperyment przed jego zakończeniem.”
 
Niestety, artykuł wskazuje, że „Kodeks Norymberski nie został oficjalnie przyjęty w całości jako prawo przez żaden naród ani jako etyka przez żadne większe stowarzyszenie medyczne” i że próba jego wprowadzenia będzie „krytycznym wyzwaniem”.
Ale pomimo tego „na przykład podstawowy wymóg świadomej zgody został powszechnie zaakceptowany i wyrażony w prawie międzynarodowym w artykule 7” Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych Organizacji Narodów Zjednoczonych.
To przymierze jest wiążące dla mojego kraju, Stanów Zjednoczonych, poprzez ratyfikowany traktat od 1992 roku, który zgodnie z artykułem VI naszej konstytucji czyni go, podobnie jak wszystkie ratyfikowane traktaty, „najwyższym prawem kraju”.
 
Artykuł zawiera również następujące kluczowe stwierdzenie:


„…naukowcy muszą odmówić przeprowadzania eksperymentów na ludziach na polecenie państwa w celu „ratowania życia, ponieważ w takich przypadkach badani nie byliby ochotnikami… nie ma uzasadnienia dla zabicia pięciu osób w celu ratowania życia pięciuset ”.


Zasada 1 Kodeksu Norymberskiego stwierdza, że ​​„Dobrowolna zgoda podmiotu ludzkiego jest absolutnie niezbędna… bez interwencji jakiegokolwiek elementu siły, oszustwa, przymusu, nadmiernego nacisku, lub innej ukrytej formy przymusu”.
 
To jasno i dobitnie pokazuje, że wszystkie formy przymusowych szczepień na przestrzeni lat, nie tylko przeciwko COVID-19, są nieetyczne, niemoralne i nielegalne.
Nie ma znaczenia, czy są one w pełni zatwierdzone, czy nie, ponieważ wymuszanie na ludziach jakichkolwiek leków – zwłaszcza, jeśli nie są nawet chorzy, jest eksperymentowaniem na nich.
 
FDA strona deklaruje, że „żaden produkt medyczny nie jest w 100 procentach bezpieczne i skuteczne”, a CDC strona mówi, że „Każda szczepionka może powodować działania niepożądane” i wielokrotnie stwierdza po kliknięciu na temat skutków ubocznych wynikających rekomendowanym Vaccines:
„Jak w przypadku każdego leku, istnieje bardzo niewielka szansa, że ​​szczepionka spowoduje ciężką reakcję alergiczną, inne poważne obrażenia lub śmierć”.
 
Ta strona internetowa CDC zawiera listę niektórych niebezpiecznych skutków ubocznych, które mogą powodować szczepionki COVID-19:
anafilaksja , ciężka reakcja alergiczna, która może wywołać wstrząs, a w niektórych przypadkach śmierć;

TTS (zakrzepica z zespołem małopłytkowości), który powoduje zakrzepy krwi wraz z poważną długotrwałą niepełnosprawnością i śmiercią;

Zespół Guillain-Barre powoduje, że układ odpornościowy organizmu atakuje nerwy i może ostatecznie sparaliżować całe ciało;

zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie mięśnia sercowego, które może prowadzić do zawału serca i udaru mózgu.
 
Oprócz nalegania, że ​​niepożądane zdarzenia poszczepienne są bardzo rzadkie, CDC wraz z innymi apologetami COVID starają się bagatelizować liczbę 19 886 zgonów związanych ze szczepionką COVID-19 w USA i 32 644 wypadki trwałej niepełnosprawności,  wymienionych na stronie internetowej VAERS (system zgłaszania zdarzeń niepożądanych poszczepiennych) od 3 grudnia. , 2021.
Dzieje się tak pomimo faktu, że badania przeprowadzone w latach 2007-2010 przez Harvard Pilgrim Health Care Institue wykazały, że obrażenia i zgony poszczepienne są rażąco zaniżone.
 
Ale nawet jeśli poważne obrażenia i zgony poszczepienne były rzadkie, a tak nie jest (patrz wywiad z asystentką lekarza Deborah Conrad), zaszczepiamy wszystkich fanatyków argument, że poświęcenie kilku, aby uratować wielu, wciąż jest błędny , jak stwierdzono w 1997 r.

Artykuł z New England Journal of Medicine, który cytowałem wcześniej.
 
Oczywiście rządy i inni zwolennicy przymusowych szczepień zaprzeczają, jakoby łamali Kodeks Norymberski.
Powszechnym twierdzeniem w moim kraju jest to, że gdy szczepionka jest objęta EUA (zezwoleniem na użycie w sytuacjach awaryjnych), nie jest już eksperymentalna, jak stwierdzono w artykule USA Today z sierpnia 2021 r.:


„Kod nie dotyczy szczepionek COVID-19, ponieważ nie są„ eksperymentalne ”.
Wszystkie szczepionki przeciw COVID-19 przeszły badania kliniczne i proces wydawania zezwoleń na zastosowanie w sytuacjach awaryjnych”.


FDA (Agencja ds. Żywności i Leków) i NIH (Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych) na swoich własnych stronach internetowych wyraźnie pokazują, że jest to rażące, bezczelne kłamstwo.
 
Strona internetowa FDA : „Lek eksperymentalny można również nazwać lekiem eksperymentalnym i jest badany, aby sprawdzić, czy Twoja choroba lub stan zdrowia poprawia się podczas jego przyjmowania”.
 
Strona internetowa NIH : „Wydanie EUA różni się od zatwierdzenia (licencjonowania) szczepionki przez FDA.
Szczepionka dostępna na podstawie zezwolenia na zastosowanie w sytuacjach awaryjnych jest nadal uważana za eksperymentalną”.
(kliknij na Czy badania kontrolowane placebo innych kandydatów na COVID-19 będą kontynuowane, gdy szczepionki Moderna i Pfizer otrzymają EUA? Czy rozpoczną się nowe badania kontrolowane placebo?).
 
Tak więc USA Today pośrednio przyznało, że nakazy szczepienia przeciwko COVID-19 naruszają Kodeks Norymberski, ponieważ szczepionki są rzeczywiście eksperymentalne.
„Dochodzeniowy”, jak podano na stronie internetowej FDA, to inne słowo oznaczające „eksperymentalny”.
Strona internetowa FDA stwierdza również, że w ramach EUA ludzie „mają możliwość zaakceptowania lub odrzucenia szczepionki”.
I zgodnie z Kodeksem Norymberskim odmawiaj bez obaw o jakąkolwiek karę lub dyskryminację.
 
Ocalona z Holokaustu i działaczka na rzecz praw pacjentów medycznych Vera Sharav wydała następujące ostrzeżenie:


„Jako dziecko, które przeżyło nazistowskie rządy terroru, nauczyłem się niezatartych lekcji o naturze zła…Nauka akademicka, wojsko, przemysł i medycyna kliniczna były ze sobą ściśle powiązane, tak jak teraz.
System nazistowski zniszczył sumienie społeczne w imię zdrowia publicznego…
Nazistowska propaganda wykorzystywała strach przed epidemiami zakaźnymi do demonizowania Żydów jako nosicieli chorób, jako zagrożenia dla zdrowia publicznego…

Dzisiejsze mandaty medyczne są dużym krokiem wstecz w kierunku faszystowskiej dyktatury i ludobójstwa …
podważają naszą godność i naszą wolność.
Najpierw były to nakazy szczepień dla dzieci.
Teraz jest dla dorosłych.
Oczywista lekcja Holokaustu jest taka, że ​​kiedykolwiek lekarze połączą siły z rządem i odejdą od swojego osobistego zawodowego zobowiązania klinicznego do nie wyrządzania krzywdy jednostce, medycyna może zostać wypaczona z profesji uzdrawiającej humanitarnej w morderczy aparat…

Co wyróżnia Holokaust ze wszystkich innych masowych ludobójstw jest kluczową rolą, jaką odgrywa establishment medyczny…
Lekarze i prestiżowe towarzystwa i instytucje medyczne nadały pozory legitymizacji dzieciobójstwu, masowemu mordowi cywilów”.
 
Artykuł z 2018 roku w American Journal of Public Health powtórzył słowa Very Sharav:


„Lekarze zostali nazistami bardziej gruntownie i znacznie szybciej niż jakikolwiek inny zawód, a jako naziści zrobili więcej w służbie nikczemnego reżimu niż którykolwiek z ich pozazawodowych kolegów”.


„Nie jestem farbowaną nazistką”
 
Niepopełnić błędu. Ci, którzy zgadzają się na ten okropny program COVID-19, stają się szaleni, gdy są porównywani do nazistów.
To wbija się im w łapy i od razu zaczną tańczyć
Nie jestem farbowaną nazistką, tańcem oszustwa, który próbuje dostarczyć wszelkiego rodzaju racjonalizacji i wymówek, dlaczego to, co się dzisiaj dzieje, nie powinno być porównywane z tym, co naziści zrobili.
I zaatakują z zemstą każdego, kto ośmieli się dokonywać takich porównań, jak te artykuły pokazują tu i tutaj.
Ale prawdę trzeba powiedzieć bez względu na to, jak nieprzyjemna i jak bardzo boli.
 
Proszę, zrozum, nie mówię, że każdą napotkaną osobę, która próbuje wymusić maskę lub nakaz szczepionki, należy nazywać nazistą.
Zwłaszcza nie używaj go do zamykania rozmowy w taki sam sposób, w jaki ktoś mógłby próbować zakończyć rozmowę, nazywając cię antyszczepionkowcem lub teoretykiem spiskowym.
Chcesz móc spokojnie i racjonalnie dyskutować z ludźmi.
W niektórych przypadkach uzasadnione jest podejście twardogłowe.
W niektórych przypadkach należy powiedzieć lekarzom i pielęgniarkom, którzy podają szczepionki przeciw COVID, że uczestniczą w morderstwie.
Ale rób to spokojnie i stanowczo.
Nie zachowuj się jak szalony wariat.
Ale to, jak podejdziesz do danej osoby lub postąpisz, będzie zależało od sytuacji i decyzja będzie Twoja.
W razie wątpliwości radzę być miłym.
Ale nigdy nie trać z oczu zła, przed którym stoisz.
 
To, co mnie naprawdę irytuje, to fakt, że podczas gdy niektórzy ocaleni z Holokaustu próbują ostrzec świat, że opresyjna polityka COVID-19 to powtarzająca się historia nazistów, inni ocaleni z Holokaustu i grupy żydowskie są źli i głęboko urażeni takimi porównaniami, jak ten artykuł w Pittsburghu z marca 2021 r .
Kronika żydowska informuje:
 
Jonathan Greenblatt, dyrektor generalny Anti-Defamation League: „Porównywanie zasad COVID-19 do rzezi milionów w Holokauście jest obrzydliwe, złe i nie ma miejsca w naszym społeczeństwie”.
 
W lipcu ubiegłego roku ABC News donosiło, jak urażeni byli ocaleni z Holokaustu i urzędnicy rządowi we Francji, ponieważ ludzie uczestniczący w masowych protestach przeciwko maskom, paszportom szczepionkowym i innym represyjnym środkom związanym z COVID-19, które miały tam miejsce, nosili żółte gwiazdki i porównywali do obozów koncentracyjnych jak Auschwitz.
 
W artykule zacytowano Międzynarodową Ligę Przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi, która oskarżyła protestujących o „szydzenie z ofiar Holokaustu i minimalizowanie zbrodni przeciwko ludzkości popełnionych podczas II wojny światowej”.
 
Fakt, że niektórzy ludzie mogą być tak ślepi, jest naprawdę zdumiewający.
Ale to ludzka natura.
Niektórzy ludzie po prostu nie widzą wzorców i powiązań.
Albo, jak mówi stare powiedzenie, nie widzą lasu przez drzewa.
W ich umysłach, jeśli tyrani nie nazywają siebie nazistami i jeśli potępiają nazistów, to nie mogą popełniać okrucieństw podobnych do tego, co zrobili naziści.
 
Dwa cytaty z artykułu informacyjnego ABC mówią wszystko.
 
Były łowca nazistów Serge Klarsfeld :


„żółta gwiazda była symbolem śmierci, która wykluczyła Żydów ze społeczeństwa i oznaczyła ich na eksterminację, podczas gdy szczepionki z drugiej strony ratują życie”.
Zrównanie tych dwóch, powiedział powiązanej prasie, jest „ohydnym” porównaniem, które służy zbanalizowaniu żółtej gwiazdy”.


Klarsfeld dalej poniżał żądania protestujących o „wolność” i ich oświadczenia, że ​​francuskie środki zdrowotne są dyktatorskie, twierdząc, że dyktatury działają we własnym egoistycznym interesie, podczas gdy republiki działają dla dobra wszystkich.
„Jakiej wolności szukają?
Wolność bycia zaraźliwym?
 
Innymi słowy, rządy mogą okradać nas z wolności i gnębić nas, bo przecież jesteśmy w pandemii.
Wypowiedz to magiczne słowo, a wszyscy powinniśmy zgłupieć.
Wszelkie racjonalne i krytyczne myślenie musi się skończyć.
 
Naiwni ludzie, tacy jak Klarsfeld, nie zdają sobie sprawy, że ich przesłanki są fałszywe.
Korupcja rządów i nauk medycznych przez interesy korporacyjne i bogatych jest od lat dobrze udokumentowana w literaturze naukowej, jak pokazano tu i tu i nie ma pandemii COVID-19.
To są proste fakty.
 
Rozważ to:
Średnio 56 milionów ludzi umiera co roku na całym świecie.

Pierwsze przypadki COVID-19 zostały zgłoszone w grudniu 2019 r.
W ciągu niespełna dwóch lat z ponad 7,9 miliarda globalnej populacji nieco ponad 5 milionów ludzi na całym świecie zmarło na COVID-19.
Kwota nic nie znacząca.
Gdzie jest pandemia?
I nie zapominajmy, że strona internetowa CDC (Centra Kontroli i Prewencji Chorób) (patrz Choroby współistniejące i inne schorzenia) informuje,  że mniej niż 6% wszystkich zgonów było spowodowanych samym COVID-19.
Wszyscy inni mieli wiele chorób współistniejących — inne choroby, które ich zabiły.
Tak więc ta żałośnie mała liczba pięciu milionów zgonów jest rażąco przesadzona.
Znowu pytam , gdzie jest pandemia?
 
Oh zapomniałem.

WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) zmieniła definicję pandemii w 2009 roku.
Pierwotnie pandemia była definiowana jako „… kilka jednoczesnych epidemii na całym świecie z ogromną liczbą zgonów i chorób”.
Ale części zgonów i chorób już nie ma, a od 2010 roku strona internetowa WHO oświadcza, że „pandemia to ogólnoświatowe rozprzestrzenianie się nowej choroby”.
 
Artykuł CNN z maja 2009 roku podsumował to całkiem ładnie:


„Słowo pandemia odnosi się do tego, jak szeroko rozpowszechniona jest choroba, a nie do tego, jak poważna jest choroba… możesz mieć pandemię bez dużej liczby zgonów”.


Pomyślcie ludzie, po co ogłaszać pandemię bez ogromnej liczby chorób i śmierci?
To jak nurkowanie w basenie bez wody i twierdzenie, że poszedłeś popływać.
 
COVID-19 nie jest chorobą ani pandemią.
To masowe złudzenie, chore, pokręcone szaleństwo, które ogarnęło całą planetę.

Nawet Noam Chomsky,  wielki intelektualista, jakim jest, zwariował na punkcie COVID.
Niedawno wezwał do segregacji nieszczepionych, mówiąc, że powinni mieć „przyzwoitość, aby usunąć się ze społeczności”, a to, jak uda im się zdobyć żywność, jest „ich problemem”.
 
To jest ten rodzaj nienawiści i bigoterii, którą nazistowskie Niemcy odgryzły się przeciwko narodowi żydowskiemu.
To dlatego porównanie z nazistami jest argumentem, który należy przedstawić.
Musi to być Znak Kaina na czole każdego urzędnika państwowego, lekarza lub właściciela firmy, który popiera ludobójstwo medyczne.
 
Twoje dokumenty proszę
 
Naomi Wolf, pisarka, dyrektor generalna firmy technologicznej i była konsultantka polityczna kampanii wyborczych Billa Clintona i Ala Gore’a, wypowiada się przeciwko polityce COVID-19.
 
 
W niedawnym wywiadzie dla Fox News wyjaśniła, jak niebezpieczne są paszporty szczepionkowe:


„Nie mogę powiedzieć tego wystarczająco mocno: to jest dosłownie koniec ludzkiej wolności na Zachodzie…
„ Paszport szczepionkowy ” brzmi jak dobra rzecz, jeśli nie rozumiesz, co te platformy mogą zrobić…
Nie chodzi o szczepionkę ani wirusa , chodzi o Twoje dane…
każdą inną funkcjonalność można załadować na tę platformę…
geolokalizuje Cię, gdziekolwiek jesteś.
Można uwzględnić całą twoją historię medyczną — to już się wydarzyło w Izraelu.
A sześć miesięcy później dowiadujemy się od aktywistów, że jest to społeczeństwo dwupoziomowe, w którym zasadniczo aktywiści są poddawani ostracyzmowi i podlegają nieustannej inwigilacji.
To koniec społeczeństwa obywatelskiego i starają się go rozwinąć na całym świecie.
To o wiele więcej niż przepustka na szczepionkę…
ma moc wyłączenia twojego życia, pozwalając ci zaangażować się w społeczeństwo lub zostać zmarginalizowanym”.


W innym filmie Naomi Wolf wyjaśniła dalej:


„Platforma paszportów szczepionkowych jest tą samą platformą, co system kredytów społecznych, jak w Chinach…
oznacza to, że kiedy zachowujesz się jak dobry obywatel, dostajesz zastrzyk energii, a kiedy zachowujesz się jak zły obywatel, możliwości są dla ciebie zamknięte.
Może twoje dziecko nie dostanie się do college'u lub do szkoły przygotowawczej.
Może nie dostaniesz tej pracy, nie dostaniesz awansu.
Paszport szczepionkowy, który jest proponowany w pozostałej części Zachodu, to ta sama platforma…
Nie ma powrotu z tego…
Nie będzie kapitalizmu, nie będzie wolnych zgromadzeń, nie będzie prywatności, będzie”
Bądź wyborem we wszystkim, co chcesz robić w swoim życiu, a nie będzie ucieczki”.


Business Insider opublikował artykuł z maja 2021 r. opisujący koszmarny system kredytów społecznych w Chinach:

„Podobnie jak prywatna ocena kredytowa, ocena społeczna danej osoby może rosnąć lub spadać w zależności od jej zachowania”, co skutkuje karami, takimi jak „zakazy podróży, powolny internet i zakaz ze szkolnictwa wyższego”.
Brak dobrej pracy, nie tylko dla sprawcy, ale także dla ich dzieci, nawet jeśli nie zrobili nic złego, niemożność uzyskania karty kredytowej lub pobytu w najlepszych hotelach i publiczne zawstydzenie to tylko niektóre z innych kar.
Z drugiej strony, dobre zachowanie jest nagradzane rabatami na rachunki za energię, lepszymi stopami procentowymi w bankach, poprawą profilu na portalach randkowych i ogólnie lepszą obsługą.
 
Zachowanie, które może obniżyć Twoją ocenę kredytową, to lista drobnych bzdur, która obejmuje niepoważne zakupy, kupowanie zbyt wielu gier wideo, spędzanie zbyt długiego czasu na graniu w gry wideo, publikowanie fałszywych wiadomości online, publikowanie w mediach społecznościowych, włóczęgę, niepłacenie rachunków na czas żeby wymienić tylko niektóre.
 
Nawet właścicielom psów mogą odebrać ich zwierzęta, ponieważ nie trzymają ich na smyczy lub powodują zbyt duże zamieszanie publiczne.
Aby je odzyskać, „musieli zdać test z przepisów wymaganych do posiadania zwierząt domowych”.
 
I chociaż Human Rights Watch nazwał chiński system kredytu społecznego „mrożącym krew w żyłach”, to niestety, nie wspominając o głupoty, pewien procent populacji nie ma problemu z tym faszystowskim obłędem – twierdząc, że „już czyni ich lepszymi ludźmi” i że „ zachowanie ludzi staje się coraz lepsze” i że na początku martwili się o „utratę punktów, ale teraz przyzwyczailiśmy się do tego”.
 
Czy w takim świecie chcesz żyć ?
Na pewno nie.
 
Z czym mamy do czynienia
 
Obecnie na świecie jest 195 krajów .
193 z tych krajów to państwa członkowskie Organizacji Narodów Zjednoczonych, a 194 są członkami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).
Żaden z tych krajów nigdy nie mógł się w niczym zgodzić.
Jednak wszyscy z nich szli krok w krok do narracji strachu związanej z COVID-19.
Oznacza to, że istnieją dwie możliwości:
albo COVID-19 jest prawdziwą i śmiertelną pandemią, albo jest pod kontrolą jakiejś siły zewnętrznej, a COVID-19 to gigantyczne, kolosalne kłamstwo.
Jedynym sposobem, aby wiedzieć na pewno, jest przyjrzenie się nauce – rzeczywistym badaniom, twardym dowodom, a nie tym, co mówią ludzie w białych fartuchach laboratoryjnych, urzędnicy państwowi i gadające głowy w telewizji, i zobaczenie, czy jest jakaś prawda w zgłaszane roszczenia.
 
Po spędzeniu kilku tysięcy godzin na przyglądaniu się rzeczywistej nauce, jak również ogromnej korupcji, doszedłem do nieuniknionego wniosku, że jesteśmy okłamywani.
Do globalnego zamachu stanu dokonała mała klika miliarderów i korporacji.
Nie wiem dokładnie, co to jest i kto lub co nim kieruje – może nikt nie wie.
Ale jedno jest pewne: jest prawdziwe, brzydkie, złe i dążące do zniszczenia i zniewolenia nas wszystkich.
 
Wydaje się, że głównym graczem w tym globalnym rządzie cieni jest WEF (Word Economic Forum), zwane również Davos.
W rzeczywistości Davos jest alpejskim kurortem w Szwajcarii, w którym WEF organizuje coroczne spotkania.
Światowi przywódcy, miliarderzy i inne elity gromadzą się tam, by wygłaszać przemówienia, wkurzać i kto wie, co jeszcze.
 
WEF została założona w 1971 roku przez Klausa Schwaba.
Jak na ironię, Schwab urodził się w nazistowskich Niemczech w 1938 roku.
Oczywiście: to nie zbrodnia, miejsce urodzenia nie jest jego winą.
Niemniej jest to ironiczne, ponieważ moim zdaniem wydaje się być jednym z tych, którzy są bardzo odpowiedzialni za bałagan COVID, w którym się dzisiaj znajdujemy.
 
I jak pokazuje ten film , są zdeterminowani, aby ten koszmar nigdy się nie skończył.
Bez wątpienia WEF i WHO mówią nam, że nie będzie powrotu do normalności.
 
COVID-19 WEF w porządku obrad wskazano na swojej stronie internetowej:


„Rozprzestrzenianie się COVID-19 wymaga globalnej współpracy między rządami, organizacjami międzynarodowymi i środowiskiem biznesowym.
Ta wielostronna współpraca znajduje się w centrum misji Światowego Forum Ekonomicznego jako Międzynarodowej Organizacji Współpracy Publiczno-Prywatnej”.


Bez względu na to, jak bardzo starają się to pokryć lukrem, moim zdaniem opowiadają się za faszyzmem zdefiniowanym przez włoskiego filozofa i polityka Giovanniego Gentile'a (1875-1944) i niesłusznie przypisywanym dyktatorowi Benito Mussoliniemu (1883-1945):


„Faszyzm powinien być bardziej odpowiednio nazywany korporacjonizmem, ponieważ jest połączeniem władzy państwowej i korporacyjnej”.


Dwie podgrupy WEF to Global Leaders for Tomorrow: utworzona w 1993 roku oraz grupa The Forum of Young Global Leaders założona w 2004 roku.
Wśród ich członków są politycy, prezesi firm, profesorowie uniwersyteccy, dziennikarze, aktorzy itp.
 
Wśród liderów Młodych Globalnych członkami są: Rajiv Shah, Prezes Fundacji Rockefellera, Emmanuel Macron, prezydent Francji, Angela Merkel, kanclerz Niemiec, Larry Page i Sergey Brin, założyciele Google, Mark Zuckerberg, CEO Facebook, Gavin Newsom , gubernator Kalifornii, Leana Wen, Sanjay Gupta, Pete Buttigieg i Anderson Cooper.
 
Przywódcy Young Global strona internetowa opisuje swoich członków jako „wspólnota dynamiczna wyjątkowych ludzi z wizją, odwagi i wpływów do kierowania pozytywnymi zmianami w świecie ...
staramy się tworzyć publiczno-prywatną współpracę w globalnym interesie publicznym.”
 
Jeśli „pozytywna zmiana na świecie” oznacza wspieranie blokad, noszenie masek i przymusowe szczepienia, to w Forum Młodych Globalnych Liderów nie ma nic pozytywnego.
W rzeczywistości są jak postać Arnolda Schwarzeneggera z filmu Terminator.
W oryginalnym filmie z 1984 roku Reese, grany przez Michaela Biehna, wyjaśnił, że Terminator jest „jednostką infiltracyjną” (robotem wyglądającym jak człowiek) i jego jedynym celem jest zabijanie.
W ten sam sposób te postaci te infiltrują rządy i inne stanowiska władzy oraz pracują nad zakończeniem wolności i demokracji.
Innymi słowy, są to kandydaci z Mandżurii i tak jak ja to widzę określenie, „globalny interes publiczny” nie oznacza nas, ale bogatych globalistów.
 
Wydaje się, że globaliści, tacy jak WEF, stworzyli światowe imperium, które na pierwszy rzut oka przypomina stary Związek Radziecki, ale ma charakter faszystowski, a nie komunistyczny/socjalistyczny.
Podobnie jak w starym ZSRR, poszczególne narody pozostały, ale ich rządy są marionetkami, pociąganymi za sznurki przez klasę miliarderów z elit korporacyjnych, a nie przez rząd imperialny.
To, do czego próbują nas sprowadzić z powrotem, to średniowieczny system feudalny, w którym my nic nie będziemy posiadać, a oni będą właścicielami wszystkiego.
 
I to nie wszystko.
Będzie to zaawansowany technologicznie system feudalny, który nazwano „Wielkim Resetem” i „Czwartą Rewolucją Przemysłową”.
Wolę nazywać ją Czwartą Rzeszą, ponieważ nazistowskie Niemcy nazywano Trzecią Rzeszą.
W ramach tego systemu Schwab oświadczył , że „doprowadzi to do fuzji naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”.
W innym wywiadzie z 2016 r. Schwab wyjaśnił, że za około 10 lat chipy zostaną ostatecznie wszczepione w nasz mózg lub skórę, umożliwiając bezpośrednią komunikację między naszym mózgiem a światem cyfrowym.
 
Innymi słowy, wszystko można pobrać bezpośrednio do mózgu: uczucia, myśli, a nawet fałszywe wspomnienia.
Potencjalnie mogą to zrobić również hakerzy.
Znajdziesz się w wygenerowanym komputerowo świecie marzeń, z którego nigdy się nie obudzisz.
To nie może się wydarzyć, nie wolno do tego dopuścić.

Ludzie stojący za tym nikczemnym programem i ludzie, którzy ich wspierają, to zdrajcy i masowi mordercy, których trzeba postawić przed wymiarem sprawiedliwości.
Ci terroryści w białych kołnierzykach muszą zapłacić za śmierć i wstrząsy gospodarcze, które powodują.
 
Szczerze ludzie, czy naprawdę chcecie być po stronie historii, która nic nie zrobiła?
Jak możecie żyć z samymi sobą?
Jak możesz spojrzeć swoim dzieciom w oczy, jeśli na to pozwolisz?
Znajdźcie odwagę, by wstać i stawić opór, jeśli nie dla siebie, to dla waszych rodzin i przyszłych pokoleń.
 
Państwo policji medycznej jest tutaj.
I każdy stan policyjny staje się coraz gorszy, dopóki ludzie nie będą mieli dość.
Masz już dość?
A może chcesz pozwolić im robić ze swoim ciałem, co im się podoba?
Czy będziesz ustawiał się jak bydło w kolejce po następną szczepionkę, którą wprowadzą, i następną i następną?
Pamiętaj tylko, że jeśli będziesz zachowywać się jak bydło, będziesz traktowany jak bydło.
A czy wiesz, co ostatecznie dzieje się z bydłem?
Idzie do rzeźni gdzie jest zabijane, a potem zjadane.


 
Michael J Talmo jest zawodowym pisarzem od ponad 40 lat i jest mocno zaangażowany w ochronę swobód obywatelskich. Nakręcił też trzy teledyski dotyczące COVID-19. Masker Mash, COVID Vaccine Man i Corona Globalists. Można się z nim skontaktować pod adresem michaeltalmo@aol.com

 
Źródło:
https://www.globalresearch.ca/world-adopting-ways-nazi-germany/5764525
22 grudzień 2021

Michael J Talmo 

  

Komentarze

  

Archiwum

Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
Kuczma - baranie - trzeba było przygotować żonę na fotel prezydenta
grudzień 27, 2003
PAP
HALLOWEEN AUGURIES & MASKS
listopad 1, 2005
przysłał Marek Głogoczowski
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
16 grudnia 1981 - 16 grudnia 2002
grudzień 16, 2002
Andrzej Trzaska
Terror jako pojęcie, jest inaczej widziany w USA, niż innych krajach
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Życzenia
grudzień 26, 2004
"Klepak" biedy nie klepie
sierpień 15, 2002
Zadymy sejmowe a sprawa odszkodowań dla Żydów
październik 8, 2006
Józef Bizoń
"Największa na świecie kolacja wigilijna"
grudzień 24, 2004
zaprasza.net
A ja bym ją powiesił
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Cadbury wycofuje tysiące batonów
wrzesień 14, 2007
PAP/AFP
Jak zostaje się sędzią w Polsce ?
grudzień 4, 2006
Zdzisław Raczkowski
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
Dzień Kobiet wczoraj i dziś
marzec 9, 2007
Marek Olżyński
Z gównem pod podeszwą
wrzesień 1, 2008
PAP
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
marzec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Darowizna Spielberga na muzeum w Aptece "Pod Orłem"
luty 16, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media