ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
więcej ->

 
 

Papież cacy kiedy zwalcza komunę. Papież be, kiedy sprzeciwia się agresji

Ambasador USA przy Watykanie Jim Nicholson skrytykował w piątek otwartą dezaprobatę stolicy apostolskiej dla planów wojny z Irakiem, wzywając do wyciągnięcia wniosków z tragedii, jaka spotkała Europę, która nie potrafiła powstrzymać Hitlera.

W wywiadzie dla Reutera Nicholson powiedział, że "jest zaskoczony" ostatnimi krytycznymi komentarzami watykańskiego sekretarza stanu pod adresem Stanów Zjednoczonych i że będzie się starał zmienić stanowisko Watykanu.

"Czyż historia nas nie nauczyła? W Europie ludzie chcieli w latach 30. ugłaskać Hitlera i głosili `pokój za wszelką cenę`; to z pewnością pokazało nam, jakie były konsekwencje tego, że nie podjęto w porę twardych decyzji" - mówił ambasador USA.

Na początku tygodnia watykański sekretarz stanu, kardynał Angelo Sodano, oświadczył dziennikarzom, że Stany Zjednoczone nie powinny wytaczać wojny Irakowi, ponieważ wywoła to reakcję milionów muzułmanów. Dodał przy tym, że widocznie Wietnam niczego Amerykanów nie nauczył.

Nicholson oświadczył w wywiadzie, że "jest zaskoczony" wypowiedziami Sodano, ponieważ nie słyszał tyle krytyki w prywatnych rozmowach z nim, a Watykan oświadczył wcześniej, że wszelkie decyzje dotyczące Iraku powinny podejmować Narody Zjednoczone.

"Skoro pokładacie wiarę w ONZ... to powinniście pozwolić toczyć się wydarzeniom i zaczekać, co powie społeczność międzynarodowa" - zareplikował amerykański ambasador.

Nicholson polemizuje w wywiadzie dla Reutera z nauką Kościoła katolickiego w kwestii przemocy, która mówi, że "wojna sprawiedliwa" to tylko i wyłącznie ta, która jest odpowiedzią na akt agresji. Ponadto - głosi Kościół - odpowied? na agresję musi być proporcjonalna do rozmiarów i charakteru tej agresji.

Ambasador Stanów Zjednoczonych wezwał w wywiadzie Stolicę Apostolską do zmodyfikowania swych poglądów na wojnę i spojrzenia na sprawę "przez współczesne okulary".

"Nie wiem - powiedział - czy kryteria powinny być zmienione, ale zmieniły się bardziej same realia. W trakcie analizy, jak sądzę, należy wziąć pod uwagę zmienione warunki: szybkość i potęgę działania broni masowego rażenia. Przy definiowaniu, czym jest prowokacja lub agresja, należy uwzględnić konsekwencje (zbyt długiego) czekania".

"Współczesne zagrożenia - kontynuował swą polemikę z Watykanem ambasador Nicholson - zmuszają inteligentny, myślący umysł do tego, by zadać pytanie: Czy w tym stuleciu można nadal stosować stare kryteria? Czy powinniśmy czekać, aż zadadzą nam pierwsze uderzenie, skoro pierwsze uderzenie może zabić miliony ludzi?".

"Papież powiedział, że wojna jest ostatecznością, co jest całkowicie zbieżne ze stanowiskiem USA. Nie chcemy wojny, ale podkreślamy, że nie możecie ignorować istniejącego stanu rzeczy" - podkreślił Nicholson.

Ambasador powiedział, że "nie ma całkowitego impasu" w stosunkach z Watykanem w sprawie Iraku i wyraził nadzieję, że stanowisko Watykanu zmieni się po tym, gdy sekretarz stanu Colin Powell ujawni w przyszłym tygodniu to, co - jak się oczekuje - będzie nowym dowodem, że Saddam Husajn nie wykonał rezolucji ONZ.

"My, Stany Zjednoczone - oznajmił w zakończeniu wywiadu amerykański ambasador przy Watykanie - wiemy, że posiada on broń masowego rażenia, wiemy, że jest skłonny jej użyć (...) ma on tendencje ekspansjonistyczne, atakował sąsiadów. Jest brutalnym dyktatorem. Uważam, że stanowi zagrożenie dla pokoju i stabilizacji międzynarodowej i trzeba z nim zrobić porządek".
(PAP)

Komentarz zespołu

Biorąc pod uwagę całokształt sytuacji na świecie wyrażamy szczególną dumę z faktu, że Papież - Polak miał odwagę przeciwstawić się dążącemu do powiększenia zysków, kosztem niewinnych ludzi, kompleksowi zbrojeniowemu USA.

Zaś argumenty Amerykanów porównujących Saddama do Hitlera uważamy za godne co najwyżej pastucha z Teksasu.
1 luty 2003

zaprasza.net 

  

Archiwum

Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
60 rocznica bitwy o Monte Casino
maj 18, 2004
Artur Łoboda
Rocznica 11 września Nie nasz cyrk, nie nasze małpy
wrzesień 11, 2007
Michał Miłosz
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 13, 2005
zaprasza.net
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gra o główną nagrodę
listopad 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
"Odbudujemy Irak"
kwiecień 16, 2003
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bóg Honor Ojczyzna Linux
listopad 11, 2002
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
Zapraszamy do Toronto
kwiecień 4, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach
marzec 10, 2008
iar
Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN. 13 grudzień 2006
grudzień 19, 2006
Tezlav von Roya
IV Rzeczpospolita
marzec 17, 2004
SOBCZAK i SZPAK
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media