|
Oni żyją wśród Nas
|
|
Miałem wielki zaszczyt przez wiele lat korespondować z Profesorem Iwo Cyprianem Pogonowskim.
Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej powiedział mi, że pozostało Mu jeszcze do pół roku życia.
Nasze późne rozmowy wyglądały tak - jakby Profesor ćwiczył własny umysł i za wszelką cenę chciał ze mną prowadzić dyskusję.
Miał już dobrze po dziewięćdziesiątce i zauważyłem u Niego - albo objaw przemęczenia, albo skutek utraty części pamięci.
Nie pamiętał, że o pewnych tematach już ze mną dyskutował.
Ale mimo ponad dziewięćdziesięciu lat, jasność myślenia była u Niego doskonała.
Najlepiej świadczą o tym umieszczone tu artykuły.
Przyznam, że nawet mnie zdarza się nie pamiętać - które tematy i z kim poruszałem?
W opozycji do doskonałego stanu umysłu Profesora - znajduję ludzi - o których miałem kiedyś dobre zdanie.
A dzisiaj zachowują się tak - jakby im mózgi przeorało.
Czy za dużo chlali wódki i wypaliło im mózgi?
A może cały czas udawali,
bo byli takimi samymi KANALIAMI - jak KAŻDY kto chce robić karierę polityczną?
Ale istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że zamienili się w "zombie".
Ich mózgi zostały "przejęte" za pośrednictwem fal wysokich częstotliwości - wysyłanych za pośrednictwem telefonu.
To brzmi jak fantastyka.
Czy jednak dwa lata temu - nie uśmialibyśmy się na wiadomość, że za rok będziemy żyli w świecie Orwella?
Dlaczego politycy kładą taki nacisk - na posiadanie przez każdego Obywatela smartfonu?
W każdym razie "obcy żyją wśród Nas".
I chcą Nas zniewolić maskami, "testami", szczepieniami "paszportami" i ... telefonami.
|
|
23 marzec 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Ja mam starą nokię i nie mam smartfona. I jeszcze, póki co żyję ;) |
|
2021-03-23
Magellan
|
 |
|
|
| Na pewno zmienia nas to, co czynimy, to, komu lub czemu oddajemy czas i serce. Dobre czyny nas rozwijają, zło nas degeneruje i zniewala. |
|
2021-03-24
Marcin
|
 |
|
|
| Cytują Pana na Legionie św. Ekspedyta. Wygląda na to, że tam przeniosła swą uwagę Alina. Zatacza Pan coraz szersze kręgi. Gratuluję. |
|
2021-03-25
Magellan
|
|
|
|
Adolf Eichman urodzony w Austrii w Solingen i stracony w Izraelu
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czyżby nowy nieznany majątek Kwasniewskich?
marzec 29, 2007
Dariusz Adamczewski
|
Czy Polska jest normalnym państwem?
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Oszustwa niemieckie i fałszowanie pieniędzy
styczeń 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Półmagister będzie kształcił amerykańskich dyplomatów
marzec 7, 2006
PAP
|
I PO ZIMAKU...
marzec 2, 2005
|
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
|
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
|
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
|
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
"Skup kradzionego"
lipiec 28, 2004
|
Oceń wygląd zmarłego!
październik 21, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
|
Białoruskie metody w bełchatowskiej policji
maj 19, 2006
Marek Olżyński
|
"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
|
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Moczymordo ty moja
październik 7, 2007
.
|
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
|
|