ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

Chiny



Na przestrzeni ostatnich 25 lat, Chiny zmieniły się z kraju zacofanego i uciskanego w ramach prymitywnej wersji komunistycznej ideologii marksistowskiej, w nowoczesną potęgę przemysłową, rozwijającą się jako gospodarka rynkowa, której odchody przemysłowe przyczyniają się już dziś do zanieczyszczenia środowiska od Los Angeles do Moskwy.

Szef biura pisma Financial Times w Azji, James Kynge opisał niesłychany rozwój gospodarki Chin, oraz globalne skutki tego fenomenalnego rozwoju, w książce pod tytułem: „Chiny Wstrząsają Światem: Poprawa Bytu Biednych Mas” („China Shakes The World: The Rise of a Hungry Nation”).

Wstrząsający zjawiskiem naszych czasów jest jednoczenie się sił rosnących Chin z siłami Rosji, która ma kolosalny obszar i jest bogata w zasoby mineralne, ale cierpi na zapaść demograficzną. Pijaństwo zakorzenione od czasów kiedy żydowscy karczmarze sprzedawali chłopom wódkę kredyt, do dziś jest jedną z głównych przyczyn zapaści demograficznej, tak że do połowy dwudziestego pierwszego wieku, w Rosji ubędzie jedna czwarta ludności, a połowa ludności ubędzie na Ukrainie i w Mołdowej gdzie karczmarze żydowscy dokonali najwiekszych szkód.

Przez setki lat Chiny i Rosja były geopolitycznymi przeciwnikami i nikt nie przepowiadał powstania tego przymierza, którego siły wojskowe w roku 2007 będą odbywały wielkie manewry na terenach między Wołgą i Uralem. Przymierze to zostało spowodowane agresywną polityką neokonserwatywno-sjonistycznego rządu w Waszyngtonie, który zerwał rozbrojeniowy traktat Start II i wznowił wyścig zbrojeń nuklearych, przy jednoczesnym katastrofalnym „przebudowywaniu” Bliskiego Wschodu na korzyść Izraela.

Książka „Chiny Wstrząsają Światem: Poprawa Bytu Biednych Mas” opisuje nadzwyczajny rozwój Chin i Chińczyków, w oparciu o ich kulturę i rytuał pracy, oraz oszczędzania, w perspektywie historycznej. Na podstawie tej książki można lepiej zrozumieć jak dalece nierprzewidzianą i gro?ną konsekwencją dla cywilizownego świata jest niespodziewane połączenie się sił Chin i Rosji.

W czasie kiedy były początki rewolucji przemysłowej w Anglji około 230 lat temu, gospadarka Chin stanowiła, według historyków rozwoju ekonomicznego, jedną trzecią gospodarki całego świata. W roku 1979, po trzydziestu latach rządów komunistów, gospodarka Chin stanowiła tylko dwa procenty gospodarki światowej. Obecnie gospodarka Chin przedstawia więcej niż pięć procent gospodarki światowej i dalej rośnie.

Chiny są dziś bardzo ważną siłą gospodarczą na świecie, ale znajdują się one dopiero we wczesnym stadium rozwoju nowoczesnej gospodarki. Mimo tego Chiny zaczynają odgrywać coraz bardziej kluczową rolę na świecie.

Na przestrzeni nadchodzącej dekady zapotrzebowanie Chin na import stanowisk pracy z zagranicy, na surowce, na paliwo i na żywność zmieni handel światowy, przemieści kapitały inwestycyjne i zmieni podstawowo geopolitykę świata. Już dziś połowa wszystkich pieniędzy na świecie jest we wschodniej Azji.

Chiny w coraz większym stopniu będą zalewały świat swoimi produktami przemysłowymi, będzie się widzieć coraz wiecej turystów z Chin i coraz wiecej studentów na wyższych uczelniach w krajach zachodu. Inwestcje chińskie, tak korporacyjne jak i prywatne, będą odgrywać coraz wiekszą rolę na świecie. Konkurencja chińska będzie coraz bardziej odczuwana w gospodarkach całej Ameryki i Europy, według Kynge’a.

Rozwój Chin odbywa się kosztem niesłychanego zatrucia środowiska. Kynge przewiduje kryzys socialny w Chinach z powodu rosnącego braku zaufania do biurokracji partyjnej i braku nowoczesnej umowy społecznej w Chinach. System finansowy Chin ulega koprupcji, tak jak i rządząca biurokracja. Wybuchy wewnętrznych konfliktów w Chinach będą miały reprekusje na całym świecie.

Skutki jakichkolwiek niepowodzeń w pośpiesznym rozwoju Chin, na drodze do nowoczesności, lub nawet jakakolwiek chwilowa zapaść ekonomiczna, w szybko rosnącej gospodarce Chin, będzie mieć poważne znaczenie dla gospodarki całego globu. Według Kynge’a Chiny będą miały wpływ na każdy aspekt nowoczesnego życia na świecie.

www.pogonowski.com
14 listopad 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Amerykańskie opinie o Czesławie Miłoszu
sierpień 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny! Decyzja kredytowa następnego dnia Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
"Wojna w Iraku zagraża losom ludzkości"
marzec 22, 2003
PAP
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 21, 2009
tłumacz
Dobijali rannych
czerwiec 30, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Uczciwy demokrata doszedł do tych samych wniosków co ks.Jankowski
maj 13, 2005
czytelnik
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!

listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
Ideał Zachodu - panowanie nad światem niewolników
luty 9, 2006
Zbigniew Jankowski
Brońcie się przed policyjnym zamachem stanu!
październik 20, 2004
cywilizowany
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
XVIII Memoriał Jana Strzeleckiego
luty 1, 2006
Radosław Judasz Sikorski powiesił naród Polski
luty 2, 2008
Dorota Szczepańska
MUZEUM SOLIDARNOŚCI CZY PAMIECI SIERPNIA ?
luty 4, 2003
Leszek Skonka
Angelina Jolie - Tattoos Hot Pictures
listopad 1, 2007
ALEKSANDER
Ślązacy
luty 1, 2003
Artur Łoboda
Poprawny Kandydat na Prezydenta John McCain
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media