|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
więcej -> |
|
Nazistowski Manifest Syjonistów
|
|
Lucy Dawidowicz, pisarka niechętna Polakom, przetłumaczyła na angielski i zredagowała prawdziwie wiernopoddańczy wobec Hitlera manifest Federacji Syjonistycznej Niemiec z 1933 roku. Manifest ten był wyznaniem wiary syjonistów ogólnie nieznanym masom żydowskim, jak również całemu światu aż do opublikowania go w Izraelu w 1963 roku. Naturalnie wiernopoddańczy manifest Federacji Syjonistycznej Niemiec znany był tym Żydom, którzy wspopracowali z rządem hitlerowskim. Kompletny tekst tego wyznania wiary jest jednym z 51 dokumentów opublikowanych przez L. Brenner'a w jego książce p.t.
"51 Documents - Zionist Collaboration With The Nazis (51 Dokumentów - Współpraca Syjonistów z Nazistami)"
Przywódcy Federacji Syjonistycznej Niemiec nie tylko zachęcali Żydów niemieckich do kolaboracji z nazistami, ale również zalecali żeby Żydzi uczyli się od hitlerowców. Syjoniści argumentowali, że asymilacja praktykowana przez Żydów w Niemczech przez ubiegłe sto lat była procesem szkodliwym tak dla Niemców, jak dla Żydów. Lekcja, której Żydzi powinni byli się nauczyć z filozofii nazistowskiej, według niemieckich przywódców syjonistycznych, powinna zawierać świadomość tego, że korzenie historyczne i rasowe grupy etnicznej są bez porównania ważniejsze niż ambicje jednostek. Różnice w tradycyjnych wartościach i przeszłości historycznej każdej z grup etnicznych powinny być uznane jako podstawa lojalności wewnątrz każdej z tych grup. Żydowski udział w kulturze niemieckiej zaszkodził tak Żydom jak i Niemcom.
21 czerwca 1933 Federacja Syjonistów Niemieckich wypowiedziała się zdecydowanie: "Emancypacja Żydów zaczęta...na początku dziewiętnastego wieku, opierała się na przeświadczeniu, że kwestia żydowska może być poprawnie rozwiązana przez zaabsorbowanie mniejszości żydowskiej przez narodowe państwo niemieckie... Pogląd ten pochodzący z rewolucji francuskiej uznawał tylko jednostki... bez poszanowania więzów krwi i historii, lub różnic w etycznych i duchowych wartościach....W ten sposób...wielu ludzi żydowskiego pochodzenia mogło zajmować wysokie stanowiska... w niemieckiej kulturze i życiu w ogóle bez tego, żeby ich pochodzenie było widoczne dla ogółu Niemców.
Syjoniści jasno postawili diagnozę, że powodem antysemityzmu był brak jasnego rozwiązania sprawy żydowskiej. Syjoniści niemieccy byli pierwszymi w historii wyrazicielami tego poglądu."
Federacja Syjonistów Niemieckich uważała, że taka odnowa życia narodowego, jaką Hitler dał Niemcom, Żydzi również powinni osiągnąć miedzy sobą. Świadomość indywidualna musi być podporządkowana świadomości narodowej wśród Żydów, jak to ma miejsce wśród Niemców od początku 1933. "Nie bronimy pozycji socjalnych i ekonomicznych straconych przez indywidualnych Żydów w Niemczech. Jesteśmy świadomi że narody, które zaprzeczają, że istnieje u nich problem żydowski, będą musiały prędzej czy pó?niej rozwiązywać ten problem."
Tak wiec Federacja Syjonistów Niemieckich głosiła, że hitleryzm jest falą przyszłości. Podobnie jak naziści, syjoniści niemieccy zalecali czystość rasową i ostro potępili małżeństwa mieszane "ponieważ tylko wierność i lojalność do własnego gatunku i kultury daje Żydom siłę ducha... Syjoniści byli przekonani, że uczciwa lojalność Żydów do nazistowskich Niemiec musi być oparta na ich własnej świadomości i tożsamości etnicznej"
Zgodnie z poleceniami nazistów, Syjoniści zalecali emigrację Żydów do Palestyny, potępili zagraniczny bojkot i krytycyzm Niemiec; przewidywali harmonijną przyszłość Żydów i Niemców na podstawie wspólnoty interesów; Syjoniści niemieccy poparli rasistowskie przemówienie Hitlera z 17go maja 1933.
Dziś, kiedy prowadzona jest oszczercza kampania o rzekomej współpracy Polaków z hitlerowcami, warto zdać sobie sprawę z kompromitującej postawy Federacji Syjonistów Niemieckich sformułowanej już w 1933 roku.
|
|
1 sierpień 2003
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Bankructwo Polski pod wpływami UE
sierpień 8, 2003
przesłała Elżbieta
|
Traktat o Odnowie Solidarności Narodowej
maj 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
"Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 1, 2004
Artur Łoboda
|
"Sąd nad Michalkiewiczem"
maj 10, 2006
marduk
|
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Od piwa głowa krzywa
kwiecień 17, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Siemens Łód?
wrzesień 14, 2004
|
Kuty na cztery nogi
styczeń 9, 2003
Tomasz Piwowarski
|
Odezwa do upiększaczy oraz do nieprzemakalnych racjonalizatorów
marzec 8, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
|
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
kwiecień 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Civitas dei
październik 5, 2007
...
|
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
Cechy charakterystyczne klasycznego slowianskiego goja
czerwiec 27, 2007
kruzoe2
|
Po 5 lat za dwie kradzieże
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
|
Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
|
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
|
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
więcej -> |
|