ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
więcej ->

 
 

Współczesna żydokomuna czyli "Klub lewicy i prawicy"


Klub Krakowskiego Przedmieścia, nieformalną sieć osób zgromadzonych wokół Aleksandra Kwaśniewskiego, cicho wspierały osoby związane z prawicą: Hanna Gronkiewicz Waltz czy centrum - Leszek Balcerowicz.

- A wszystko, by zdobyć PZU - przekonywał Grzegorz Wieczerzak, który o klubie powiedział w sobotę przed sejmową komisją śledczą ds. PZU.

Najpierw zawiązał się biznesowy układ między politykami AWS-u, którzy byli wówczas u władzy, a Bogusławem Kottem, szefem BIG Banku. Kotta zasłużonego dla lewicy bankowca wspierał Pałac Prezydencki. Jednocześnie pod skrzydłami Kwaśniewskiego działał Marek Belka. Ówczesny doradca prezydenta zasiadał we władzach BIG Banku i w TDA - funduszu, w którym pieniądze ulokował Wieczerzak. W tej transakcji łącznikiem był syn Leszka Millera.

Klub Krakowskiego Przedmieścia to jednak nie tylko lewica. Klub Krakowskiego - Przedmieścia ze swojej bazy - z lekka skompromitowanym ugrupowaniu lewicowym - przesiądzie się na najbardziej - nazwijmy to - świeże ugrupowania centrowe - mówił Grzegorz Wieczerzak. A miał na myśli Stefana Kawalca - twórcę programu gospodarczego Platformy Obywatelskiej. Kawalec do dziś pracuje w PZU. Jest prawą ręką prezesa Stypułkowskiego, klubowicza.

Klub po cichu wspierali politycy Platformy i Unii Wolności. Była prezes NBP Hanna Gronkiewicz-Waltz i były minister finansów Leszek Balcerowicz. Oboje musieli wiedzieć, że BIG Bank nie miał pieniędzy, aby kupić akcje PZU. Byli dobrze poinformowani, bo wieloletni przyjaciel Gronkiewicz i szefowa gabinetu Balcerowicza zasiadali we władzach BIG Banku. Mimo to Big Bank dostał wymagane zgody od tych dwóch instytucji.
8 marzec 2005

 

  

Archiwum

Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
Loty ślizgowe samolotów
marzec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
Śląscy "biznesmeni" ukradli 4 mln zł
lipiec 4, 2002
PAP
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kto dba o popularność SLD?
wrzesień 11, 2003
cywilizowany euroentuzjasta
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
Nowa Książka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Fałszowaniem Historii Polski
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
NIEMIECKIE NIEPORZˇDKI
marzec 1, 2003
Kazimierz Poznański
Polska to dziwny kraj
sierpień 26, 2003
ABCnet
Imperium dostaje zadyszki
październik 10, 2006
Ignacy Nowopolski
Kałboy
luty 28, 2005
Artur Łoboda
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Dewaluacja"
czerwiec 28, 2005
piotr gilek
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
Milcząca pracownia od prezydenta
październik 8, 2004
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Słowa - Nie - Klucze czyli kilku je?d?ców Apokalipsy
marzec 14, 2008
Magdalena Figurska & Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media