ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Małgorzata Omilanowska ujawniła swoje prawdziwe cele 
27 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Barcelona 19.10.2019 
19 październik 2019      Global News
Uzurpator 
4 grudzień 2016      Artur Łoboda
Minister Zdrowia nie posiada informacji o istnieniu dowodu naukowego na skuteczność szczepień 
27 styczeń 2021     
Miliardy dla Davida Pelega i do kieszeni oszustów 
26 marzec 2010      G. Grzyb
"Świńska Grypa" korporacyjnej chciwości w Światowej (dez)Organizacji Zdrowia (w skrócie WHO/OMS) 
22 lipiec 2009      MG/Gasienica
Krystyna Pawłowicz o potrzebie zmiany Konstytucji 
26 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Głupi Białorusini! 
4 październik 2020     
Pierwsza lista hańby 2015 
26 maj 2015      Artur Łoboda
Nie Getto Warszawskie (Łódzkie, Białostockie ...) lecz Autonomia Żydowska utworzona przez Niemców!!! Dlaczego strona żydowska KŁAMIE??!! 
1 grudzień 2018     
Ministerstwo Zdrowia udostępniło w piątek wykaz ekspertów, zaangażowanych w opracowywanie analiz dot. COVID-19, z których korzysta kierownictwo resortu. 
15 maj 2020     
Ostatni lot do Katynia 
10 kwiecień 2011      Elzbieta Gawlas
Przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab oświadcza w chińskiej telewizji państwowej: „Chiny są wzorem dla wielu narodów” 
4 styczeń 2023      Bradford Betz
Memento oświęcimskie 2014 
26 styczeń 2014      Artur Łoboda
I jeszcze te wieńce ... 
28 grudzień 2017      Alina
Nie zapominajcie 
16 kwiecień 2022     
Ekspert prawa międzynarodowego wzywa do interwencji Trybunału Światowego w związku z trwającymi czystkami etnicznymi, a Biden „daje zielone światło” izraelskiej inwazji na Gazę 
4 listopad 2023      Belle Carter
Piperzenie konfederackich popaprańców  
13 listopad 2025     
USA - Testy trucizn na własnej populacji  
7 styczeń 2026     
Kto na tym skorzystał? 
19 sierpień 2017      Artur Łoboda

 
 

Portugalska pielęgniarka umiera nagle po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID

Ostatnia podejrzana śmierć, która miała miejsce kilka dni ( lub, w niektórych przypadkach, nawet godzin ) po otrzymaniu przez pacjenta pierwszej dawki szczepionki COVID-19, pojawiła się w Portugalii, gdzie asystent chirurga dziecięcego w Porto (który podobno miał „doskonały stan zdrowia „kiedy otrzymała swoją pierwszą dawkę szczepionki Pfizer) zmarła nagle.

Władze ds. Zdrowia prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci. Tymczasem naukowcy z całego świata nadal krytykują Unię Europejską za stosunkowo powolne wdrażanie szczepionek, które rozpoczęło się w nagłych wypadkach dopiero nieco ponad tydzień temu.
Pacjentka została zidentyfikowana w poniedziałek jako 41-letnia Sonia Azevedo, matka dwojga dzieci, która pracowała jako asystentka chirurgiczna w Instituto Portugues de Oncologia, szpitalu onkologicznym w Porto. Była jedną z 538 pracowników służby zdrowia w IPO, którzy w zeszłą środę otrzymali pierwszą dawkę szczepionki Pfizer-BioNTech. Azevedo jadła kolację ze swoją rodziną w sylwestra, ale następnego ranka znaleziono ją martwą w łóżku.

„Pani Acevedo nie doznała żadnych niepożądanych skutków ubocznych po szczepieniu”

Nie wiem. Myślę, że nazwałbym śmierć niekorzystnym skutkiem ubocznym 🤷🏾‍♂️

Portugalski pracownik służby zdrowia, 41 lat, umiera dwa dni po podaniu szczepionki Pfizer https://t.co/EamYpXVQpu #szczepionki #szczepienia # COVID19 #Covid
- 🇺🇸 Moral Scold 🇺🇸 #BLEXIT # 日本語 # レ ト ロ ゲ ー ム #gamer (@MoralScold) 4 stycznia 2021

Teraz członkowie jej rodziny domagają się odpowiedzi na temat okoliczności jej śmierci, informuje RT .

„Chcę wiedzieć, co spowodowało śmierć mojej córki”, powiedział jej ojciec Abilio portugalskiemu brukowcowi Orreio da Manha. Opisał ją jako „dobrą i szczęśliwą” osobę, która „nigdy nie pił alkoholu, nie jadła niczego specjalnego ani niezwykłego”.

Azevedo była tak dumna, że ​​jako jedna z pierwszych otrzymała szczepionkę, zmieniła swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, aby to odzwierciedlić. „Zaszczepiono Covid-19” - napisała pod selfie w masce. „Nie wiemy, co się stało.

Wszystko wydarzyło się szybko i bez żadnego wyjaśnienia ”- powiedziała gazecie córka Azevedo, Vania Figueiredo. „ Nie zauważyłam niczego innego w mojej matce. Ona była w porządku. Powiedziała tylko, że obszar, w którym została zaszczepiona, jest bolesny, ale to normalne… ”

Portugalia, licząca około 10 milionów mieszkańców, zgłosiła do tej pory ponad 427 tys. Przypadków i ponad 7,1 tys. Zgonów z powodu COVID. Podczas gdy Niemcy są liderem w UE pod względem szczepień, Portugalia pozostaje w tyle nawet za Argentyną, według danych dostarczonych przez Bloomberg.Co nie powiedzieć, jest to, że wielu spośród pierwszej fali osób wyznaczonych do przyjmowania szczepionki zostały obracając ją w dół, w tym wielu pracowników służby zdrowia, takich jak Azevedo.


()https://translate.google.com/translate?depth=1&hl=pl&rurl=translate.google.com&sl=en&tl=pl&u=https://www.zerohedge.com/covid-19/portuguese-nurse-dies-suddenly-after-receiving-covid-vaccine
5 styczeń 2021

Obserwator 

  

Komentarze

  

Archiwum

14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
Kontrola energii na świecie „kością niezgody”
czerwiec 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Embargo na prawdę
kwiecień 12, 2003
Adam Kruczek
Boję sie tylko Boga! (powrót)
zofia
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
Pius X - papież polskiego pochodzenia
grudzień 14, 2002
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
Próba symulacji
lipiec 11, 2008
Artur Łoboda
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
Refleksja po latach
luty 21, 2008
Artur Łoboda
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
To nie jest dom wariatów - to rynsztok
styczeń 8, 2004
PAP
Trzynastki dla sfery bezproduktywnej
luty 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
Plan unijny zniszczenia wsi polskiej?
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
BILANS MAJˇTKU POLSKIEGO
luty 24, 2004
Polska sie rozwija, tylko nie wiem dlaczego ucikaja z niej nawet bezdomni i to w towarzystwie duszpasterza?
październik 31, 2006
Patriota
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media