ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
więcej ->

 
 

"Polskim rolnikom będzie lepiej niż unijnym"

Po wejściu Polski do Unii polscy rolnicy będą się mieli lepiej niż rolnicy Piętnastki - mówił w czwartek komisarz ds. rozszerzenia Unii Guenter Verheugen, który wygłosił wykład w warszawskim Pałacyku Sobańskich.

To nie prawda, że polscy rolnicy będą gorzej traktowani niż unijni. Przeciętna wysokość środków dla polskich rolników przekazana przez UE w ciągu dziesięcioletniego okresu wyniesie 60% średniej unijnej. Porównując tę liczbę ze znacznie niższymi kosztami i wyższą siłą nabywczą w Polsce niż np. w Danii rolnicy w Polsce są właściwie w lepszej sytuacji niż ich koledzy z obecnej Unii - powiedział komisarz.

Dlatego nie widzę powodów dlaczego mieliby oni mieć nadzieję, że rozszerzenie Unii się opó?ni - dodał.

W pierwotnej wersji tekstu wykładu przekazanej wcześniej dziennikarzom napisano: polscy rolnicy powinni raczej padać na kolana trzy razy dziennie i modlić się aby akcesja się nie opó?niła. Verheugen zrezygnował jednak z wygłoszenia tego zdania.

Komisarz przekonywał również, że Polska musi stawić czoła fenomenowi Leppera i innym populistycznym i nacjonalistycznym głosom, które nawołują do odrzucenia integracji europejskiej. Verheugen starał się przekonać, że dla Polski nie ma lepszej alternatywy niż przystąpienie do Unii.

Przedstawmy sobie jasno tę alternatywę. Wynikiem tego odrzucenia akcesji byłby poważny kryzys ekonomiczny, który jeżeli mógłby zostać pokonany dzięki wielkiej pomocy z zewnątrz, ale także na warunkach podyktowanych z zewnątrz . Jednak jeżeli sprawy poszłyby gorzej, demokracja upadłaby wraz z gospodarką.
11 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Komisja Europejska zgodziła się na propozycje SSE
lipiec 27, 2002
PAP
30 milionów durniów?
grudzień 15, 2002
Artur Łoboda
Z narodowego punktu widzenia
sierpień 15, 2008
Dariusz Kosiur
Puzle w skrablach
sierpień 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
KONWENT ORGANIZACJI NARODU POLSKIEGO
październik 14, 2004
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r. Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
Germar Rudolf skazany na 30 miesięcy więzienia za "negowanie Holokaustu"
marzec 19, 2007
bibula- pismo niezależne
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
Żydowska studentka sama malowała swastyki na swoich drzwiach - wideo NBC
luty 28, 2008
NBC
Hausner musi boleć
luty 1, 2004
Adrian Dudkiewicz
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
Ochrona Zdrowia
Prawa Rynku a Prawa Człowieka

październik 9, 2004
Adam Sandauer
Antypolonizm żydowski to nic nowego...(4)
lipiec 7, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Blokada umysłu
maj 10, 2008
Artur Łoboda
Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.

grudzień 11, 2002
PAP
List A. Doboszyńskiego do A. Słonimskiego
październik 10, 2005
Doboszyński Adam
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media