|
Pół mózg
|
|
Są takie procesory - które posiadają własną pamięć. Na przykład BIOS w komputerze. To podstawowy system komputera.
Jeżeli robimy upgrade, a więc aktualizację oprogramowania tego układu to nie możemy dopuścić do wyłączenia napięcia, bo system definitywnie padnie i użytkownik - bądź serwisant niczego już nie zrobi.
Potrzebna będzie nowa "płyta główna" komputera.
Obserwując dokładniej poczynania Jarosława Kaczyńskiego doszedłem do wniosku, że coś mu z głową szwankuje.
Jeszcze niedawno walczył w sejmie o nominację Banasia na Prezesa NIK, a dziś chce się go pozbyć.
Niechlujność i brak elementarnej wiedzy jest cechą typową dla ludzi ograniczonych umysłowo.
Przed Banasiem było kilkudziesięciu nominatów Kaczyńskich, którzy do dzisiaj szkodzą Narodowi Polskiemu.
I w związku z decyzjami politycznymi Jarosława Kaczyńskiego przychodzi mi na myśl pewne doświadczenie życiowe.
Mam dwóch zaprzyjaźnionych bliźniaków w wieku 4 lat.
Traktują mnie jak kumpla i bardzo mi się to podoba.
Z tego powodu obserwuję ich rozwój umysłowy.
Zauważyłem zjawisko - którego nie opisał do te pory żaden naukowiec.
Poza zmianą fizyczną - gdy naprzemiennie robią się podobni do matki - bądź ojca dokonuje się ciągła zmiana osobowości tak - jakby pewne cechy charakteru były transferowane z jednego - na drugiego.
Najpierw jeden był "macho", a drugi miał wrażliwość dziewczęcą. Ale po jakimś czasie role odwróciły się o 180 stopni i ten pierwszy zachowywał się jak dziewczynka, a drugi jak "brutal".
Pierwotnie myślałem, że to kwestia naprzemiennego uaktywniania się pewnych genów u tych dzieci. Ale zauważyłem też zjawisko - o którym już pisali naukowcy.
Pomiędzy bliźniakami istnieje jakieś niewytłumaczone do tej pory połączenie, które niczym Internet przesyła wzajemne emocje - nawet na wielkie odległości.
To zjawisko jest stale badane.
W oparciu i wspomniane doświadczenia wyobraziłem sobie, że między niektórymi bliźniakami trwa ciągła wymiana zawartości mózgu.
A ponieważ mózg ludzki jest podobny do komputera - bo jest wzorcem dla konstruktorów - to może zaistnieć takie zjawisko, że podczas transferu między bliźniakami "wyłączy się napięcie" i wszelkie dane zostaną utracone.
|
|
29 listopad 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Bankierzy i Złodzieje! - druga odsłona
lipiec 1, 2004
|
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
|
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
|
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
|
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
|
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
|
Matki a żony zbrodniarzy
kwiecień 7, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czarna Wdowa
styczeń 3, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Czy Irak jest większą klęską dla USA niż Wietnam?
listopad 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tolerancja ?
sierpień 21, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Partia Mężczyzn!
grudzień 8, 2006
Adam Wielomski
|
Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.
kwiecień 29, 2006
Tlum: ( Leszkowski ,2006)
|
Niemcy w Epoce Neo-kolonializmu
wrzesień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
|
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
|
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
|
List z Unii
maj 11, 2003
Zdzisiek
|
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego
Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
|
Szwecja ostrożna wobec nowych krajów UE
sierpień 19, 2002
IAR
|
|
|