|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
więcej -> |
|
Gadaj co chcesz byle zgodnie z naszymi poglądami...
|
|

Na marginesie publikacji OTWARTE SPOŁECZEŃSTWO I JEGO RADIO
Walcząc o wolność pan Rafał Maszkowski atakuje tych którzy wbrew presji liberałów odważą się zabrać głos na antenie Radia Maryja. To znienawidzone przez niego radio http://www.nigdywiecej.prh.pl/archiwum/14_radio.php
jest obecnie jeśli nie jedynym to najsilniejszym medium antyliberalnym.
Zdarzało mi się tak występować w Radio Maryja jak i udzielać wypowiedzi Polskiemu Radiu, Trybunie, Przeglądowi Tygodniowemu czy Naszemu Dziennikowi.
Pan Rafał Maszkowski mając mi za złe, że nie biorę udziału w bojkocie Radia Maryja pisze:
„...Żydzi radiomaryjni to, oczywiście, Żydzi wyobrażeni, nie są zapraszane do dyskusji rzeczywiste osoby, poza wyjątkami. Takim “dobrym Żydem”, bo przytakującym o. Rydzykowi, jest Adam Sandauer, który występował kiedyś w audycjach z ojcem dyrektorem....”
Warto by pan Maszkowski, swą cenną uwagę raczył poświęcić temu co mówiłem, zamiast gromić mnie za to że nie uczestniczę wraz z innymi w bojkocie tego radia.
Warto by Pan Maszkowski walcząc o wolność, także trochę więcej uwagi poświęcił temu, czy w naszym wolnym państwie, gdzie indziej mógłby to samo powiedzieć.
Przypominam więc moje oba wystąpienia :
Za pierwszym razem była to dość długa audycja. Była ona poświęcona relacjom polsko -żydowskim, powstawaniu części inteligencji polskiej na przełomie XIX i XX w z asymilujących się mniejszości narodowych. Asymilujących się nie tylko w kierunku społeczeństwa, lecz także w kierunku zaborcy. Asymilacji i która w Polsce następowała równolegle ze wzrostem – niechęci wobec tych którzy asymilując się pracowali dla zaborcy. Było to jednym z motywów antysemityzmu.
Dalej mówiłem o wykorzystywaniu antysemityzmu i filosemityzmu do załatwiania innych spraw czy interesów, przypominając choćby nagonkę na Szwajcarów i wrabianie ich w antysemityzm i kolaborację z faszystami, gdy tylko zaczęły się spory o pieniądze w bankach szwajcarskich po wymordowanych Żydach. Była też mowa o rozmywaniu odpowiedzialności za zbrodnie popełnione na Żydach w czasie II wojny światowej.
Za drugim razem zabrałem głos gdy prezydent Kwaśniewski przepraszał za Jedwabne. Jako ten którego dziadków zamordowano w czasie II wojny światowej, a nie zrobili tego Niemcy, tylko szmalcownik, powiedziałem iż zbrodniarzy z Jedwabnego należy potępić, karać i odciąć się od nich a nie przepraszać za ich czyny. Przepraszanie jest świadomym wyborem przyjmowania spuścizny po ich zbrodniach. W każdym społeczeństwie są bandyci i zbrodniarze, natomiast państwo stara się ich tępić. Państwo jako zbiorowość odpowiada nie za zbrodnie oprychów lecz za działanie państwa.
Jedyne legalne polskie władze w czasie okupacji (Rząd Londyński ) nakazywały wydawanie wyroków śmierci na szmalcowników, zaś AK próbowała, je wykonywać. Dodałem iż trwa rozmywanie odpowiedzialności za zbrodnie II wojny światowej na Żydach, tak by trochę jej zdjąć z Hitlerowców, by trochę spadło na Polaków i nie powinien w tym uczestniczyć Prezydent RP. Jeśli Prezydent Kwaśniewski chce przepraszać Żydów za antysemityzm, to poradziłem by przepraszał nie za Jedwabne w imieniu wszystkich Polaków, lecz za marzec 68 w imieniu PZPR której był członkiem i której jest wychowankiem.
Zapewniam Pana Rafała Maszkowskiego i wszystkich innych libertynów, iż Polskie Radio w czasie prezydentury Kwaśniewskiego, nie zgodziłoby się tych wypowiedzi emitować ( raz próbowałem).
Niestety w wykonaniu liberałów wraca idea liberalnej wolności słowa: Gadaj co chcesz byle zgodnie z naszymi poglądami ( i u nas) ...
Ja natomiast będę występować tam gdzie mi się podoba i będę mówić publicznie to co chcę powiedzieć, niezależnie od wszelkich bojkotów
|
|
30 styczeń 2006
|
|
Adam Sandauer
|
|
|
|
Zdrowo-rozsądkowe poglądy Amerykanów
marzec 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydowskie media - cd
czerwiec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Bez etykietek (koalicje lokalne)
Z profesor Jadwigą Staniszkis, socjologiem, rozmawia Ewa Sadura
listopad 22, 2002
http://www.trybuna.com.pl/
|
Z gównem pod podeszwą
wrzesień 1, 2008
PAP
|
Embargo na prawdę
kwiecień 12, 2003
Adam Kruczek
|
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Lepiej zlikwidować
grudzień 6, 2003
Dziennik Polski
|
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
|
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
|
Demograficzne podłoże kryzysu i gro?ba inflacji
wrzesień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
|
Śmierć opozycyjnego wobec Moskwy reportera
wrzesień 2, 2008
PAP
|
Łatwo "obrzucić błotem", trudniej przyznać się do błędu
grudzień 3, 2002
PAP
|
Patrole Egzekucyjne Szkolone przez USA?
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Krajobraz po wojnie" - Pamiec 13 Grudnia 1981
grudzień 13, 2006
przesłała Elzbieta
|
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
|
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
|
Rozbiór RP
sierpień 7, 2005
Bogusław
|
więcej -> |
|