ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT KRONIKA KRAKOWA DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

List do ŚMIECIA Adama Bodnara 
28 czerwiec 2017     
Dzieci w służbie dżihadu 
9 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Pierwsze uwagi na temat Hamburga 
8 lipiec 2017     
Kaczyński 14 miesięcy temu 
20 grudzień 2016     
Polska + Ukraina = 100 milionów podludzi 
4 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Zakrzyczana prawda 
4 marzec 2010      Goska
Kaczka zawinił, Szydło "powieszą" 
4 padziernik 2016     
Sprawdzian rzeczywistych kompetencji Prezydenta 
28 lipiec 2017     
Wrzody 
19 sierpień 2017      Artur Łoboda
Kołysze się historia jak cień pod lampą... 
1 wrzesień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Czy to powtórka z historii? 
7 luty 2016      Artur Łoboda
Opozycja reglamentowaną z lat PRL 
24 czerwiec 2017      Artur Łoboda
Uzurpator 
4 grudzień 2016      Artur Łoboda
Odpowiednie dać rzeczy słowo  
9 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Żydowska nienawiść do Polski i Polaków 
23 marzec 2011      Przysłał ICP
Merytorycznie czy kurtuazyjnie. 
25 listopad 2010      Bogusław
USA i UE zorganizują i sfinansują zamach stanu na Węgrzech 
26 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Europa bez Prus 
3 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Samorzutne wezwania o walkę z islamem 
10 styczeń 2015      Artur Łoboda
Rokowania Żydów z Arabami w Palestynie 
1 listopad 2009      Iwo ,Cyprian Pogonowski

 
 

Wymuszanie fałszywych zeznań przez CIA?


Trockiści nowojorscy nawróceni na radykalny syjonizm stworzyli ideologię neokonserwatyzmu w celu opanowania władzy w USA, za pomocą propagandy na użytek fundamentalistów protestanckich, którzy wierzą, że zwycięstwo Żydów nad Arabami jest konieczne dla powrotu Chrystusa na ziemię. Wybrali oni sobie za cel ludzi o orientacji zachowawczej w ramach partii republikańskiej.

Dzięki nazwie ruchu neo-konserwatywnego opanowali oni zachowawcze fundacje i zdobyli fundusze tychże fundacji na finansowanie ich propagandy za pomocą ośrodków planistów, takich jak American Enterprise Institute w Waszyngtonie, gdzie Radek Sikorki ukształtował swoją karierę polityczną. Trocki kiedyś nawoływał do wojny permanentnej o komunizm, a obecnie neokonserwatyści nawołują do wojny permanentnej o ich wersję demokracji.

Neokonserwatyści włączyli się w wielką grę o paliwo i pozyskali poparcie kompleksu wojskowo-przemysłowego w ich planach lukratywnej dla przemysłu wojskowego wojny permanentnej o demokrację, począwszy od napadu rabunkowego na Irak, bogaty w ropę naftową i gaz ziemny. W propagandzie ich Irak jakoby zagrażał istnieniu Izraela, który według ich planów miał być hegemonem od Nilu do Eufratu i mieć monopol broni nuklearnych na Bliskim Wschodzie.

Prowokacja w formie napadu na dwa wieżowce w Nowym Jorku we wrześniu 2001, t. zw. 9/11, do tej pory nie jest całkowicie wyjaśniona, ponieważ w godzinę po zawaleniu się dwóch wieżowców uderzonych po kolei przez dwa samoloty, bez powodu zawalił się trzeci wieżowiec. Wówczas zginęło około 3000 osób, w tym połowa cudzoziemców. Natomiast przed katastrofą Żydzi byli ostrzegani, żeby tego dnia nie poszli do pracy w tych wieżowcach. Tym czasem izraelskie kamery telewizyjne czekały na kolizje samolotów z dwoma wieżowcami i fotografowały trudne do wykonania, identyczne wiraże dwóch wielkich samolotów i ich uderzenie w wieżowce na tym samym poziomie, po kolei, jeden koło drugiego.

AlQaida z Afganistanu jest oskarżona o dokonanie prowokacji 9/11 by, ale jej szef Osama bin Laden, nie jest wymieniony wśród terrorystów odpowiedzialnych za tą zbrodnię, na liście sporządzonej przez FBI. Wielu ludzi jest przekonanych, że słabo przeszkoleni piloci z AlQaidy przełączyli kontrolę na pilotowanie automatyczne, przygotowane do lotu w kierunku wabiących sygnałówek, umieszczonych w dwu wieżowcach stojących koło siebie. W rezultacie napadu na wieżowce zaistniał powód wyprawy karnej i pacyfikacji Afganistanu przez USA, ale Irak nie miał absolutnie nic wspólnego z AlQaidą. Wręcz Saddam Hussein był otwartym wrogiem AlQaidy.

Rząd Bush-Chenney nakazał wymuszanie fałszywych zeznań przez CIA, według dokumentów, teraz udostępnionych publiczności przez rząd prezydenta Obamy. Chodziło o wymuszenie od członków AlQaidy fałszywych zeznań o jakoby popieraniu ich i współpracy z AlQaidą ze strony Saddam’a Hussein’a. Celem tortur było uzyskanie fałszywych dowodów, że napad USA na Irak był częścią walki z AlQaidą, a nie napadem w celu rabunku zasobów paliwa w Iraku.

Na rozkaz rządu Bush’a wojskowi psycholodzy James Mitchell i Bruce Jessen mieli opracować program tortur i w 2002 roku zaprogramowali więzienia, tak zwane „exploitation facility,” w których więźniowie byli by poddawani wyszczególnionym przez nich torturom, takim jak bicie człowiekiem o ścianę, pozbawianie go snu i stopniowe topienie („waterboarding”). Jessen proponował, żeby nie wpuszczać do tych więzień takich ludzi, jak przedstawiciele Czerwonego Krzyża.

Adwokaci Abu Zabaydah, człowieka torturowanego w Polsce, według jego zeznań, twierdzą, że rząd Bush’a nakazał prawnikom ministerstwa sprawiedliwości przygotować interpretacje prawne, które retro-aktywnie miały zwolnić z odpowiedzialności karnej agentów CIA po dokonaniu tortur, na wyżej wspomnianym Palestyńczyku.

Senator Carl Lewin, Żyd z pochodzenia, stwierdza, że wielu oficerów protestowało przeciwko uczeniu i stosowaniu tortur, w celu uzyskania takich dowodów, jak że Irak był odpowiedzialny za zbrodnie AlQaidy. Tortury według niego były stosowane w wielu więzieniach, takich jak w Abu Gharib, gdzie „kozła ofiarnego” uczyniono z generała brygady Janis Karpinski i zdegradowano ją do stopnia pułkownika za to, że protestowała przeciwko stosowaniu tortur, według jej to zeznań przed kamerami telewizyjnymi, pod koniec kwietnia 2009.

Senator Lewin żąda, żeby minister sprawiedliwości Eric Holder powołał komisję do ustalenia jakie nadużycia i nakazy tortur wydawali dygnitarze w rządzie Bush’a, według raportu „Democracy Now,” z 22go kwietnia, 2009. Obecnie prezydent Obama twierdzi, że wymiar sprawiedliwości USA ma w swojej kompetencji dokonanie potrzebnych dochodzeń i pociąganie do odpowiedzialności ludzi, którzy w ogóle uzasadniali stosowanie tortur, a zwłaszcza w celu wymuszania fałszywych zeznań.

WWW.pogonowski.com
23 kwiecień 2009

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Komentarze

  

Archiwum

Unia Europejska jako organizacja mafijna
kwiecień 22, 2003
Kargul na urzędzie
maj 3, 2005
Witold Filipowicz
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
Ślepcy od Bibuły
marzec 19, 2007
kruzoe
Ameryko, obud? się!
padziernik 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Uśmiercanie Izraela?"
luty 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
Kobieta - samica człowieka
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
celulit i bilbord (nie cellulit i billboard)
maj 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kasa dla dyrektorów kasy
marzec 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
Berlusconi zapowiada walkę z antysemityzmem
marzec 14, 2008
PAP
Prorok Nycz
sierpień 18, 2002
PAP
Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?
padziernik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
Mantra
marzec 28, 2007
Przysłał ICP
Ryszard Bugaj Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Idziemy do Europy
Co obiecują "podstawowe prawa UE"?
luty 13, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
Czy Żydzi Wygrali Drugą Wojnę Światową?
marzec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2012 Polskie Niezależne Media