|
Zapytanie premiera RP o skuteczność maseczek
|
|
Artur Łoboda
Polskie Niezależne Media
www.zaprasza.net
Szanowny Pan Mateusz Morawiecki
Premier RP
Zapytanie w Trybie prawa prasowego
Uprzejmie proszę o podanie chociaż jednego dowodu naukowego na skuteczność maseczek na twarz, przyłbic i wszelkich form osłon twarzy w ochronie przeciwko wirusowi SARS CoV-2.
W sierpniu tego roku nie posiadając żadnych kwalifikacji medycznych i żadnych uprawnień politycznych - wprowadził Pan po raz kolejny terror noszenia masek na twarz.
Ponieważ najprostszym przykładem jestem w stanie dowieść, że maski na twarz nie są w stanie zahamować tysiąc razy większych od wirusa cząsteczek pyłu - to uważam, że jedynym celem Pana działań jest wprowadzenie w Polsce orwellowskiego terroru.
Może Pan to bardzo prosto wyjaśnić.
Wystarczy podać chociaż jedną pracę naukową, która w sposób bezdyskusyjny dowodzi skuteczności ochrony przed wirusami przy użyciu szmacianych masek na twarzy.
Od wielu miesięcy trwa bezpardonowy atak Urzędników państwowych na wszystkich - którzy chcą wyleczyć Polaków z koronawirtusa.
W ostatnich dniach atak ten nasilił się wobec osoby Włodzimierza Bodnara, który twierdzi, że sprawdzonym przez 41 lat lekiem - Amantadyną - może również wyleczyć z koronawirusa.
Wszyscy rządowi "eksperci" żądają od dra Bodnara przeprowadzenia biurokratycznego dowodu naukowego na rzecz - która już została dowiedziona poprzez setki wyleczeń.
Pan nie przedstawił ani jednego dowodu naukowego, że narzucone terrorem policyjno-skarbowym maski na twarz - skutecznie chronią przeciwko czemukolwiek - poza pluciem.
Proszę więc o udzielenie mi odpowiedzi, która natychmiast zostanie opublikowana.
Z poważaniem
Artur Łoboda
|
|
17 grudzień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Magellanie
czy skargę na odmowę udzielenia odpowiedzi, mogę przesłać bezpośrednio do Sądu - by zaoszczędzić miesiąc?
|
|
2020-12-17
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Jest kilka dróg.
Pierwsza, 3a prawa prasowego, wtedy tryb z ustawy o dostępie do informacji publicznej.
Druga, 4 prawa prasowego, "podmioty (...) niedziałające w celu osiągnięcia zysku", wtedy tryb z ust. 3 i 4, ale jest tam oraz więc może być to wykrętnie zinterpretowane, że premier pod to nie podpada, a on jest sektorem finansów publicznych.
Trzecia odmowa jako zwykły delikt i wtedy pozew z 415 i nast kodeksu cywilnego.
Czego dotyczy zapytanie, w istocie o treśc publikacji naukowych, a nie informacji z zakresu kompetencji organów publicznych wynikających z zadań własnych, albo zleconych. Dalej, zapytanie dotyczy w istocie czynów wyczerpujących znamiona przestępstwa popełnionego "przy okazji wykonywania władzy państwowej", a nie w toku czy w związku z wykonywaniem władzy publicznej.
A zatem, według mnie art. 4 powinien mieć zastosowanie, plus delikt z 415.
|
|
2020-12-17
Magellan
|
|
|
|
Kilka słów prawdy o bezrobociu
marzec 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
"Zdelegalizować PO! Faszysci u Tuska!"
grudzień 22, 2006
korespondent.pl
|
Nazistowski Manifest Syjonistów
sierpień 1, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Piaskownica
wrzesień 9, 2007
Marek Olżyński
|
Balcerowicz przed Trybunał Stanu
marzec 10, 2006
Przedruk
|
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
|
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
|
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Odwracanie kota ogonem
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Zwierzenia nawiedzonego
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
|
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
|
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
|
Strategia promocji Krakowa - we? udział w dyskusji
grudzień 7, 2007
|
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
|
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
3xTak PPR i 4xTak PO
Program PO - czy w kierunku likwidacji Państwa Polskiego?
październik 5, 2004
Stanisław Bulza
|
Program "Polska 2005"
(III)
marzec 9, 2005
jeswiat
|
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
|
|
|