|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
więcej -> |
|
W interesie Izraela i biznesu naftowego
|
|
Głównym powodem tej wojny jest sprawa hegemonii Izraela na Bliskim Wschodzie w oparciu o arsenał atomowy, który znajduje się na terenie Izraela i jest większy niż arsenał atomowy Wielkiej Brytanii. Natomiast grupa przemysłu naftowego jest zainteresowana zdobyczą jednych z największych na świecie pól naftowych, jakie znajdują się na terenie Iraku.
Obecny konflikt rozpoczął się 12 lat temu. Irak miał wówczas czwarta na świecie armie i sile ogniowa, a w ambicjach Saddama Husajna leżało zjednoczenie wszystkich państw arabskich. Tego rodzaju rozwój wypadków był nie na rękę Amerykanom. Jednak gdy Husajn zapytał, czy Amerykanie nie maja nic przeciwko temu, żeby on najechał na Kuwejt, wówczas dostał oficjalna odpowiedz, iż Stany Zjednoczone nie maja traktatu wspólnej obrony z Kuwejtem i ze się nie wtrącają.
Saddam Husajn zinterpretował to jako przyzwolenie na atak na Kuwejt.
Reakcje Amerykanów na obecna wojnę sa różne. Jeden przeciwnik wojny na znak protestu rzucił się z mostu Golden Gate w San Francisco. Jednak zasadniczo głosy przeciwników wojny są marginalizowane przez media. Ludność ogólnie jest zdezorientowana, ma obraz całkowicie spaczony i ulega oczywiście złudzeniom i dezinformacji.
Media amerykańskie, w większości kontrolowane przez kapitał żydowski, są bardzo pozytywnie ustosunkowane do agresji USA na Irak i całkowicie ją popierają.
Amerykański atak określany jest jako "wolność Iraku". W Ameryce propaganda przedstawia sytuacje w taki sposób, jakoby Irak był w trakcie procesu oswobadzania.Nie ulega wątpliwości, że kolosalna przewaga ogniowa Stanów Zjednoczonych da o sobie znać.
Nie spodziewam się żadnego wielkiego oporu ze strony wojsk irackich. Tymczasem w Ameryce rozdają już kontrakty na eksploatacje irackich złóż naftowych. Te akcje bardzo silnie popierają tzw. neokonserwatysci, wywodzący się głownie z Żydów amerykańskich, i współpracujący z nimi członkowie administracji Izraela. Wytypowali oni już kobietę na administratora Iraku po ewentualnym zajęciu go przez Amerykanów, co jest prowokacyjna ingerencja w tradycje islamu.
Jest rzeczą oczywista, ze metody rządzenia za pomocą aparatu terroru, który stosował Saddam Husajn, sa w mniejszym czy większym stopniu stosowane przez wszystkie państwa regionu. Zbrodnie, które popełnia Izrael na ludności palestyńskiej, sa również częścią naszej rzeczywistości. Celem polityki amerykańskiej nie jest już stabilizacja regionu bliskowschodniego, lecz głębokie jego przeobrażenie pod względem politycznym, np. eksport demokracji.
|
|
22 marzec 2003
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
|
Minister sprawiedliwości ?
styczeń 25, 2009
Raynold
|
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
|
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
|
Wesołych Świąt
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
|
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
|
Wisława Szymborska - czyli od Stalina do Unii
czerwiec 12, 2003
|
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
|
Czy jesteśmy w punkcie wyjścia?
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Dbajmy o edukację
marzec 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Polowanie na "Nazi Gold"
listopad 27, 2006
Tezlav von Roya
|
Obawy Umiarkowanego Amerykanina
marzec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
|
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
|
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
|
Żołnierzom poświęcone...
sierpień 24, 2008
jobstalker
|
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
|
Udupić dizajn!
kwiecień 23, 2005
Mirnal
|
III Zjazd Polonii Swiata
listopad 15, 2007
...
|
Czy amerykańska demokracja uchroni świat przed terroryzmem i wojnami?
styczeń 24, 2005
Gregory Akko
|
więcej -> |
|