|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
więcej -> |
|
Jak ślicznie!!!
|
|
Głosujmy na PiS - a będziemy mieć Samoobronę - wszak wiadomo powszechnie jacy tam śliczni, czyści i porządni ludzie.
Głosujmy na Kaczyńskiego - a będzie nami rządził Lepper - też przecie kryształ, nie człowiek!
Będziemy mieć ministrem skarbu, byłego szefa biura paszportowego Milicji Obywatelskiej ( zagadka przy okazji:kto zostawał w PRL takim szefem? zwyczajny czy wyjątkowo zaufany dla esbecji człowiek?)
Będziemy mieć przekręty SKOKu - ale przecież to "swoi" ludzie, więc to, że sobie zarobią te kilkanaście tysięcy zł miesięcznie na lewo - to przeciez lepiej, że oni zarobią, zawsze z partią się troche podzielą, a i jakiś kredycik można załatwić.
Będziemy obserwować ataki na głównego wroga, czyli na PO, troszkę napaści na SLD, ale ŻADNYCH ataków na PZPR - wszak tatusia Kaczyńskich i jego partii ruszać nie wolno!
Będziemy wraz z PiS atakować Tuska i sięgać do jego prapradziadków, ale Kwacha nie ruszamy.
Będziemy razem z naszymi idolami powoływać się na Kościół i religię, ale jakoś dziwnie w tymże kościele będziemy pojawiać się jak już zupełnie nie będzie wypadało nie być z okazji jakiejś rocznicy, czy święta. No ale czy można wymagać by "nasi Żydzi" chodzili do nie swojej świątyni?
A w ogóle to np. Dorn, czy Schnepf, czy Wassermann, Wildstein i inni maja takie dziwne nazwiska nie po swoich przodkach, tylko przez przypadek. Jest też paru takich, którym nazwiska zmienili jeszcze pradziadkowie, ale przecież lepiej wyszperać niemieckie niż żydowskie pochodzenie. A w ogóle to są "nasi" i już!!!
Będziemy patrzeć jak "nasi" ludzie obsadzają stołki, podnoszą sobie pensje, premie i "dodatki" - ale przeciez to "nasi", więc niech się trochę chłopaki dorobią.
Będziemy obserwować te koalicje i reaktywacje koalicji, to plątanie się Kaczyńskiego między obietnicą a łamaniem tej obietnicy, te zapewnienia i zaraz potem nowe zapewnienia całkowicie sprzeczne z poprzednimi, te kłamstwa i oszczerstwa, bez dowodów, ale za to z jakąż wiarą w to, że "ciemny lud" to kupi.
Tak, bo "ciemny lud" to kupuje. Ten lud, którym nikt nie zamierza się zajmowac, któremu g... się od władzy należy, którym sie pogardza i który traktuje się wyłącznie jako maszynkę do głosowania. Ale przecież po co nam, ludowi, jakieś ustawy, jakieś prawa, które poprawiałyby nasz byt, nasz los?
Nas trzeba rozpalać, podbechtywac przeciw sobie, dowartościowywać nasze kompleksy - a do tego wystarczy socjotechnika i sprytna technika kampanii wyborczej.
I już czujemy się ważni, mądrzejsi, śliczniejsi, rozumniejsi - i głosujemy na tych, którzy nas o tym zapewniają. A że potem NIC dla nas nie robią, no cóż, ale za to są " nasi" i to my dalismy im prawo być przy żłobie.
Czytam te artykuły, te odpowiedzi i ze smutkiem konstatuję, że moje pokolenie chyba już nie doczeka się wolnej Polski, mądrze i odpowiedzialnie rządzonej.
I może dobrze, ze wymieramy i zostawiamy Ojczyznę młodym, którym żaden Kaczyński nie jest w stanie robić wody z mózgu. I wbrew faktom, wbrew logice, wbrew historii wmawiać zwyczajną nieprawdę. Głęboka niemoralność, cynizm, nieskrywana pogarda wobec społeczeństwa, przypisywanie sobie zasług ponad stan, i wreszcie zwykłe, drobne świństwa - wszystko po to by miec władzę i jak komuna: nachapać się. Teraz kurwa my!!!
Tyle jest warta Panowie wasza propaganda PiS ile dokonania PiSowskiego rządu po 1/4 kadencji, po roku ich rządów!
|
|
14 październik 2006
|
|
jon2
|
|
|
|
Polskie szpitale
luty 10, 2007
Bogusław
|
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Benedykt XVI - tylko językowo
kwiecień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
Tezy i pytania
Partia, czyli obrońca ancien re
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Rząd poręczył, my oddamy
lipiec 4, 2002
PAP
|
Zachrapał się na śmierć
sierpień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
|
Sensacje dla prostego ludu
lipiec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Analiza
styczeń 2, 2006
Marek Głogoczowski
|
Zreformować system karny!
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W końcu Niemcy płacą za krew Polaków - płaćmy i my!
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Europejczycy" ? Kolejne oszustwo
sierpień 13, 2003
Dariusz Hybel
|
Masz ci babo morelowy placek
styczeń 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Błędy RJP - *Sprawozdanie o stanie ochrony języka polskiego
za lata 2003-2004*
lipiec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
|
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
HALLOWEEN AUGURIES & MASKS
listopad 1, 2005
przysłał Marek Głogoczowski
|
więcej -> |
|