|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
więcej -> |
|
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
|
|
No,i pielgrzymuja ludzie do Czestochowy,Ludzie piekni,odwazni,ludzie chcacy zyc godnie.spragnieni uczciwosci,zyczliwosci,poszanowania wzajemnego,zrozumienia i tolerancji.Wierzacy w czlowieczenstwo, w zachowywanie ludzkich praw.Wierzacy ze kazdy kto przychodzi na ten swiat ,ma swiete i niezaprzeczalne prawo do wyrastania w obecnosci dwu kochajacych go serc. W rodzinie .Z dwojgiem rodzicow.I tata i mama./Niedzisiejsi?/.
I nie ma dla nich w tym temacie miejsca na zadne liberalne prof.U.E.gaworzenia ze no wiecie prawda to nie jedna ma twarz. bla bla bla...bo dzis wiedza juz wszyscy ze liberalne prawdy maja tysiace falszywych i owrzodzonych twarzy. Ludzie wierzacy ze wylansowywane na standardty przez media,rozwody i samotne macierzynstwa sa psychicznym i umyslowycm okaleczaniem wlasnych dzieci,Sa zbrodnia..sa obdzieraniem wlasnych dzieci ze szczesliwego usmiechu dziecinstwa.
Ci ludzie prawdziwi odwazni i dorosli wiedza ze zeby byc czlowiekiem nie ma odejscia od paru prostych zalecen...blizniego twojego szanuj.. nie okradaj,, nie oklamuj narodu swego i nie zabijaj ,i na bliskwschodzie nie zabijaj tez....
A dla przyblizenia tego pieknego swiata w ktorym chcialoby sie zyc,maja odwage wstac isc i pielgrzymowac,Nie zwazajac na przymowki tlumow umyslowo uzaleznionych od gaz.wyborczej komentatorow.I Ich wlasnie wielu nazywa Polska Be i ciemnogrodem...
A ze sa sola Polskiej Ziemi,nie zadnym ciemnogrodem potwierdza budzaca sie juz z zaklamania Europa,ktora glosno przyznaje ,ze cale to od pol wieku trwajace wciskanie ludziom ateizmu w kazda glowine ,mialo przyspieszac IM tzw.postep ekonomiczny. tzn.pomagac superprzebogatym bogacic sie w jeszcze wieksze superbogactwa,a cala reszte wycyckiwac do plotna w kieszeni,gruntownie i dokladnie.
I ze cale to wciskanie bylo i jest totalnym klamstwem wymyslonym przez zaganiajacych ludzkimi masami jak bydlem, oszalalych chciwoscia czcicieli zlotego cielca i mamony.
Dzis cala uczciwa i myslaca Europa coraz glosniej powtarza za Jurgen Habermasem...ze nic innego ,tylko chrzescijanstwo jest fundamentem praw ludzkich, wolnosci osobistych,demokracji i sprawiedliwosci,ktore sa kamieniami wegielnymi polskiej kultury i europejskiej cywilizacji.Ze po dzis dzien ani na moment nie przestalismy czerpac ze zrodla chrezescijanstwa.Ze zadna inna opcja nie istnieje,.wszystko inne jest jazgoleniem...
I dlugo jeszcze ,nie beda o tym wiedziec miliony oszukiwanych umyslowo leniwych i odzwyczajanych od samodzielnego myslenia czytelnikow gazety wyborcz.i sluchaczy ich medialnego imperium klamstwa, ich gazet stacji radiowych i TV..
Gdzie jest wiec ciemnogrod prawdziwy ?
Otoz,ciemnogrodem prawdziwym moze byc tylko centrum elit ciemnych interesow,gniazdo zbrodniarzy gospodarczych i zdrajcow niszczacych Polske i Polakow.
Gniazdo wyznawcow sil ciemnosci.Ciemnosiewiczow..bolkow olkow milerkowbelkow balcerkow donaldkow i calej reszty oszalalych nienawicia do Polakow i chciwocia na pieniadze i stanowiska podludzi..
To oni okradli wszystkich, a najbardziej tragiczna polska mlodziez..Okradli ja z prawa do bezplatnej nauki, z prawa do pracy we wlasnym kraju ,z prawa do bezplatnej opieki lekarskiej,z szans i mozliwosci na normalne zycie, Nawet z prawa do marzen....
Zeby mlodziez byla niczym,ciemnogrodowi,prl-owi fachowcy mlodziezowce nie odstepuja jej nawet na krok.Sam zms-owy wuc i rozporkowych liberalizmow oredownik....wskazal droge... robta co chceta.. towarzysze...przerabiajta nam mlodych Polakow na SZUMOWINE Europy ..Wyprowadzajta ich z polskich domow w swiat ,oklamajta..niech jada sie pozywiac na wloskich rynkach pracy... Zeby tylko nie stali sie sila polityczna .zeby tylko nie narosly grona gniewu niech piwa pija.
I wykupily ciemnogrodowe hieny, panstowe browary za grosze ..i z miejsca i ostro zabraly s. do systematycznego,oglupiania narodu..
A Polakom to gratulujemy zywca..!!Raz za razem gratulujemy wam zywca !!!Dra sie...Zeby byli niczym ,niech pija..Niech pija wszyscy..kobiety i dzieci, mlodziez i niemlodziez..
z ogromnego poswiecenia sie temu celowi... nawet parasole zafundowali w kazdej pipidufce..zywieckie,,,zeby tylko lepiej czyscic portfeliki bezrobotnym i mlodziezy...Zeby nie ockneli sie mlodzi i nie zaczeli upominac sie o swoje prawa w swoim wlasnym kraju, zeby nie obudzili sie do Polskosci. ...niech pija piwo..
I rozbrajaja,ciemnogrodowcy grona gniewu gronami chmielu..Piwem, piosenka i anglosaska muzyka dzika..Neutralizuja politycznie mloda Polske.
Nie patrzcie przed siebie mlodziezy kochana...macie patrzec tam wskazuja kierunek i odkrecaja mlodym glowy -przod do tylu..50 lat do tylu...
Widzicie tego trupa to WOOdstok ,i wyciagniemy go z grobu,ozywimy dla was tego porzadnie ukatrupionego 50 lat temu trupa.Ozywimy go tylko od Polskosci wam mlodziezy polska WARA..STRUGAJTA wy nam tu teraz jaannkessow sprzed pol wieka... strugajta wy z siebie anglosasow ej wy orly sokoly chmnielowe..
I odkrecaja do tylu im glowke.Razem z glowka ,na glowce gupia copke jaankeessowke...Mamy tu dla was Woodstock.mamy tu dla was piwo,mamy piwo i spiew, mamy dla was i aids.I roporkowe wolnosci...l robta co chceta ino ....od polityki WARA. zobaczta jak piekne jest zycie ateisty,..jam jest kupa miecha i tys jest kupa miecha... wiec cieszta sie. i z aids leczta sie. zapijajta sie i zabijajta sie, skrobajta sie.wyskorobywajta w kawalkach spod serca swoje dzieci jak ta ladna babka w kolorowych tu szmatkach,,, Co ma za soba,z siebie kilka dzieci wydlubancy kawalek po kawalku spod jej serca.Bo powiedzieli jej ,to nie jest dziecko zadne,to tylko tkanka taka,to tylko tkanki kawalek,to narosl taka to cos jak kurzajka...
A to byly piekne polskie dzieci, pare pieknych ciemnogrodowi niewygodnych polskich dzieci,ktore nigdy nie pobawia sie w piasku, nie pobiegaja po lace, nie usmiechna sie do mamy, i nigdy nie zamachaja bialo-czerownymi choragiewkami..Male olki i bolki zajma ich miejsce...?
A ta babka w kolorowych szmatkach to co ?co ona?
Dziewczyna?Czy potwor ,mordujacy swoje dzieci....zwyrodnialstwo czy uposledzienie umyslowe ?Co czuje kiedy widzi usmiechnieta twarz dziecka???A moze jest juz w niej moze cale nieszczescia morze??
Ilu nabrali na ten medialny TV ,radiowo ,gazetowyborczy klamstw i glupot chlupot ...ciemnogrodowi michnikowi specjalisci od wciskania ludzi w bloto ....w bloto w bloto wciskania i olewania Mlodej Polski....Jakie maja byc te przyszle Rzeczypospolite ?? Czy beda cale w blocie, cale w blocie unurzane,cale piwem,cale piwem zarzygane, ??Jakie beda przyszle Rzeczypospolie panowie liberalowie,smiertelni Polakow wrogowie....
Obie grupy it ta co pielgrzymuje i ta co woodstokuje ,medialne imperium klamstwa g.wyborcz. wrzuca do jednego wora...Polskie Be...I wszczepia pogarde do Polski Be.Niech pogarda wchodzi w jezyk.w obieg myslowy Polakom w mental..Niech powtarzaja ;to ...Polska Be..To Be Polacy...To Polska bylejaka..I to bylejacy w Be Polsce Polacy...
Niech pogardzaja Polacy Polakami..,pogarda dziel pogardz rzadz..Niech pogardzaja niech marginalizuja Polacy Polakow...
zgodnie z wytycznymi ciemnogrodowych dyrygentow...
Ojczyzno ma,bylas taka jedna taka SOLIDARNA a teraz dziela..Polske Be wydzielaja..Polske zdradzonej solidarnosci..Polske tych ktorym balcery wyznaczyli 800 na dozywanie...Urzadzaja w Ojczyznie OBCZYZNE teraz. Dla milionow.
I zaganiaja ciemnogrodowi zwyrodnialcy narodem jak nie ludzmi...dla tych Ojczyzna tu bedzie lepsza Polska...dla tamtych OBCZYZNA tu bedzie.Gorsza Polska.Be Polska... Tym w glowach namieszaja ,owym glowy poodkrecajw w bok albo i do tyli. i glowy i copki.
To znow nachlastaja brudem w jednych a w drugich pogarda..a tam ten Rydzyk...A Rydzyk to taki a Jankowski
to i siaki i owaki..Wariaci obaj za bardzo Polske kochaja... Tamten znow tylka nie caluje --antysemita..!!.Wstretny! ! I nie ustaja sklocac, dzielic, napuszczac, i szczuc wszystkich na wszystkich,,,,Nawet z pederastow zrobili sobie MISZADELKO ..Mlodych woodstoka trupem i muzyka dzika otlumania byle nie zrozumieli . ze POLITYKA KROLOWA NAUK JEST I BASTA.Bo to od niej krolowej i pani zalezy ile na swoim /twojego dziecka/ talerzu znajdzie sie protein/kotleta.
A ze w Platf.Obyw.Balceriusz kucharzem..
To i Platf.Obyw.da na talerz nam trawe..
Jak bydlu.
I jak bydlem nie przestaje ludzmi zaganiac, nawolujac bez wytchnienia ..A glosowac to tylko na nas macie.Skolowany narodzie.. CZy ma racje, ciemnogrodowy kacyk, i wlasciciel medialnego imperium oklamywania Polakow.A Michnik,ze choc zaganiaja nami jak bydlem, choc szufluja nami jak nawozem,,, choc opluwaja nas jak sam Michnik w Australii to i tak na ciemnogrodowa platforme P.O. glosowac BEDZIEWA.???boswa skolowani.? Czy BEDZIEWA ???Czy damy poprowadzic nas na dorzniecie.. tym przesyconym nienawiscia do Polakow ,lucyferansko-masonskim kolom ,ekonomicznych zbrodniarzy z P.O.??
Wybory TUZ.TUZ..
I TRZEBA WSZYSTKIM CO DO JEDNEGO DO URN! PO LEPSZA POLSKE.PO SWIAT W KTORYM CHCE SIE ZYC. TRZEBA WSTAC,POJSC I PRZYBOMBIC W CIEMNOGORD,W P.O...
I ZMIESC Z POWIERZCHNI ZIEMI ,TEJ ZIEMI,NASZEJ ZIEMI,
PLATFORMOWEGO UPIORA PZPR-U
RAZ NA ZAWSZE UNICESTWIC,WYMAZAC Z EGZYSTENCJI CENTRUM CIEMMNYCH INTERESOW P.O. BO TYLKO POLSKA SIE LICZY..
SYNOWIE I CORKI NASZEGO WSPANIALEGO NARODU...BO TYLKO POLSKA. |
|
25 październik 2006
|
|
T.P. OSZOLOM POLSKI.
|
|
|
|
Oświadczenie Unii Polityki Realnej w sprawie Partii Wolności p. Jerzego Haidera
październik 26, 2008
http://www.asme.pl/serwis/arch/9-2000.html
|
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
|
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ślepcy od Bibuły
marzec 19, 2007
kruzoe
|
Tymiński: Bojkot Wyborczy
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
|
Zmiany w RPP
styczeń 12, 2003
PAP
|
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
|
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
|
CHIMeryczny świat Temidy
luty 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata
marzec 2, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Protest poszkodowanej przed Sądem w Białymstoku. Kobieta przykuła się do barierki przed drzwiami sądu
styczeń 13, 2007
Adam Sandauer
|
Benedykt XVI - tylko językowo
kwiecień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
7 mld zł deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
maj 18, 2004
|
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
|
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Ty żydzie"
luty 15, 2005
Artur Łoboda
|
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
|
List A. Sołżenicyna do Serbów...
luty 26, 2008
marduk
|
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
|
Ptaki Niezwyciężone
sierpień 16, 2004
Rozmawiał Paweł Kubiak
|
więcej -> |
|