ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
więcej ->

 
 

O gronach gniewu jeszcze ,CIUT

No,i pielgrzymuja ludzie do Czestochowy,Ludzie piekni,odwazni,ludzie chcacy zyc godnie.spragnieni uczciwosci,zyczliwosci,poszanowania wzajemnego,zrozumienia i tolerancji.Wierzacy w czlowieczenstwo, w zachowywanie ludzkich praw.Wierzacy ze kazdy kto przychodzi na ten swiat ,ma swiete i niezaprzeczalne prawo do wyrastania w obecnosci dwu kochajacych go serc. W rodzinie .Z dwojgiem rodzicow.I tata i mama./Niedzisiejsi?/.
I nie ma dla nich w tym temacie miejsca na zadne liberalne prof.U.E.gaworzenia ze no wiecie prawda to nie jedna ma twarz. bla bla bla...bo dzis wiedza juz wszyscy ze liberalne prawdy maja tysiace falszywych i owrzodzonych twarzy. Ludzie wierzacy ze wylansowywane na standardty przez media,rozwody i samotne macierzynstwa sa psychicznym i umyslowycm okaleczaniem wlasnych dzieci,Sa zbrodnia..sa obdzieraniem wlasnych dzieci ze szczesliwego usmiechu dziecinstwa.
Ci ludzie prawdziwi odwazni i dorosli wiedza ze zeby byc czlowiekiem nie ma odejscia od paru prostych zalecen...blizniego twojego szanuj.. nie okradaj,, nie oklamuj narodu swego i nie zabijaj ,i na bliskwschodzie nie zabijaj tez....
A dla przyblizenia tego pieknego swiata w ktorym chcialoby sie zyc,maja odwage wstac isc i pielgrzymowac,Nie zwazajac na przymowki tlumow umyslowo uzaleznionych od gaz.wyborczej komentatorow.I Ich wlasnie wielu nazywa Polska Be i ciemnogrodem...
A ze sa sola Polskiej Ziemi,nie zadnym ciemnogrodem potwierdza budzaca sie juz z zaklamania Europa,ktora glosno przyznaje ,ze cale to od pol wieku trwajace wciskanie ludziom ateizmu w kazda glowine ,mialo przyspieszac IM tzw.postep ekonomiczny. tzn.pomagac superprzebogatym bogacic sie w jeszcze wieksze superbogactwa,a cala reszte wycyckiwac do plotna w kieszeni,gruntownie i dokladnie.
I ze cale to wciskanie bylo i jest totalnym klamstwem wymyslonym przez zaganiajacych ludzkimi masami jak bydlem, oszalalych chciwoscia czcicieli zlotego cielca i mamony.
Dzis cala uczciwa i myslaca Europa coraz glosniej powtarza za Jurgen Habermasem...ze nic innego ,tylko chrzescijanstwo jest fundamentem praw ludzkich, wolnosci osobistych,demokracji i sprawiedliwosci,ktore sa kamieniami wegielnymi polskiej kultury i europejskiej cywilizacji.Ze po dzis dzien ani na moment nie przestalismy czerpac ze zrodla chrezescijanstwa.Ze zadna inna opcja nie istnieje,.wszystko inne jest jazgoleniem...
I dlugo jeszcze ,nie beda o tym wiedziec miliony oszukiwanych umyslowo leniwych i odzwyczajanych od samodzielnego myslenia czytelnikow gazety wyborcz.i sluchaczy ich medialnego imperium klamstwa, ich gazet stacji radiowych i TV..
Gdzie jest wiec ciemnogrod prawdziwy ?
Otoz,ciemnogrodem prawdziwym moze byc tylko centrum elit ciemnych interesow,gniazdo zbrodniarzy gospodarczych i zdrajcow niszczacych Polske i Polakow.
Gniazdo wyznawcow sil ciemnosci.Ciemnosiewiczow..bolkow olkow milerkowbelkow balcerkow donaldkow i calej reszty oszalalych nienawicia do Polakow i chciwocia na pieniadze i stanowiska podludzi..
To oni okradli wszystkich, a najbardziej tragiczna polska mlodziez..Okradli ja z prawa do bezplatnej nauki, z prawa do pracy we wlasnym kraju ,z prawa do bezplatnej opieki lekarskiej,z szans i mozliwosci na normalne zycie, Nawet z prawa do marzen....
Zeby mlodziez byla niczym,ciemnogrodowi,prl-owi fachowcy mlodziezowce nie odstepuja jej nawet na krok.Sam zms-owy wuc i rozporkowych liberalizmow oredownik....wskazal droge... robta co chceta.. towarzysze...przerabiajta nam mlodych Polakow na SZUMOWINE Europy ..Wyprowadzajta ich z polskich domow w swiat ,oklamajta..niech jada sie pozywiac na wloskich rynkach pracy... Zeby tylko nie stali sie sila polityczna .zeby tylko nie narosly grona gniewu niech piwa pija.
I wykupily ciemnogrodowe hieny, panstowe browary za grosze ..i z miejsca i ostro zabraly s. do systematycznego,oglupiania narodu..
A Polakom to gratulujemy zywca..!!Raz za razem gratulujemy wam zywca !!!Dra sie...Zeby byli niczym ,niech pija..Niech pija wszyscy..kobiety i dzieci, mlodziez i niemlodziez..
z ogromnego poswiecenia sie temu celowi... nawet parasole zafundowali w kazdej pipidufce..zywieckie,,,zeby tylko lepiej czyscic portfeliki bezrobotnym i mlodziezy...Zeby nie ockneli sie mlodzi i nie zaczeli upominac sie o swoje prawa w swoim wlasnym kraju, zeby nie obudzili sie do Polskosci. ...niech pija piwo..
I rozbrajaja,ciemnogrodowcy grona gniewu gronami chmielu..Piwem, piosenka i anglosaska muzyka dzika..Neutralizuja politycznie mloda Polske.
Nie patrzcie przed siebie mlodziezy kochana...macie patrzec tam wskazuja kierunek i odkrecaja mlodym glowy -przod do tylu..50 lat do tylu...
Widzicie tego trupa to WOOdstok ,i wyciagniemy go z grobu,ozywimy dla was tego porzadnie ukatrupionego 50 lat temu trupa.Ozywimy go tylko od Polskosci wam mlodziezy polska WARA..STRUGAJTA wy nam tu teraz jaannkessow sprzed pol wieka... strugajta wy z siebie anglosasow ej wy orly sokoly chmnielowe..
I odkrecaja do tylu im glowke.Razem z glowka ,na glowce gupia copke jaankeessowke...Mamy tu dla was Woodstock.mamy tu dla was piwo,mamy piwo i spiew, mamy dla was i aids.I roporkowe wolnosci...l robta co chceta ino ....od polityki WARA. zobaczta jak piekne jest zycie ateisty,..jam jest kupa miecha i tys jest kupa miecha... wiec cieszta sie. i z aids leczta sie. zapijajta sie i zabijajta sie, skrobajta sie.wyskorobywajta w kawalkach spod serca swoje dzieci jak ta ladna babka w kolorowych tu szmatkach,,, Co ma za soba,z siebie kilka dzieci wydlubancy kawalek po kawalku spod jej serca.Bo powiedzieli jej ,to nie jest dziecko zadne,to tylko tkanka taka,to tylko tkanki kawalek,to narosl taka to cos jak kurzajka...
A to byly piekne polskie dzieci, pare pieknych ciemnogrodowi niewygodnych polskich dzieci,ktore nigdy nie pobawia sie w piasku, nie pobiegaja po lace, nie usmiechna sie do mamy, i nigdy nie zamachaja bialo-czerownymi choragiewkami..Male olki i bolki zajma ich miejsce...?
A ta babka w kolorowych szmatkach to co ?co ona?
Dziewczyna?Czy potwor ,mordujacy swoje dzieci....zwyrodnialstwo czy uposledzienie umyslowe ?Co czuje kiedy widzi usmiechnieta twarz dziecka???A moze jest juz w niej moze cale nieszczescia morze??
Ilu nabrali na ten medialny TV ,radiowo ,gazetowyborczy klamstw i glupot chlupot ...ciemnogrodowi michnikowi specjalisci od wciskania ludzi w bloto ....w bloto w bloto wciskania i olewania Mlodej Polski....Jakie maja byc te przyszle Rzeczypospolite ?? Czy beda cale w blocie, cale w blocie unurzane,cale piwem,cale piwem zarzygane, ??Jakie beda przyszle Rzeczypospolie panowie liberalowie,smiertelni Polakow wrogowie....
Obie grupy it ta co pielgrzymuje i ta co woodstokuje ,medialne imperium klamstwa g.wyborcz. wrzuca do jednego wora...Polskie Be...I wszczepia pogarde do Polski Be.Niech pogarda wchodzi w jezyk.w obieg myslowy Polakom w mental..Niech powtarzaja ;to ...Polska Be..To Be Polacy...To Polska bylejaka..I to bylejacy w Be Polsce Polacy...
Niech pogardzaja Polacy Polakami..,pogarda dziel pogardz rzadz..Niech pogardzaja niech marginalizuja Polacy Polakow...
zgodnie z wytycznymi ciemnogrodowych dyrygentow...
Ojczyzno ma,bylas taka jedna taka SOLIDARNA a teraz dziela..Polske Be wydzielaja..Polske zdradzonej solidarnosci..Polske tych ktorym balcery wyznaczyli 800 na dozywanie...Urzadzaja w Ojczyznie OBCZYZNE teraz. Dla milionow.
I zaganiaja ciemnogrodowi zwyrodnialcy narodem jak nie ludzmi...dla tych Ojczyzna tu bedzie lepsza Polska...dla tamtych OBCZYZNA tu bedzie.Gorsza Polska.Be Polska... Tym w glowach namieszaja ,owym glowy poodkrecajw w bok albo i do tyli. i glowy i copki.
To znow nachlastaja brudem w jednych a w drugich pogarda..a tam ten Rydzyk...A Rydzyk to taki a Jankowski
to i siaki i owaki..Wariaci obaj za bardzo Polske kochaja... Tamten znow tylka nie caluje --antysemita..!!.Wstretny! ! I nie ustaja sklocac, dzielic, napuszczac, i szczuc wszystkich na wszystkich,,,,Nawet z pederastow zrobili sobie MISZADELKO ..Mlodych woodstoka trupem i muzyka dzika otlumania byle nie zrozumieli . ze POLITYKA KROLOWA NAUK JEST I BASTA.Bo to od niej krolowej i pani zalezy ile na swoim /twojego dziecka/ talerzu znajdzie sie protein/kotleta.
A ze w Platf.Obyw.Balceriusz kucharzem..
To i Platf.Obyw.da na talerz nam trawe..
Jak bydlu.
I jak bydlem nie przestaje ludzmi zaganiac, nawolujac bez wytchnienia ..A glosowac to tylko na nas macie.Skolowany narodzie.. CZy ma racje, ciemnogrodowy kacyk, i wlasciciel medialnego imperium oklamywania Polakow.A Michnik,ze choc zaganiaja nami jak bydlem, choc szufluja nami jak nawozem,,, choc opluwaja nas jak sam Michnik w Australii to i tak na ciemnogrodowa platforme P.O. glosowac BEDZIEWA.???boswa skolowani.? Czy BEDZIEWA ???Czy damy poprowadzic nas na dorzniecie.. tym przesyconym nienawiscia do Polakow ,lucyferansko-masonskim kolom ,ekonomicznych zbrodniarzy z P.O.??
Wybory TUZ.TUZ..
I TRZEBA WSZYSTKIM CO DO JEDNEGO DO URN! PO LEPSZA POLSKE.PO SWIAT W KTORYM CHCE SIE ZYC. TRZEBA WSTAC,POJSC I PRZYBOMBIC W CIEMNOGORD,W P.O...
I ZMIESC Z POWIERZCHNI ZIEMI ,TEJ ZIEMI,NASZEJ ZIEMI,
PLATFORMOWEGO UPIORA PZPR-U
RAZ NA ZAWSZE UNICESTWIC,WYMAZAC Z EGZYSTENCJI CENTRUM CIEMMNYCH INTERESOW P.O. BO TYLKO POLSKA SIE LICZY..
SYNOWIE I CORKI NASZEGO WSPANIALEGO NARODU...BO TYLKO POLSKA.
25 październik 2006

T.P. OSZOLOM POLSKI. 

  

Archiwum

Czy Żydzi Wygrali Drugą Wojnę Światową?
marzec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej niż w państwach o podobnej historii?
październik 23, 2003
Adam Sandauer
Takich sobie oszustów wybraliśmy
listopad 27, 2003
Artur Łoboda
KOŚCIÓŁ A MASONERIA
kwiecień 5, 2004
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
Białoruska hucpa - redivivus?
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
Władyslaw Bartoszewski
październik 19, 2007
Goska
Wspólny błąd byłych szefów dyplomacji
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.
wrzesień 19, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Demokracja po żydowsku
listopad 4, 2007
Mariusz Piskorski
Słowa krętacza
kwiecień 28, 2003
eva
Lepper
maj 15, 2006
przeslala Elzbieta
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
Westchnienie do Boga
wrzesień 8, 2003
E. Kleber
Masakra Libanu Wstępem do Ataku na Iran?
sierpień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Michnik znowu zacheca Polakow do oddawania pieniedzy lichwiarzom
grudzień 31, 2007
W.M.
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
Alkaida w Iraku i w Afganistanie
czerwiec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media