ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Za co Izrael nienawidzi Papieża Franciszka? 
24 kwiecień 2025      Tony Greenstein
Dlaczego "lud PiSowski" wybiera żydowskie lobby polityczne? 
28 grudzień 2017      eMisjaTv
Lasciate ogni speranza 
26 październik 2016     
Znów ta "Ida" 
23 luty 2015      Artur Łoboda
Stare powraca w przestrzeni kulturalnej 
23 grudzień 2023     
ZPiT UJ "Słowianki" - Pieśni i Tańce Przeworskie 
1 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Piotr Gliński Was okłamuje - bezczelnie w oczy! (rok później) 
2 marzec 2017     
Islamskie Państwo zarabia ponad 3 miliony dolarów dziennie 
15 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Judzenie - jako nowy "kierunek w sztuce" 
21 maj 2013      Artur Łoboda
Uwagi MG do opracowania „Adam (Mickiewicz), Karol (Wojtyła), Jakub (Frank)” księdza Francesco Ricossa 
17 styczeń 2011      dr Marek Głogoczowski
Pańszczyzna pod oligarchami w USA? 
26 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Arytmetyka "demokracji" 
2 lipiec 2017      Artur Łoboda
Komu na tym zależy? 
25 marzec 2018      Artur Łoboda
O żydowskich guwernantkach i lokajach. G. Braun w Polskim Radiu Rzeszów 
9 maj 2019      Alina
Trzeba przeanalizować nieogłoszona epidemię grypy w Polsce w sezonie 2016/17 
12 wrzesień 2022     
Roszczenie odszkodowawcze za lockdown 
31 październik 2020     
Jedno z pierwszych oszustw na temat "badań" kowida 
22 maj 2021     
How to deal w/EU - Jak rozmawiać z Unią- Max Kolonko 
2 grudzień 2017      MaxTVNews
Jedna ze spraw przeciwko Zdrojewskiemu 
5 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Wrocławski Komitet Patriotyczny – dwa lata realizacji Narodowych Powinności  
12 czerwiec 2012      Kawaleria Narodowa

 
 

Detroit

Jeszcze tak niedawno Dertoit bylo miastem tetniacym zyciem. Caly czas istnieje w nim przeciez najwieksza w USA fabryka samochodow General Motors i inne pomniejsze. Detroit bylo nazywane miastem Slowian. Prosze zobaczyc na filmikach, co z tego miasta zostalo i jak to wyglada. Nie wiem, kiedy sie zaczelo to miasto wyludniac.

http://www.youtube.com/watch?v=0JbGxIR8JTk

http://www.youtube.com/watch?v=T6WKMNmFsxM

http://www.youtube.com/watch?v=eqowr_9cxV0

Przezylam wstrzas ogladajac te filmy o Detroit. Czytalam, ze taka sama sytuacja zaczyna byc w Chicago. Tez tam mieszkalo kiedys duzo Slowian. W 1981 roku samych Polakow mieszkalo w Chicago 2 miliony. Teraz ich populacje oblicza sie na niecaly milion.

Juz kiedys przezylam podobny wstrzas, kiedy w 2006 roku wybralam sie pieszo po zakupy. Idac przez moje osiedle stwierdzilam, ze masa domow stoi pustych. Byl wtedy zimny dzien i dlatego zwocily moja uwage pootwierane drzwi i okna w tych domach. Zaczelam badac kazdy dom na ulicy, ktora szlam. Okazalo sie, ze w tych domach nikogo nie ma. Na podjazdach staly zaparkowane samochody, co moglo wskazywac na to, ze w domu powinien ktos byc. Zaczelam sie nad tym wszystkim bardzo zastanawiac w oparciu o przeczytany w 2004 roku artykul opisujacy znikanie ludzi w Iraku. Na oczach irakijskiego muzyka rozplynela sie w powietrzu grupa ludzi w malej miescinie. Stala grupa ludzi, na ktora on patrzyl. Ta grupa ludzi rozlozyla sie na czasteczki i odparowala do nieba. Pozostal po niej na ziemi tlusty slad. Tak odparowac zywa istote mozna bronia microfalowa.

W dzisiaejszych czasach ginie masa ludzi, ktorych poszukiwanie spelza na niczym. Mysle, ze jest to prozne szukanie. Uwazam, ze tych ludzi po prostu juz nie ma. Wystarczy, zeby sie znalezc gdzies samemu i mozna zostac unicestwionym. Kiedy w 2006 roku odezwal sie w mojej glowie glos, to mnie uprzedzil, ze kazde moje wyjscie do ogrodu pod gole niebo moze byc dla mnie niebezpieczne, kiedy nie ma nikogo w domu.

Domy na moim osiedlu byly w wiekszosci zamieszkale przez Arabow, ktorych sprowadzili do Australii w 1995 roku. Arabowie sie zagospodarowali. Postawili sobie nawet meczet na naszym osiedlu w 1997 roku i gwarnie "urzedowali" w swych bialych "sukienkach" na osiedlowym shoppingu. Zawsze bylo ich pelno i raptem znikneli w maju 2006 roku. We wrzesniu tegoz roku te puste domy na moim osiedlu gwarnie zajeli murzyni. Murzyni zajeli tez arabski meczet.

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
10 marzec 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Sprawa Oddziałów Egzekucyjnych, Likwidacji Ludzi i Stosowania Tortur Przez Służby USA
grudzień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy jest wśród nas uczciwy prokurator?
marzec 10, 2006
Artur Łoboda
Dwie listy
maj 22, 2008
PAP
Atak na Rydzyka
listopad 26, 2002
Artur Łoboda
Dwa cmentarze
lipiec 27, 2004
Wiesław Jacek Jastalski
Cztery miliony w biedzie
styczeń 24, 2003
VIOLETTA BARAN http://www.trybuna.com.pl
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
Michalkiewicz na żywo – nagranie ze spotkania! Historia ustrojowa Rzeczypospolitej (plik mp3)
sierpień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Wielka Brytania - Wielka Bezmózgownia
październik 7, 2003
Fëamortur'a
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
Marsz żałobny neonazistów
kwiecień 18, 2005
Panorama Historyczna "Cudu Nad Wisłą" i Wspomnienie Rodzinne
lipiec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Związki fundacji Maksymiuka z WSI
styczeń 28, 2007
Nostra Aetate
październik 6, 2006
Dr Mike Jones
Kłopoty USA w Iraku
czerwiec 30, 2003
przesłała Elżbieta
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
"Lubińska musi odejść"
listopad 23, 2005
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
Szaron i "Mocarstwo Izrael"
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tysiąc w beciku i Tysiąc w Strasburgu
marzec 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media