|
Nie lada sensacja w TVP-Info! TVP Info pokaże film Sylwestra Latkowskiego „Pedofile” z 2005 r. w sobotę o godz. 21.50.
|
|
Nie lada sensacja w TVP-Info!
TVP Info pokaże film Sylwestra Latkowskiego „Pedofile” z 2005 r. Jak mówi reżyser, „film jest niewygodny dla każdej ze stron”. Sam miał usłyszeć, że obraz „już nigdy nie ujrzy światła dziennego”. Wcześniej o emisję materiału apelował do prezesa TVP Jacka Kurskiego sam Latkowski. Obraz będzie można obejrzeć w sobotę o godz. 21.50.
tvp.info/42678108/tvp-info-wyemituje-film-pedofile-sylwestra-latkowskiego
Co ciekawe, emisja będzie w czasie “Studio Polska”, którego jak mniemam jutro nie będzie. Sprytne wyeliminowanie sympatyków i członków Konfederacji. Pewnie prezes zarządził cisze wyborczą dla Konfederacji.
To pierwszy aspekt emisji.
A drugi – no cóż – jutro jest 99 rocznica urodzin Karola Wojtyły – papieża Jana Pawła II. Nie ma przypadków. Są tylko znaki ….
|
|
17 maj 2019
|
|
Alina
|
|
|
|
Okazuje się, że emisja tego filmu była TYLKO po to, żeby nie było otwartego "Studia Polska".
Z tego co zdążyłam obejrzeć, film wydaje się bezładny i nieskładny, jakby pozbawiony scenariusza. Co ciekawe w studiu głos zabierali Pani Ogórek, red. Łęski i jeszcze zaproszony dziennikarz, bodajże Jachowicz.
Ciekawsze jest KOGO NIE BYŁO.
Otóż jeśli głośny "półkownik" przeleżał 14 lat w archiwum TVP i jest nagle emitowany i to ponoć na wniosek samego autora, Sylwestra Latkowskiego, to ja jako widz spodziewałam się pana Latkowskiego w studiu TVP. Przecież żyje, o ile wiadomo działa w branży.
Tymczasem nie widziałam (może nie wszystko widziałam?) żadnego momentu chociażby z rozmową telefoniczną z S.L. (jeśli np był poza Polską, Warszawą).
Przy cudzej robocie lansowali się prowadzący "Studio Polska". To jakby w czasach kiedy żył Matejko, o pracy nad obrazem "Bitwa pod Grunwaldem" rozmawiali dziennikarze zamiast mistrza.
Nieobecność S. Latkowskiego na spóźnionej premierze jego filmu jest dla mnie niezrozumiała. Dlatego kłębią mi się różne podejrzenia, najbardziej jedno: film został powycinany przed emisją przez TVP na co S.L. nie wyraził zgody.
Wśród wypowiedzi, które tam padły najistotniejsze wydaje mi się ta, że sądy nie zajmują się problemem, bo tam jest wielu pedofilów. Nie usłyszałam w filmie żadnego nazwiska pedofila. Temat jest mielony, wałkowany, odmieniany przez wszystkie opcje polityczne a konkretów brak. To zakrawa na szyderstwo z nas, że jedyne nazwiska podali Sekielscy i są to nazwiska tylko księży.
|
|
2019-05-20
Alina
|
 |
|
|
Film Sekielskich to jednak zorganizowany, zmasowany ogólnopolski atak na Kościół. Jakby ktoś miał wątpliwości, to po tym niemrze nie powinien mieć złudzeń:
https://wiadomosci.wp.pl/tylko-nie-mow-nikomu-na-murach-wawelu-policjanci-zaslonili-rzutnik-6383107572988033a
Jak dotąd nie było takich akcji, żeby na budynkach użyteczności publicznej ktoś urządzał plenerowe projekcje filmowe, robił sobie kino. ciekawe, czy sprzedawali bilety, czy koszty imprezki już ktoś pokrył z góry?
Ciekawe KTO?
To powinna zbadać policja, a nie tylko nadstawiać tyłek pod projektor (sam w sobie bardzo dobry sposób, bo bezkolizyjny, beznakładowy i jednocześnie symbolizujący gdzie katolicy powinni mieć pedofilów).
W sumie zazdroszczę Ci Arturze niewątpliwych "atrakcji" w tym Twoim Krakowie - Sekielscy wyświetlani na doopach policjantów.... |
|
2019-05-20
Alina
|
 |
|
|
Dla mnie nie ma znaczenia, czy film Sekielskiego był zaplanowanym atakiem na Kościół.
Kościół Katolicki ZDRADZIŁ POLAKÓW dla judaszowych srebrników - gdy autoryzował wobec Narodu: Mazowieckiego, Balcerowicza, Kwaśniewskiego, Buzka i inne szumowiny.
Doskonale wiemy, że ceną zdrady były PIENIĄDZE, a Polacy zupełnie się nie liczyli!
Z drugiej strony... jeżeli haniebnych czynów dopuszcza się osoba obdarzona szczególnym - społecznym zaufaniem - to zasługuje na szczególnie wysoką KARĘ!
I ja brzydzę się takim Klerem! co widać w mojej publicystyce od wielu lat bo - o ile mogę z niewiadomych powodów przyjąć, że zboczenia to margines substancji kościelnej - to ZDRADA NARODU POLSKIEGO była prawie POWSZECHNA!
W centrum Krakowa przebywam ostatnio rzadziej - niż gdziekolwiek indziej.
Jednak Twoja informacja przywołała moje wspomnienia sprzed dwudziestu lat.
Opiszę to w następnym tekście i zastanowię się: czy nie wyciągnąć z tego prawnych konsekwencji wobec organizatorów projekcji.
|
|
2019-05-20
Artur Łoboda
|
 |
|
|
10-letni wpis wisi jak szyderstwo z prawa:
https://www.wprost.pl/blogi/andrzej-paulukiewicz/8000877/Komitet-Obrony-Pedofilow.html |
|
2019-05-22
Alina
|
 |
|
|
Dziwne rzeczy można znaleźć w sieci.
https://www.filmweb.pl/person/Krzysztof+Zanussi-291/discussion/pedofil+...-2804777
Ciekawe jak sprawę krycia "pedofila arcybiskupa Degollado z Meksyku" skomentowałby abp Dziwisz? Czy informacja o zboczeniu abpa dotarła do papieża JPII? |
|
2019-05-22
Alina
|
|
|
|
Pomysłowa TVN24
listopad 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
POLSKA - UNIA 17
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Weterani Sierpnia 80
sierpień 30, 2003
Ojczyzna.pl
|
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Ograniczenie dostępu do leczenia = kolejny pomysł ministra Religi
marzec 1, 2007
A.Sandauer -przewodniczący Stowarzyszenia
|
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Polska jest normalnym państwem?
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (1)
lipiec 12, 2004
Gracjan Cimek
|
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
|
Elity w politycznym teatrze
czerwiec 2, 2002
Ryszard Bugaj
|
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Francis Fukuyama i taktyka amerykańskiego imperializmu
kwiecień 20, 2006
Jan Duranowski
|
Masowe bankructwa z winy menadżerów
lipiec 31, 2002
PAP
|
W dniu ataku na Irak spotykamy sie o 17.00 w dziesiatkach
miast Polski, by zademonstrowac swoj protest przeciwko tej
wojnie
marzec 20, 2003
|
Podłość drukowana
kwiecień 15, 2008
|
Drugie dno przyznania Polsce i Ukrainie roli organizatorów ME
kwiecień 21, 2007
pnlp
|
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
|
UPA
październik 18, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tajlandia "dziękuje" za pomoc MFW
styczeń 2, 2003
PAP
|
|
|