|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
więcej -> |
|
Lichwiarski Kapitalizm
|
|

Walka o dominację lichwiarskiego kapitalizmu na świecie, po Drugiej Wojnie Światowej, ma formę niby „walki o serca i umysły,” ale w gruncie rzeczy walka ta polega na masowej dezinformacji i kontroli rządów i mediów przez miliarderów, głównie Żydów w USA i Kanadzie. Wśród żydowskich zwolenników lichwiarskiego kapitalizmu, jako niby wolnego rynku i demokracji, jest Żyd sowiecki, Roman Brackman, autor książki „Izrael at High Noon: From Stalin’s Failed Satelite to the Challenge of Iran.”
Rzadko się zdarza, żeby Żyd uczciwie opisał Izrael w stadium, kiedy państwo to było satelitą Satlina. Naturalnie chodzi o pierwsze lata i kluczowe poparcie Stalina dla stworzenia państwa Izrael za pomocą ONZ, jak też zaludnianie przez Stalina Palestyny, przez uciekinierów żydowskich, przed wielu pogromami inscenizowanymi w państwach satelickich przez NKWD. Przykładem jest pogrom kielecki.
Otóż właśnie pogrom kielecki był tematem mojego artykułu, w którym redaktor polonijny dopisał apel o pojednanie polsko żydowskie i zakończył słowem „szalom.” Nie przypilnowałem tego, żeby taki dopisek nie figurował nad moim podpisem i miałem z tego powodu nieprzyjemne skutki, kiedy inny pro-rosyjski Żyd, obecnie mieszkaniec Izraela, nazwiskiem Izrael Adam Shamir, ostatnio ostentacyjnie nawrócony na prawosławie, wulgarnie na mnie napadł, jako na człowieka niewdzięcznego, za jakoby oswobodzenie mnie z obozu koncentracyjnego pod Berlinem przez armię sowiecką.
W wielu swoich wypowiedziach Shamir nigdy nie wspomina, jak Polska uratowała Związek Sowiecki przed klęską, kiedy w 1939 roku, rząd polski odmówił wzięcia udziału w ataku na Sowiety przez Japonię i Niemcy. Tym samym Polska wykoleiła marzenie Hitlera o ataku 600 dywizji (220 niemieckich, 200 japońskich, 100 polskich i 80 innych) na Rosję, bez istnienia frontu zachodniego. Żydzi z pomocą mediów kontrolowanych przez nich, nagminnie pomniejszają rolę Polski w historii świata.
Tak się jednak składa, że Szamir jest elokwentnym krytykiem dzisiejszego lichwiarskiego kapitalizmu i tworzonego w ramach fasadowych demokracji. Jego ostatnia książka, pod tytułem: „Masters of Discourse,” wykazuje pochodzenie dzisiejszego lichwiarskiego kapitalizmu z żydowskiej kultury i narzucanie go światu za pomocą dominowania mediów, używając krytyki gojów, oraz prania ich mózgów, jako niby walka o demokrację i wolny rynek, oraz oczerniając krytyków, o szerzenie nienawiści i nietolerancji, etc. Angielskie słowo „discourse” może jednocześnie oznaczać rozmowę, sporną argumentację, uzasadnianie punktu widzenia, publiczną dyskusję, etc.
W krytyce państwa Izrael, Shamir posuwa się do nawoływania, żeby Palestyna była jednym państwem, w którym wszyscy mieszkańcy mieliby jednakowe prawa i do którego mogliby wrócić wygnańcy palestyńscy, zamiast istnienia państwa żydowskiego, dominowanego przez megalomanów o skrajnie syjonistycznej orientacji, na usługach lichwiarskiego kapitalizmu.
Askenazim, czyli Żydzi mówiący dawniej żargonem niemieckim t.zw. Yiddish, a nie po hebrajsku, dominują dziś w Izraelu. Są oni w większości potomkami Turkmenów, Chazarów nawróconych na Judaizm 1000 lat temu, tak, że rasowo nie są oni semitami, tak jak Palestyńczycy i Żydzi pochodzący z Bliskiego Wschodu. Shamir uważa, że lichwiarski kapitalizm stworzyli Żydzi, żeby podporządkować sobie świat według zasad Talmudu tak, żeby cały świat był jak najbardziej wygodnym dla Żydów.
Obecnie to, co jest „dobre dla Żydów,” często znaczy to, co jest „dobre dla Izraela.” Żydowscy twórcy lichwiarskiego kapitalizmu, stali się w stosunkowo krótkim czasie elitą USA, głównie dzięki sile ich pieniądza. Jako wpływowi na politykę miliarderzy, Żydzi chcą, za pomocą amerykańskiej maszyny wojennej, zdominować świat. Naturalnie mała część ludności żydowskiej stanowi tę klikę. Baza główna twórców lichwiarskiego kapitalizmu jest w Ameryce Północnej.
Ilustruje to dobrze książka pod tytułem „Prze?roczysta Kabała: Program Neokonserwatystów, Wojna na Bliskim Wschodzie, oraz Dobro Państwa Izrael,” Sephen’a J. Sniegoskiego z przedmową kongessmana Paul’a Findley’a, oraz wstępem Paul’a Gettfried’a (angielski tytuł: „The Transparent Cabal: The Neocoservative Agenda, War in the Middle East, and the National Interest of Izrael”).
Gazeta „The Wall Street Journal” broni interesów lichwiarskiego kapitalizmu i propaguje go jako „gospodarkę liberalną.” Autorzy tacy jak Robert Kagan, twierdzą, że problemy światowe nie mogą być rozwiązane, jeżeli USA nie we?mie na siebie pełnej odpowiedzialności za ich rozwiązanie. Artykuł: „Rozgrywka o władzę” („Power Play”) 30 sierpnia 2008.
Walka o dominację świata przez lichwiarski kapitalizm jest dobrze opisana w książce Izraela Adama Shamira pod tytułem „Master of Discourse” („Mistrzowie Mydlenia Ludziom Oczu”) oraz w książce „Prze?roczysta Kabała: Program Neokonserwatystów, Wojna na Bliskim Wschodzie, oraz Dobro Państwa Izrael” Sephen’a J. Sniegoskiego (angielski tytuł: „The Transparent Cabal: The Neocoservative Agenda, War in the Middle East, and the National Interest of Izrael”).
Główny powód, dla którego Żydzi, przywódcy lichwiarskiego kapitalizmu, są w stanie dominować USA i Zachodnią Europę, polega na tym, że po pierwsze ludzie, którzy znają prawdę, są zastraszeni, ponieważ jest im narzucana „polityczna poprawność” oraz po drugie faktem jest, że nawet większość ludzi wykształconych, słabo sobie zdaje sprawę z tego, co się dzieje za kulisami demokracji fasadowych w USA i UE. Obecny kryzys gospodarczy jest spowodowany przez lichwiarski charakter dzisiejszego kapitalizmu.
WWW.pogonowski.com |
|
1 wrzesień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
sss
październik 25, 2004
|
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
|
SZYKUJE SIĘ COŚ BARDZO POWAŻNEGO!
styczeń 30, 2007
zaprasza.net
|
Do błędów, nagromadzonych przez
przodków, dodali to, czego nie
znali ich przodkowie - wahanie
się i boja?ń........
wrzesień 9, 2002
Zygmunt Krasiński Nie-boska komedia
|
Dwie miary
luty 3, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przedświąteczne Pranie Mózgów w USA
grudzień 6, 2004
|
POLISH-AMERICAN PUBLIC RELATIONS COMMITTEE
luty 11, 2003
|
OPEC sprzedaje dolary
styczeń 27, 2007
nauczyciel
|
Maleńka cegiełka..
kwiecień 12, 2005
Krystyna
|
Oszołomstwo zwyciężyło - "Dzień kpiny" w Krakowie
lipiec 1, 2004
|
Germar Rudolf-listy z wiezienia
listopad 20, 2007
marduk
|
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
|
Unia Europejska zamierza wprowadzić powszechny zakaz tzw. negowania Holokaustu
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
nie do zniszczenia
styczeń 9, 2006
Zwykły Polak
|
Jakie szkody dla USA spowodowałby atak na Iran osi USA-Izrael?
sierpień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Teraz wiadomo po co Ameryce potrzebna Polska i rakiety na jej terytorium
luty 9, 2007
PAP
|
Jednomandatowe okręgi wyborcze - próba symulacji na podstawie wyników wyborów z 2001 roku
wrzesień 13, 2004
Adam Sandauer
|
Odwrócić historię do góry nogami
lipiec 26, 2008
PAP
|
Pakiet antykryzysowy Kołodki
lipiec 17, 2002
PAP
|
O Szampani i Orunii
lipiec 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|