ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Stan Polski - drugiego maja 2012. 
2 maj 2012      Artur Łoboda
Świat (Kościół) rozporkiem stoi 
26 wrzesień 2010      Artur Łoboda
Czai się cenzura internetu, czyli Acta2. Cenzura TOTALNA I GLOBALNA 
21 marzec 2019      Alina
„Mini-moskiewskie” i „Maksi-kopenhaskie” przejawy TYSIĄCLETNIEJ WOJNY Globalnego Chazarstanu z ‘gorszymi narodami’ (ang. gentiles) 
12 styczeń 2010      Marek Glogoczowski
Nie ma służby, samo Państwo 
25 sierpień 2018     
Montesano: „Chcą nowego porządku świata, mam nadzieję, że ludzie się zbuntują” 
25 grudzień 2020     
Polska - dom bez klamek, ale i bez drzwi 
22 lipiec 2011      Artur Łoboda
Polska na sprzedaż 
19 sierpień 2020      Aga
Zagaje - Minoga 1944 
23 sierpień 2025     
Dr Diana Wojtkowiak: Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (Dot. 5G) 
23 maj 2020     
Kiedy głupek zostaje ministrem 
7 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Pozostaje nam tylko obalić ten Rząd i postawić przed niezawisłym Sądem przestępców 
5 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Analogiczna sytuacja Iraku i Iranu 
29 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogopnowski
Piękna dziewczyna z mojego pokolenia 
3 marzec 2021     
Deklaracja Paryska
Europa, w jaką wierzymy
 
10 październik 2017     
Nowości Antyk - marzec 2016 
8 marzec 2016     
20 lat polskiego kretynizmu 
4 październik 2009      Artur Łoboda
Urzędnik WHO wzywa do wstrzymania blokad jako podstawowej metody kontroli wirusa CCP 
12 październik 2020      obserwator
Katastrofa w Smoleńsku jako wynik "dziadostwa" XX-lecia III RP 
28 wrzesień 2010      MG
"Polska" - czyj projekt? 
9 październik 2020     

 
 

Hybrydowy stan wojenny - wojna przeciwko Narodowi Polskiemu!


"Będę rekomendował, by od soboty cała Polska była strefą czerwoną - powiedział w środę premier Mateusz Morawiecki."
21 październik 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Faliarze (fani fal, ew. wełniarze od 'wałna', z niemiecka 'welle') konsekwentnie dążą do 'wymazania' całej populacji w 'polsce'. Jest to niezbędne żydom, gaciarza nie wyłączając, do badań genetycznych kto tu żyd a kto gnoj. Gnoje będą nosić maseczki a żydy myceczki.

A później się okaże co dalej i kto jak będzie wyszczepiony.

2020-10-21
hens

 

Właśnie widzę, że wschodnie landy są żółte. 'Polska' była na żółto to i landy za Odrą są żółte, nie mogły przecież być czerwone! A teraz stopniowo, czyli jutro, pojutrze, i 'polska' i landy się zaczerwienią.

Nie zmieni to faktu, że Białoruś jest.. chyba zielona, co? Aczkolwiek corona-conquista napiera na nią intensywnie.

Po tym napieraniu widać jakiego typu, jakiej wagi jest ta plandemia.

Trójmorze musi być 'wymazane' i wyszczepione!

2020-10-21
hens

 

"Niemcy zamknięte? Studentka obala prawdziwość testu PCR! Agnieszka Wolska z Kolonii wRealu24!" - https://www.youtube.com/watch?v=SWwzLQv-nBc.

Prócz pocieszającej informacji, że gdzieś ludzie realnie, fizycznie przeciwstawiają się corona-hucpie mamy tam istny cymesik o ni to żydzie ni goju, o gnoju Polańskim, który właśnie się wystarał o jakiś krzak dla wnuka ludzi, którzy ocalili to jego parszywe życie.

A 15 lat temu dla niemieckiego Sterna wysmażył o nich taki tekst;

"Moim miejscem do spania była obora. Mieszkanie należało do żałośnie ubogiego rolnika, który nie wiedział, że jestem żydem.

Zanim mój ojciec został aresztowany dał znajomym nasze oszczędnosci i biżuterię rodzinną. Mieli płacić tym rolnikom co miesiąc. Ale oni byli dobrymi Polakami i wszystko przepili.

Nie zostałem wyrzucony tylko dlatego, że żona rolnika w jakiś sposób mnie lubiła, traktowała jak swego protegowanego.

Miałem szczęście, że nie wyglądałem na żyda. W przeciwnym razie oboje natychmiast zadenuncjowaliby mnie Niemcom.

- Mieszkał pan pod jednym dachem z antysemitami?

- Oczywiście. Wszyscy Polacy byli antysemitami. Po tysiącu lat propagandy watykańskiej to było częścią ich kultury.

Każdy rolnik, któremu by pan powiedział, że Jezus był żydem natychmiast zabiłby pana siekierą.

Nawet trudno sobie wyobrazić co by z panem zrobili gdyby pan jeszcze dodał, że Dziewica Maryja była żydówką"

Pominę nielogiczności, które zaprzeczają tym wynurzeniom. Wystarczy, że gnojkowatość tego gwałciciela dzieci jest jaskrawo widoczna.

Ni to żyd, ni goj! To gnoj!

2020-10-21
hens

 

Pan premier obiecał nie tylko czerwoną całą Polskę. co symbolicznie obnaży woltę, jaką uczynił PiS po wyborach, zaprowadzając w Polsce zamordyzm w iście komuszym, czerwonym stylu.
Wczoraj późnym wieczorem na pasku TVP-Info odczytać można było radosną nowinę, że rząd kupił szczepionki na covid-19 i że szczepionki będą BEZPŁATNE dla seniorów!!!
Eutanazja za darmo?

Współczuję rodzinom tych seniorów, którzy się na to nabiorą. Szczepionka to wszczepienie do organizmu człowieka mikroorganizmów CHOROBOTWÓRCZYCH, które mogą być zwalczone przez silny organizm, mogą wywołać chorobę o łagodnym albo ostrym przebiegu, mogą też spowodować sepsę i natychmiastowy zgon.
W każdym z przypadków zaszczepiony człowiek może być ŹRÓDŁEM ZAKAŻENIA dla wszystkich w otoczeniu.
Jak uczy doświadczenie z "ptasią" grypą, szczepionki mogą być zabójcze - jak wykazał czeski laborant, który zgodnie z procedurą bezpieczeństwa przetestował szczepionki na fretkach. Wszystkie zwierzątka padły. Niestety nawet prezes PiS nie ulitował się nad ich losem, ani innych laboratoryjnych stworzonek i nikt nie zakazał testowania medykamentów na fretkach, myszkach, szczurkach, królikach, małpkach i pieskach, ani likwidacji hodowli zwierząt doświadczalnych, które przecież zawsze kończą tragicznie i w męczarniach.

2020-10-22
Alina

 

Czytałem, że te szczepionki są "nowej generacji", tak oni to nazywają i że bezpośrednio oddziaływują na DNA, poprzez jego modyfikację. Przypuszczam, że sekwencja jest taka: pod pozorem testów pobrać od każdego materiał genetyczny, potem go zaszczepić i potem ponownie pobrać i porównać pod kątem zmian.
To jeden z aspektów tej wojny, która się obecnie toczy.
Póki co, wygląda na to, że teatrem działań wojennych jest nasz genom.

2020-10-22
Magellan

 

Być może też, w trakcie tzw pobierania materiału do testu oprócz poboru fundują klientom i transfer w drugą stronę.
W końcu nanotechnologia nie jest dostrzegalna gołym okiem.
A ludzie "własnym popędem" idą na te testy. Jak można być, aż takimi kretynami?

2020-10-22
Magellan

 

Nie "być może", ale prawie na pewno pobierają tkankę do badań.

2020-10-22
Artur Łoboda

 

Mi chodzi nie o pobór tkanki, ale o implementację ciała obcego do organizmu.

2020-10-22
Magellan

 

Dokładnie o tym piszę.

Włoski naukowiec Pasquale Bacco dostał rok temu od koncernu farmaceutycznego testy do badania jakichś przeciwciał.
Okazało się, że wysłali mu dokładnie te same testy - które dziś stosują na jakiś covid.

Czyli, że koncerny farmaceutyczne miały je przed rzekomym "wybuchem epidemii".
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zarażali pacjentów szczepionkami i dobrze wiedzieli - co dodali do szczepionek.
Potem sprawdzali - jak daleko to coś się rozniosło.

2020-10-22
Artur Łoboda

 

No właśnie.
Zobaczymy jak to się rozwinie, ale boję się, że nie należy wykluczać męczeństwa, nomen omen sygnalizowanego przez co poniektórych hierarchów Kościoła.
Sygnalizowano rzekome plany działań w Kanadzie. 10 punktów, nic w sumie nowego, ale harmonogram wdrażania jest dość szybki.
Patrząc na ruchy w Polsce to by się mniej więcej pokrywało.
A teraz ten plan:
"1. Faza dodatkowych ograniczeń „lockdown” będzie odbywać się w sposób ciągły, zaczynając od głównych miast, obszarów metropolitalnych i na zewnątrz. Przewidywany termin: listopad 2020 r.
2. Rozpoczęcie przejęcia i budowy obiektów/obozów izolacyjnych – w każdej prowincji Kanady, szczególnie w stanach i na terenach mniej zaludnionych. Termin – do grudnia 2020 r.
3. Codzienna ilość nowych przypadków COVID-19, musi przekroczyć możliwości testowania – wskazany jest też, ciągły wzrost liczby zgonów związanych z COVID. Termin koniec 2020 r.
4. Całkowita i kolejna blokada kraju (bardziej surowa niż ograniczenia pierwszej i drugiej fali).
Przewidywany termin realizacji: koniec grudnia 2020 – początek stycznia 2021.
5. Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych (docelowo wszystkich obywateli) – w celu przejścia do Programu Powszechnego Dochodu Podstawowego (PPDP). Przewidywany termin – I kwartał 2021 r.
5a. Plan przejścia większości ludzi do Powszechnego Programu Dochodu Podstawowego. (PPDP)
Większość ludzi – bezrobotni na PPDP. Planowany termin połowa drugiego kwartału 2021 r
6. Przewidywana mutacja COVID-19 (określanym jako COVID-21); koinfekcja wtórnym wirusem prowadząca do trzeciej fali, o znacznie wyższej śmiertelności i dużo wyższym wskaźniku zakażeń.
Przewidywany termin – do lutego 2021 r.
7. Codzienny wzrost nowych przypadków hospitalizacji z powodu C-19/C-21 i zgonów związanych z tymi wirusami przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany I/II kwartał 2021 r.
8. Zastosowanie nowych, rozszerzonych ograniczeń/blokowania (określane jako trzecia blokada). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami).
Przewidywany termin – II kwartał 2021 r.
9. Zaplanowanie różnych awarii łańcucha dostaw towarów na rynek spożywczy, np. niedobory zapasów,
duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.
10. Rozmieszczenie służb wojskowych, w głównych obszarach metropolitalnych oraz na wszystkich głównych drogach – w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ograniczy to podróż i ruch.
Organizacja koniecznego wsparcia logistycznego w całym państwie. Termin – III kwartał 2021 r.
Oto główne 10 założeń i celów planu."
To cytat, a jak będzie się to działo, zobaczymy.

2020-10-22
Magellan

 

Potwierdzeniem przypuszczeń Magellana jest stworzenie 'szpitala' na stadionie i planowana mobilizacja armii na początku przyszłego roku. No przecież nie po to, żeby miał kto znosić trupy do krematoriów ale żeby miał kto zagnać krnąbrnych do komór gazowych!

Och, co jo godom, co jo godom, do jakich znów komór...

2020-10-23
hens

 

"W tej chwili mamy do czynienia z odmianą wirusa, która łatwiej zakaża. W związku z tym wzrost zakażeń jest bardzo szybki, ale ta odmiana charakteryzuje się też mniejszą śmiertelnością - powiedział w piątek główny doradca premiera ds. walki z COVID-19 prof. Andrzej Horban." (https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C742557%2Chorban-w-tej-chwili-mamy-do-czynienia-z-odmiana-wirusa-ktora-latwiej-zakaza)

W skrócie - ten wirus kataru nic wam nie zrobi ale mimo to musicie się 'wyszczepić'.

BO TAAAK!

2020-10-23
hens

 

""Dzisiaj pan premier ogłosi coś, co będzie przypominało +usadzenie+ ludzi starszych w domu. Jest prośba, żeby ludzie powyżej siedemdziesiątki - jeżeli nie muszą (wychodzić) dla celów zawodowych - grzecznie siedzieli w domach, zorganizowali sobie dostawy żywności. Jeżeli nie, to ośrodki pomocy społecznej pomogą" – powiedział prof. Horban" (https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C742412%2Chorban-co-chcemy-zrobic-prawie-lockdown.html)

2020-10-23
hens

  

Archiwum

Imperium
lipiec 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Liberalni doradcy Watykanu
grudzień 10, 2006
Marek Głogoczowski
GUS: Tak dobrze nie było od 9 lat
styczeń 30, 2007
Interia.pl
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Łodzi, nie złamali prawa"
lipiec 16, 2002
PAP
Półmagister będzie kształcił amerykańskich dyplomatów
marzec 7, 2006
PAP
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Chenney obiecuje Żydom zwycięstwo
marzec 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonnowski
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 8
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
Teraz Bush - poglądy "prawicy" sprzed lat
październik 26, 2008
"Prawica"
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
Pozioma drabinka bezpieczeństwa
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polityka Wschodnia RP
marzec 31, 2006
Adam Wielomski
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
Swiat unijnych iluzji (2)
kwiecień 4, 2003
Jerzy Robert Nowak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media