|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
więcej -> |
|
Ameryka pod rządami fundamentalistów protestanckich?
|
|

Obecnie toczą się w USA dyskusje na temat: „Jakim sposobem wyjść z Iraku?” („How to find a way out of Iraq?”). Mało kto zdaje sobie sprawę z podstawowego prawa międzynarodowego, według którego Stany Zjednoczone są odpowiedzialne za wszystkie zbrodnie popełnione w Iraku, pod okupacją amerykańską. Rząd Bush’a zerwał z jurysdykcją międzynarodowego sądu karnego, ale w wielu państwach istnieją podstawy prawne do aresztowania byłych dygnitarzy amerykańskich jako zbrodniarzy wojennych, takich jak Henry Kissinger i Donald Rumsfeld.
Fundamentaliści protestanccy stanowią jedną trzecią ludzi głosujących w USA i na ich głosach opiera sie rząd Bush’a. Sam Bush był wyleczony z alkoholizmu za pomocą nawrócenia sie na wiarę sekty swojej żony, sekretarz stanu Condoleezza Rice jest córką pastora, a żona szefa biura prezydenta, Andrew Card’a, sama jest pastorem. Karen Hughes representanka ideologii Bush’a zagranicą, jest działaczką w jej sekcie protestanckiej, a redaktor przemówień Bush’a, Michael Gerson jest na-nowo-narodzonym ewangielikiem („born again evangelical”) według książki Esther’y Kaplan „ Z poparciem Boga: Bush i Prawica Chrześcijańska,” („With God on Their Side: Bush and the Christian Right”).
Neokonserwatywna ideologia rządu Bush’a nie pochodzi z prac fundamentalistów protestanckich, którzy swoimi głosami dali zwyciestwo w wyborach partii republikańskiej, która to partia w roku 2000 skorzystała ze skandalicznej afery prezydenta-demokraty Bill’a Clinton’a, z młodą Żydówką, co do której to afery Clinton kłamał pod przysięgą. Było to poważnym przestępstwem. Sprawa ta pomogła politycznie jakoby religijnemu George’owi W. Bush’owi.
Neokonserwatywną ideologię stworzyli trockiści, Żydzi, głównie z Nowego Jorku, którzy w miarę upadku komunizmu nawracali się na radykalny sjonizm ale zachowali nadal koncept Trockiego „wojny permanentnej,” tym razem nie dla krzewienia komunizmu ale zamiast komunizmu domagali się krzewienia „liberalnej demokracji” i to za pomocą amerykańskiej maszyny wojennej w ramach tworzenia globalnego imperium. Jednocześnie noekonserwatyści popierają monopol nuklearny Izraela na Bliskim Wschodzie i hegemonię Izraela „od Nilu do Eufratu.”
Ideologia neokonserwatyzmu trafiła na podatny grunt wśród fundamentalistów protestanckich, którzy uwierzyli, że zwycięstwo Izraela nad Arabami jest wrunkiem koniecznym dla powrotu Chrystusa na ziemię i że obecnie przeżywamy okres apopkalipsy i że zbliża się koniec świata. Doszło do tego, że w Ameryce fundamentaliści protestenccy nazywani są „chrześcijańskimi sjonistami.” Pisze o tym fenomenie Garry Wills w „New York Review of Books” z 16go listopada, 2006, w artykule pod tytułem „Kraj Rządzony Według Wiary [Fundamentalistów Protestanckich],” („A Country Ruled by Faith.”
Artykuł Wills’a jest ilustrowany karykaturą Bush’a, który, podobny do wilka, udaje że się modli, przykryty futrem owcy, tak jak w bajce wilk udaje owcę. Izrael korzysta z władzy fundamentalistów protestanckich sterowanych przez ideologów neokonserwatyzmu. Doprowadzili oni do uznania przez rząd Busha zabór wodonośnych ziem Palestyńczyków i pogwałcenia przez Izrael granicy w zatwierdzonej przez ONZ.
Ostatnio rząd Bush’a odwlekał moment zawieszenia broni, tak żeby siły israelskie miały dosyć czasu, żeby dokonać gruntownego zniszczenia Libanu i zmasakrować jego ludność za pomocą broni dostarczonej przez USA. Wills analizuje ograniczanie praw obywatelskich i subsydiowanie programów szkolnych i socialnych sekt protestanckich oraz służby zdrowia z podatków federalnych. Najostrzejszą krytykę autor ten wyraża w części artykułu pod tytułem”Wojna Oparta na Wierze” („Faith Based War”).
Generał William Jerry Boykin jest przez Wills’a cytowany jak powiedział, że nie większość Amerykanów wybrała Bush’a prezydentem, ale że Bush jest prezydentem z woli Pana Boga, żeby nie tylko rządził Ameryką, ale również całym światem i walczył przeciwko muzułmańskiemu szatanowi, który chce zniszczyć USA. Mnister obrony Donald Rumsfeld pochwalił generała Boykin’a który jest gorąco popierany przez kaznodziejów sekt fundamentalistów protestanckich, zwolenników najazdu na Irak. Kaznodzieja Jerry Falwell powiedział: „Bóg chce wojny” („God is pro-war”) i „Ewangielicy w USA są ochroną Izraela” („American Bible Belt is Israeli Safety Belt”).
Pisarz fundamentalista Tim LaHaye jest cytowany przez Wills’a: „Wojna przeciwko wrogom Izraela, znaczy że, jako wrogowie Izraela, są przeciwko Panu Bogu, w obecnym momencie końca świata” („a focal point in the end-time events”); oraz że „Polityka zagraniczna i potęga militarna Ameryki daje możliwość spełnienia przepowiedni w kraju Abrahama, Isaaka i Jakuba.” Nowy odręcznie kaligrafowany przekład Biblji protestanckiej zaczyna się od słów: „O Panie, jesteś Bogiem zemsty i lśnij jako Bóg zemsty” („O Lord, you God of vengeance, you God of vengeance, shine forth!”). („The Wall Street Journal,” 10 pażdziernika, 2006 strona W-13.)
Klęska USA w Iraku jest czymś niewyobrażalnym dla zaciekłych fundamentalistów protestanckich, którzy stanowią jedną trzecią głosujących Amerykanów. Obecnie dwie trzecie wyborców w USA uważa, że napad na Irak był błędem i z tego powodu rząd Busha przegrał wybory na rzecz demokratów. Demokraci natomiast są zdominowani przez liberałów żydowskich i ich przywódca już powiedział, że „w sprawie Iraku demokraci nie będą przeszkadzać republikanom.” Tak więc Ameryka ma powżne kłopoty w polityce zagranicznej pod rządami fundamentalistów protestanckich i z powodu wpływów lobby żydowskiego.
www.pogonowski.com
|
|
11 listopad 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
|
"Jednym kawior, drugim kaszanka"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / The Times - 2002.12.11
|
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Unia Europejska powinna
zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
|
Kiedy mówienie prawdy nazywa się podłością a zdrajców nazywa bohaterami
grudzień 5, 2008
PAP
|
Jeśli myślisz że poznałeś wszelkie przejawy paranoi to jesteś w błędzie
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
|
Akcja bezpośrednia, czyli o bezużyteczności uległości
luty 14, 2007
Piotr Ciszewski
|
Tajemnica czasu (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
|
CIA pomagała Janowi Pawłowi II
umentalny "Karol Wojtyła: człowiek, który zmienił historię", w którym były szef CIA ujawnia,
marzec 23, 2006
AFP
|
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
|
Stop manipulacji!
listopad 7, 2006
wampierze
|
Zmiany w Wydziale Promocji i Turystyki UMK
maj 21, 2004
www.krakow.pl
|
The Pogrom of Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
|
Nie ma dyskusji
wrzesień 6, 2005
Dziedzic
|
Żyć z koszyka
czerwiec 13, 2008
Marek Jastrząb
|
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
|
W kwietniu złotym pokieruje polityka
kwiecień 4, 2004
Puls Biznesu
|
Ten - co to zawsze był "uczciwy" i "nieomylny"
marzec 10, 2007
PAP
|
Abp Gocłowski: grzeszy ten, kto uważa, że przed 1989 było lepiej
listopad 11, 2002
PAP
|
więcej -> |
|