|
Kłamią gorzej - niż za komuny
|
|
Jeżeli Społeczeństwo dalej będzie nosiło trujące maseczki - to na jesieni nie będzie miało odporności niezbędnej do zwalczania infekcji dróg oddechowych.
Ale większość Polaków zmądrzała i przestali słuchać rządowych KRYMINALISTÓW.
W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych - myślenickie Zarabie było niedzielną mekką dla Krakowian.
Szczególnie od momentu utworzenia "Zielonej linii", a więc dwóch linii autobusu miejskiego z Krakowa.
Wielokrotnie z nich korzystałem i wielki smutek czułem w ostatnich latach opustoszałe rejony mojej młodości.
Pusto, smutno, ponuro.
W ostatnią niedzielę zrobiłem sobie objazd po okolicach Krakowa i zaglądnąłem na Zarabie. A tam szok!
Co najmniej dziesięć razy więcej turystów - niż w najświetniejszych czasach komuny.
Większość pojazdów zawracała z powodu braku miejsc do parkowania.
A mimo to był tam ogromny tłum.
Spośród tych - co najmniej kilkunastu tysięcy ludzi - widziałem tylko trzy - które nosiły maseczki.
Czy ci ludzie mają podwójną osobowość i rzekomo wypowiadali się w jakieś rządowej ankiecie za "noszeniem maseczek i kar za brak maseczki", czy też te rządowe ŚMIECI bezczelnie KŁAMIĄ w sprawie jakiejś fikcyjnej ankiety?
Widząc - jak z niebywałą bezczelnością szumowiny wciskają Polakom pseudotesty na Covid-19 myślę, że ta ankieta było fałszerstwem danych - za co grozi odpowiedni paragraf Kodeksu Karnego.
Jeżeli Państwo nie wiedzą - to Szpitale dostają gratyfikacje za "wykazanie" że miały do czynienia z chorymi na Covid-19.
Pewna kobieta była leczona na zupełnie niezwiązaną dolegliwość. Lekarka zapytała Ją: czy może dopisać w karcie choroby, że "przeszła covid-19?"
|
|
12 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
na marginesie i z boku.
Jeżeli, do dnia 1 września br. ktoś zostanie w sklepie nie obsłużony bez tego cudactwa, eufemistycznie nazywanego "maseczką", to niech wzywa milicję i wskazuje, że sprzedawca dopuścił się wykroczenia z art. 135 kodeksu wykroczeń.
I zobaczymy co się będzie działo.
Artykuł brzmi tak: Art. 135. Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru,
podlega karze grzywny. |
|
2020-08-12
Magellan
|
|
|
|
Who is Ariel Sharon?
listopad 3, 2003
|
Liberalni doradcy Watykanu
grudzień 10, 2006
Marek Głogoczowski
|
Gdzie jest MS Ziobro?
styczeń 25, 2007
Bogusław
|
Bez ryzyka
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
|
Urzędnicza obojętność wobec dzieci
grudzień 6, 2002
|
Co się stało z AIDS?
grudzień 26, 2006
2012
|
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
|
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
|
W Nowym Sączu jad stary się sączy
październik 19, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Trzech kumpli i tyleż* spostrzeżeń
lipiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tegoroczna Nagroda im. Jana Karskiego za Męstwo i Odwagę
lipiec 26, 2003
|
Największa w Historii Zasłona Dymna
maj 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pośpiech w sprzedaży STOENu
grudzień 16, 2002
zaprasza.net
|
KIEDY POLSKA BĘDZIE POLSKA
Stan wojenny nadal trwa
luty 14, 2007
Dariusz Kosiur
|
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Głodny Niedżwied? Rosyjski
wrzesień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Koszty kapitulanctwa (2)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
plastyki, plastycy
listopad 12, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
|
|
|