ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ukraina: Czy to prawdziwy szowinizm? 
5 marzec 2025     
Trybunał Stanu i sądy karne ma PiS jak w banku 
28 marzec 2020     
Czym była tak zwana "Solidarność" 
17 kwiecień 2009      Artur Łoboda
Rokowania Żydów z Arabami w Palestynie 
1 listopad 2009      Iwo ,Cyprian Pogonowski
Jak zaszczepić świat? Rola UE w "walce z pandemią COVID-19" 
26 listopad 2021     
To jest wojna przeciwko ludzkości! 
29 październik 2020      Artur Łoboda
Marek Jakubiak: Zostałem przymuszony do odejścia z Kukiz'15 Sensacje w zeznaniach przed komisja ds vat, czyli Polska okradana przez tych samych wrogów co przez ostatnie 150 lat 
28 listopad 2018      Alina
Zwiastowanie w kobiecie 
9 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
USA = MASZYNA DO WYTWARZANIA KŁAMSTWA: 1.Pozorowane Loty na Księżyc, 2. Fake Revolution w Libii  
8 marzec 2011      opracował MG
Po co "eskimosi" wytransferowali najnowszą technologię do Chin? 
5 czerwiec 2025      Artur Łoboda
Nie ma żadnej "sztucznej inteligencji" (sierpień 2025) 
21 sierpień 2025      Artur Łoboda
Wedle przepowiedni - miał to być koniec Kościoła  
13 listopad 2020      Artur Łoboda
Koniec "tęczy" na Placu Zbawiciela 
27 sierpień 2015      Artur Łoboda
Polska Bermana - Polska Kopacz 
24 luty 2015      Artur Łoboda
Wojny XXI wieku 
10 grudzień 2020     
Próba szkicu scenariusza na przyszłość 
24 listopad 2020      Artur Łoboda
Prawo, czy loteria? 
16 listopad 2016     
Jak Polacy sami sobie "pomagają", czyli jak sami sobie robią wbrew 
2 grudzień 2013      /-/Ewa Englert-sanakiewicz
Chemiczny Bałtyk  
26 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Naród wybrany 
17 lipiec 2020      Roman

 
 

Po co dziesiątki tysięcy satelitów nad Ziemią?

Zanim Łukasz Szumowski ZBRODNICZO podwyższył dopuszczalne normy promieniowania elektromagnetycznego i zanim rozpoczęto wdrażanie 5G - zapotrzebowanie na łącza teleinformatyczne - było bez problemu równoważone.

Po co więc dalsze powiększanie mocy tych łączy?

A może rządzący mają jakieś plany - do których potrzebna im taka duża ilość przesyłu danych?
Czy chcą śledzić każdego mieszkańca ziemi i do tego potrzebny aż tak duży przesył danych?

Rosyjscy naukowcy już dawno odkryli, że "wyższe częstotliwości rezonansowe żywej komórki pokrywają się z częstotliwościami promieniowania satelitów komunikacyjnych".

Można więc przypuszczać, że operacja "Starlink", a więc rozmieszczenie dziesiątek tysięcy satelitów nad ziemią - służyć będzie - nie poprawie komunikacji, ale pełnej inwigilacji Obywateli świata i prawdopodobnie też sterowania Ludźmi za pośrednictwem fal wysokiej częstotliwości.

Dowody na to będę publikował w następnych artykułach.

Dla niedowiarków mam propozycję.
Na tym Portalu publikowane są od 19 lat różne demaskatorskie artykuły.
Jeżeli znajdziecie chociaż jeden wątek który został wyjaśniony, a nie pokrywa się z podawanymi informacjami - możecie zignorować przekazywane dalej informacje.
31 marzec 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Popieram, mam taką samą opinię o czyjejś gwałtownej potrzebie wypuszczenia dziesiątek tysięcy satelitów. Ba, uwzględniając zakusy Gaciarza co do zasłaniania Słońca, uważam jak klasyczny foliarz, że mogą one rozpościerać aluminiową folię odbijającą promieniowanie słoneczne w przestrzeń kosmiczną, pozbawiając nas w ten sposób witaminy D i pozostałych zresztą też, bo bez światła słonecznego metabolizm człowieka i pozostałych istot żywych zostanie zaburzony tak samo jak obecnie poprzez szmaty na ustach i nosie. Jeden satelita może rozpostrzeć arkusz folii o wielokilometrowej powierzchni, a jego dysponent może np. szantażować poszczególne kraje czy regiony świata.

Nie twierdzę, że takie właśnie są intencje muzga et consortes, sugeruję jedynie możliwe warianty rozwoju sytuacji związanej z niezrozumiałym wysypem kosmicznych latadełek.

Przecież ci ludzie, podobnie jak inny Soros czy Gaciarz, nie robią niczego za friko ani pro publico bono! Są tylko słupami!

I to jest najważniejsza kwestia! Czyje to słupy? I kto będzie Samsonem, jeśli w ogóle jakiś Samson się objawi. Jeśli nie to biedni mogą być istotami pozbawionymi światła słonecznego, dobrze jeśli będą kretami a nie wręcz glizzzdami*!


hens

 

I jak rozpostrze to dopiero pokaże swą MOC fotowoltaika. To ma sens. I ciągle nieodpowiedziane pytanie - chemtrailes?

2021-03-31
Magellan

 

"I ciągle nieodpowiedziane pytanie - chemtrailes?"

Widzimy, domyślamy się, przeczuwamy, że ktoś tu usiłuje przejąć rolę boga! Zarządzać naszym życiem i śmiercią, nawet powietrzem, którym oddychamy i światłem, dzięki któremu widzimy. Bo ziemi, po której chodzą wszelkie istoty już nie mamy, nie mamy też wody.

A nasz prokreacja też jest na etapie przejmowania przez inkryminowanego 'boga'.

Więc kim jest ten 'bóg' i czy to nie najwyższy czas przypierdolić mu z liścia, jeśli nie zwyczajnie z piąchy i kopa w jaja?

Kto to jest i dlaczego parchy są nietykalne!?

Cała nadzieja w żółtej rasie, ale jeśli i żółtków opętają to niech żywi wyzbędą się jakiejkolwiek nadziei!

2021-03-31
hens

 

Żółta rasa nas nie obroni, nie ma porozumienia między cywilizacjami, według Konecznego.
Ale może nas zniszczyć. A co sprytków z Izraela. Zobaczymy. Porozumienie między Chinami, a Iranem otwiera nowe okienko, niekoniecznie korzystne dla nas.

2021-03-31
Magellan

 

"okienko, niekoniecznie korzystne dla nas"

I zgoda. Niemniej, nie są znane przykłady fizycznej chińskiej agresji poza terytoriami historycznie do nich należącymi.

Co innego 'najdłuższa gospodarcza wojna nowoczesnego świata' w której żółtki biją na głowę parchów! I to właśnie doprowadza żydów do białej gorączki a jedynym sposobem jaki mogą zastosować jest 'przyłączenie się do silniejszego wroga' wg zasady Sun Tzu. Bo armia USA w tym przypadku jest za słaba.

A rozmnażanie Chińczyków ze szklanki (https://tiny.pl/r2g2t) to po prostu kokosyyy...

Jaki Chińczyk nie chciałby mieć syna blondyna, hę !? :)

2021-03-31
hens

 

Nie bądźcie naiwni.

Przez 20 lat zastanawiałem się: w jakim celu wiadoma nacja wyprowadza najnowszą technologię, a wraz z nią kapitał z USA - do Chin?

Przecież w ten sposób niszczą Państwo - w którym mieszkają.

Przypomnę więc słowa, które kamienicznik Horowitz powiedział mojemu Dziakowi:
"Ja nie mam ojczyzny. Tam jest moja ojczyzna - gdzie są pieniądze."

Kiedy upewniłem się, że tak zwana pandemia to wspólna gra władz Chin i eskimosów - wszystko stało się jasne.

I podejrzewam, że tak naprawdę to przejęcie pełnej kontroli ekonomicznej nas światem - jest ich głównym celem.

Jak będą mieli wszystkie pieniądze - czytaj cyfrowe pieniądze - to bez znaczenia będzie: czy wszyscy zostali zaczipowani, bo przez dostęp do pieniędzy będą rządzić Światem.

2021-03-31
Artur Łoboda

 

O tym własnie traktuje mój wpis, parchy pojęły, że Chińczyków nie przeskoczą więc się do nich przyłączają w nadziei, że kiedyś opanują i Chiny. Tylko, że nie mają z nimi żadnych powiązań kulturowych ani religijnych, ani rasowych. A każdy żydek w Chinach jest dla Chińczyka jak na patelni.

Wśród białasów żyd z powodzeniem może udawać białaska, a wśród żółtków jest zawsze żydkiem. I to jest wyższość i mądrość chińskiego 'Państwa Środka', które w swoim czasie odgrodziło się od postempactwa Zachodu. I teraz to procentuje.

2021-03-31
hens

 

hens

w takim razie dlaczego Chińskie władze urządziły spektakl z kowidem?
Niewątpliwie było to na zamówienia eskimosów, którzy dwa miesiące wcześniej - przeprowadzili manewry poprzedzające "inwazję"?

2021-03-31
Artur Łoboda

 

"dlaczego Chińskie władze urządziły spektakl z kowidem?"

Chińskie przedstawienie mogło być na użytek wewnętrzny. Mogło rzeczywiście dotyczyć ichniej lokalnej grypy, którą potraktowali na sposób komuszy - wszyscy do domów, nie oddychać i małczat'! Mogli rzeczywiście obawiać się "wycieku" z laboratoriów.

Natomiast reakcja USA i dzisiejsza wścieklica WHO sugeruje, że żółtki nie maczali w tym paluchów a winę za ogólnoświatową C19 WHO najchętniej obarczy ich właśnie!

Gdyby kręcili w tym wspólnie, to nie przerzucaliby się winą. Tak przypuszczam, chociaż nie jest to jakiś niepodważalny wniosek.

Moim zdaniem parchy są na etapie macania się z żółtkami i szukania możliwości wspólnych zysków.

Stawiam na chinoli!

2021-03-31
hens

 

hens
brałem pod uwagę i wersję przedstawioną przez Ciebie.

Dużo bym dał - by tak było.
Ale dlaczego, - dwa miesiące przed rzekomą "chińską pandemią" urządzono "Event201"?

2021-03-31
Artur Łoboda

 

..hmmm.. można tylko dywagować..

Eventów na temat 'zarazy' było sporo, bodajże nawet już w 2007 czy wcześniej. Wuhan mógł być pierwszą chińską odpowiedzią, sygnałem na tak. Tak, możemy się razem bawić, oto co potrafimy. Przypomina to 'nowego' przyjmowanego do bandy, który żeby się uwiarygodnić musi kogoś zamordować na oczach bandy. Ale Chińczycy pokazali dużo więcej, mianowicie, że mogą zabrać zabawki w sekundę. W Chinach już nie ma 'zarazy' a ich gospodarka działa nadal znakomicie i wciąż wysysa żydowskie banki! Żydy nie mają już wyjścia, muszą się poddać żółtkom.

Oczywiście zawsze mogą rozpętać kolejną wojnę światową ale jest niebezpieczeństwo, że holokaust 2.0.2.1. czy 2.0.2.2. może być dla nich naprawdę Ostatecznym Rozwiązaniem.

Oczywiście to tylko takie tam domysły, bo przecież zero danych, ale obecna pozycja Stanów nie daje parchom innych możliwości. Za daleko poszli w grabieniu Amis.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt dla Gospodarza tego portalu!

2021-04-03
hens

  

Archiwum

Credo Zygmunta Jana Prusińskiego
luty 9, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Kuczma - baranie - trzeba było przygotować żonę na fotel prezydenta
grudzień 27, 2003
PAP
Żydokomuna
listopad 8, 2004
Artur Łoboda
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwie wiadomości na Nowy Rok
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
Iluzja pomocy
styczeń 14, 2004
przesłała Elżbieta
Topless
luty 3, 2009
PAP
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
A comment to the 4-th Conference “Dialogue of Civilizations” at Rhodes, Sept. 27-30, 2006
październik 16, 2006
Marek Glogoczowski
Niemanie
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
Dyktatura Korporacji Zamiast Demokracji w USA
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
Miłość Bli?niego
czerwiec 5, 2003
Maria Zabierowska
Na Święto 11 Listopada
listopad 10, 2007
Dariusz Kosiur
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Punkt zaczepienia
maj 18, 2003
przeslala Elzbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media