ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
więcej ->

 
 

Bóg się rodzi, moc truchleje w Palestynie giną ludzie

Czwartek był czarnym dniem dla Palestyńczyków na Zachodnim Brzegu Jordanu: co najmniej 9 osób zginęło, a ponad 30 cywilów i milicjantów zostało rannych w starciach z wojskiem izraelskim.

Po względnie spokojnym, deszczowym pierwszym dniu świąt Bożego Narodzenia, obchodzonym przez palestyńskich chrześcijan, w czwartek wojsko izraelskie podjęło operacje jednocześnie w trzech miejscowościach, a w wielu innych miejscach na terytoriach okupowanych doszło do zbrojnych starć.

Izraelskie ?ródła wojskowe zakomunikowały, że operacje wojskowe były od dawna zaplanowane, ale uległy opó?nieniu z powodu złej pogody.

W Tulkarem izraelscy agenci przebrani za Arabów otoczyli dom członka Brygady Al Aksa, Jamala Al-Dżihie i wezwali go do poddania się.

28-letni Palestyńczyk, któremu parę dni wcześniej udało się cudem ujść z życiem z izraelskiej zasadzki, próbował się ostrzeliwać, ale zginął.

Niemal w tym samym czasie w pobliskiej Kalkilii i w Ramallah żołnierze izraelskich jednostek elitarnych, również w przebraniu, zabili czterech Palestyńczyków.

Izraelscy żołnierze otworzyli kilkakrotnie ogień do młodych Palestyńczyków, rzucających w nich kamieniami i kilku zabili, a kilkunastu ranili.

Wojskowi izraelscy zabili również milicjanta z palestyńskiej służby ruchu drogowego i nieuzbrojonego strażnika pilnującego wejścia do szpitala w Ramallah.

Palestyński minister samorządu lokalnego Saeb Erekat oskarżył w czwartek armię izraelską, że tą nową serią ataków próbuje nie dopuścić do urzeczywistnienia egipskiego planu wprowadzenia zawieszenia broni z udziałem wszystkich palestyńskich ugrupowań zbrojnych.
26 grudzień 2002

PAP 

  

Archiwum

Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Smacznego. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 20, 2003
http://angora.pl/
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
Elity w politycznym teatrze
czerwiec 2, 2002
Ryszard Bugaj
RM + media pochodne kontra Michniki + reszta
marzec 13, 2008
Dariusz Kosiur
Cele Kwaśniewskiego spełnione
lipiec 4, 2003
Artur Łoboda
Miller: 1 stycznia 2004 datą najwłaściwszą
lipiec 29, 2002
IAR
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański

grudzień 18, 2002
zaprasza.net
PO komuszy stan
listopad 1, 2005
Marek Olżyński;
Nie lękajcie się Mamona?
kwiecień 11, 2005
Marek Głogoczowski
Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
Chirurgiczne cięcie, czyli sobot(k)a w piątek
grudzień 17, 2005
Marek Olżyński
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Polska znowu na pierwszy ogień?
sierpień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media