|
Jaki program Powstania Narodowego?
|
|
Podobno w Internecie jest dużo osób, które intelektualnie "już dawno były tam, gdzie ja jest teraz".
Dlatego chciałbym im zadać najbardziej oczywiste pytanie, które winno być aksjomatem każdego Polaka.
Prawie wszystkie nasze powstania narodowe wybuchały bez przygotowań.
Z tego powodu doprowadzały tylko do tragedii narodowych.
To - co dzieje się dziś wokół Węgier, było do przewidzenia.
W wypadku jakiejkolwiek próby uwolnienia z kleszczy światowego kapitału - każda gospodarka prąca w kierunku wolności, będzie zaatakowana.
Jak widzimy Viktor Orban ustępuje wobec presji zagranicznej.
A gdyby był lepiej przygotowanym - to być może przeprowadziłby niezauważalnie swoje zmiany polityczne i gospodarcze.
Za węgierską poskomuną upomniała się Unia Europejska - co doskonale unaocznia nam prawdziwe intencje tej brukselskiej struktury.
Jak pisałem wiele lat temu - jedyną szansą obrony przed władzą światowej finansjery jest skoordynowana obrona wielu państw świata.
Ta akcja musi mieć swój program, oraz cele: gospodarcze i polityczne.
W przeciwnym wypadku lepiej nie ruszać się z miejsca - bo źle przeprowadzona rewolucja społeczna zakończy się tak samo tragedią - jak nasze powstania narodowe.
Rozumiem, że nie wszystko należy prezentować publicznie.
Ale wystarczą mi podstawowe wskazówki, by zrozumieć - czy jest w Polsce choć jedna osoba, która potrafi stworzyć społeczno ekonomiczny program dla Polski.
Skoro wielu Polaków " już dawno było tam, gdzie ja jest teraz" to nie powinno być z tym problemu.
Nie musicie się martwić, że wrogowie Polski poznają program odrodzenia Polski.
Oni doskonale wiedzą - jak z nami walczyć a wobec ciągłych zmian na świecie, żaden program ekonomiczny nie jest aktualny dłużej - niż pół roku.
Bunt społeczny może wybuchnąć każdego dnia. Ale zorganizowana rewolucja jeszcze długo poczeka na rozwój świadomości społecznej Polaków.
Jeżeli więc są tacy, którzy choćby incognito chcieliby przedstawić program naprawy Polski, to mogą dodać artykuł jako niezarejestrowani.
|
|
24 styczeń 2012
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
TRZECIA DROGA:
nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
|
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Młode idzie, stare jedzie
styczeń 3, 2003
Adam Zieliński
|
Książka pod choinkę
grudzień 25, 2006
o
|
Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Liban a doktryna Geremka
sierpień 5, 2006
Adam Wielomski
|
Prymas na Wielki Post: zwyciężać zło dobrem
luty 24, 2004
|
Sekcja Młodych Stronnictwa Narodowego i Instytut Edukacji Narodowej zapraszają na konferencję "Nacjonalizm a religia".
grudzień 13, 2004
|
Mniejszość niemiecka głosuje w wyborach do Bundestagu
wrzesień 21, 2002
PAP
|
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
|
Zacznijmy od siebie, zacznijmy dzisiaj...
lipiec 8, 2003
Andrzej Kumor
|
Asyryjka podaje Janowi Pawłowi II Krzyż
kwiecień 20, 2003
Elżbieta
|
Świat według Wildsteina
luty 9, 2007
Olaf Swolkień
|
Karta z dziejów ludzkości
listopad 18, 2004
Julian Tuwim
|
"Z Bogiem na czacie"
marzec 11, 2006
Kazik
|
Jaruzelski: papież najwybitniejszym Polakiem XX wieku
sierpień 14, 2002
PAP
|
Szósta rocznica ataków rządu amerykańskiego na budynki World Trade Center 1, 2 i 7. Nowy Jork 11 września 2001
wrzesień 11, 2007
Dorota Szczepańska
|
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
|
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
|
Skopana ustawa, czyli koniec IV RP
maj 12, 2007
Marek Olżyński
|
|
|