|
Dlaczego tak nieliczni mają odwagę?
|
|
Oglądałem kiedyś reportaż z lekcji w amerykańskiej szkole - gdzie uczono na temat "holokaustu".
Młoda Żydówka zadała nauczycielce pytanie: "dlaczego osadzeni w obozach koncentracyjnych nie wnieśli do Sądu - za pośrednictwem swojego adwokata skargi na zatrzymanie?"
(Na wszelki wypadek spieszę wyjaśnić głupim Żydówkom, że adwokaci również byli osadzeni w obozach koncentracyjnych, a dla Sądów niemieckich Żydzi nie mieli żadnych praw!)
Ale zadaję sobie pytanie: dlaczego dzisiaj Polacy nie składają do Sądów skarg i pozwów wobec piowskiego nieRządu o bezprawne pozbawienie praw publicznych?
Dlaczego narzeczeni nie składają do Sądów pozwów o rekompensatę strat finansowych i strat moralnych wynikłych z bezprawnego wprowadzenia przez Morawieckiego Stanu wyjątkowego wobec Narodu Polskiego.
Doliczyłem się, że wraz ze mną były tylko cztery osoby - które miały odwagę pozwać Szumowskiego.
A co z resztą?
W najbliższych dniach złożę pozew cywilny wobec tego pseudo-pisowskiego tałatajstwa.
Jak ktoś chce to zrobić wraz ze mną - to zapraszam.
|
|
2 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nauka o tak zwanym holokauście jest tak samo prawdziwa jak o 911 czy obecnej pseudo pandemii. Ci sami hokstaplerzy to zorganizowali propagują przez swoje cuchnące media. Teraz założyli ludziom kagańce na buzie a ludzie posłusznie je zakładają. Naród polski został medialnie zaprogramowany tak jak nikt inny na świecie w bardzo krótkim czasie przez okupantow używając Koni Trojańskich - Walesow, Kwaśniewskich, Komorowskich i innych Dudów... Staliśmy się Palestyną Europy z tą różnicą że w Palestynie każde dzieco wie kto jest ich wrogiem a kto przyjacielem, W Polsce niestety ludzie nie mają o tym pojęcia. Niemcy, o których myślałem że są bardziej zindoktrynowani, pokazują Polakom jak się należy zachowywac…
Ludzie, nie róbcie z siebie zwierzat i nie noście tych szkodliwych kagańców... |
|
2020-08-03
TellTheTruth
|
|
|
|
Mistrzowie infantylizmu
wrzesień 19, 2004
|
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
|
Trochę historii
sierpień 1, 2003
Wojciech Wlazlinski
|
Pasek na oczach jest syndromem upadku
sierpień 6, 2002
Jacek Zalewski - Puls Biznesu
|
JAMNIK W OBLICZU FASZYZMU
sierpień 16, 2006
Imperator
|
Polska racja stanu a Unia Europejska
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej
październik 1, 2006
Dorota Szczepańska
|
Więzień polityczny Germar Rudolf trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze
czerwiec 21, 2007
BIBULA
|
W swiecie bajek!
październik 20, 2008
mik
|
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
|
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
|
Greenspan
styczeń 16, 2003
ANDRZEJ LUBOWSKI
|
Nie na darmo wybili nam 80% inteligencji
luty 21, 2008
Piotr Bein
|
LaRouche do młodzieży amerykańskiej o wojnie światowej
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Polski nie ma, jest za to "Osten Israel"!
kwiecień 4, 2006
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
|
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
|
|
|