|
Dlaczego tak nieliczni mają odwagę?
|
|
Oglądałem kiedyś reportaż z lekcji w amerykańskiej szkole - gdzie uczono na temat "holokaustu".
Młoda Żydówka zadała nauczycielce pytanie: "dlaczego osadzeni w obozach koncentracyjnych nie wnieśli do Sądu - za pośrednictwem swojego adwokata skargi na zatrzymanie?"
(Na wszelki wypadek spieszę wyjaśnić głupim Żydówkom, że adwokaci również byli osadzeni w obozach koncentracyjnych, a dla Sądów niemieckich Żydzi nie mieli żadnych praw!)
Ale zadaję sobie pytanie: dlaczego dzisiaj Polacy nie składają do Sądów skarg i pozwów wobec piowskiego nieRządu o bezprawne pozbawienie praw publicznych?
Dlaczego narzeczeni nie składają do Sądów pozwów o rekompensatę strat finansowych i strat moralnych wynikłych z bezprawnego wprowadzenia przez Morawieckiego Stanu wyjątkowego wobec Narodu Polskiego.
Doliczyłem się, że wraz ze mną były tylko cztery osoby - które miały odwagę pozwać Szumowskiego.
A co z resztą?
W najbliższych dniach złożę pozew cywilny wobec tego pseudo-pisowskiego tałatajstwa.
Jak ktoś chce to zrobić wraz ze mną - to zapraszam.
|
|
2 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nauka o tak zwanym holokauście jest tak samo prawdziwa jak o 911 czy obecnej pseudo pandemii. Ci sami hokstaplerzy to zorganizowali propagują przez swoje cuchnące media. Teraz założyli ludziom kagańce na buzie a ludzie posłusznie je zakładają. Naród polski został medialnie zaprogramowany tak jak nikt inny na świecie w bardzo krótkim czasie przez okupantow używając Koni Trojańskich - Walesow, Kwaśniewskich, Komorowskich i innych Dudów... Staliśmy się Palestyną Europy z tą różnicą że w Palestynie każde dzieco wie kto jest ich wrogiem a kto przyjacielem, W Polsce niestety ludzie nie mają o tym pojęcia. Niemcy, o których myślałem że są bardziej zindoktrynowani, pokazują Polakom jak się należy zachowywac…
Ludzie, nie róbcie z siebie zwierzat i nie noście tych szkodliwych kagańców... |
|
2020-08-03
TellTheTruth
|
|
|
|
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Deutsche Bank
kwiecień 16, 2003
red. Krzysztof
|
POLSKA - UNIA 16
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Stacja Kraków - wioska
sierpień 25, 2004
www.krakow.pl
|
"Pełzający przewrót"
październik 18, 2004
|
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
|
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
|
Polityka zniszczenia polkich rybaków
maj 4, 2005
baba
|
Najtrudniej dojrzeć zło tuż przed naszymi oczami
październik 7, 2003
Artur Łoboda
|
Polska to dziwny kraj
sierpień 26, 2003
ABCnet
|
Odpowiednie potraktowanie "geniuszy biznesu"
lipiec 13, 2005
PAP
|
Gdzie ukrywa się socjalizm(2)
wrzesień 6, 2006
Marek Olżyński
|
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
|
Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE
(znawca 3)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Montownia SB-kich pomysłów
styczeń 23, 2006
Marek Olżyński
|
Ważna informacja dla rolników!
luty 25, 2006
jasiek z toronto
|
Administracja narodowa a UE
kwiecień 30, 2003
przeslala Elzbieta
|
Byle nie dopuścić do powstania urzędu Rzecznika Pacjenta
kwiecień 10, 2007
A.Sandauer
|
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|