|
Dlaczego tak nieliczni mają odwagę?
|
|
Oglądałem kiedyś reportaż z lekcji w amerykańskiej szkole - gdzie uczono na temat "holokaustu".
Młoda Żydówka zadała nauczycielce pytanie: "dlaczego osadzeni w obozach koncentracyjnych nie wnieśli do Sądu - za pośrednictwem swojego adwokata skargi na zatrzymanie?"
(Na wszelki wypadek spieszę wyjaśnić głupim Żydówkom, że adwokaci również byli osadzeni w obozach koncentracyjnych, a dla Sądów niemieckich Żydzi nie mieli żadnych praw!)
Ale zadaję sobie pytanie: dlaczego dzisiaj Polacy nie składają do Sądów skarg i pozwów wobec piowskiego nieRządu o bezprawne pozbawienie praw publicznych?
Dlaczego narzeczeni nie składają do Sądów pozwów o rekompensatę strat finansowych i strat moralnych wynikłych z bezprawnego wprowadzenia przez Morawieckiego Stanu wyjątkowego wobec Narodu Polskiego.
Doliczyłem się, że wraz ze mną były tylko cztery osoby - które miały odwagę pozwać Szumowskiego.
A co z resztą?
W najbliższych dniach złożę pozew cywilny wobec tego pseudo-pisowskiego tałatajstwa.
Jak ktoś chce to zrobić wraz ze mną - to zapraszam.
|
|
2 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nauka o tak zwanym holokauście jest tak samo prawdziwa jak o 911 czy obecnej pseudo pandemii. Ci sami hokstaplerzy to zorganizowali propagują przez swoje cuchnące media. Teraz założyli ludziom kagańce na buzie a ludzie posłusznie je zakładają. Naród polski został medialnie zaprogramowany tak jak nikt inny na świecie w bardzo krótkim czasie przez okupantow używając Koni Trojańskich - Walesow, Kwaśniewskich, Komorowskich i innych Dudów... Staliśmy się Palestyną Europy z tą różnicą że w Palestynie każde dzieco wie kto jest ich wrogiem a kto przyjacielem, W Polsce niestety ludzie nie mają o tym pojęcia. Niemcy, o których myślałem że są bardziej zindoktrynowani, pokazują Polakom jak się należy zachowywac…
Ludzie, nie róbcie z siebie zwierzat i nie noście tych szkodliwych kagańców... |
|
2020-08-03
TellTheTruth
|
|
|
|
Bojkot
maj 30, 2004
przeslala Elzbieta
|
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
|
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
|
Porada dla wielodzietnych biednych rodzin
październik 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Czerwony książe" uciekł .....
maj 6, 2004
|
MSP czeka na ocenę ryzyka politycznego sprzedaży akcji RG
lipiec 26, 2002
PAP
|
Mały wielki człowiek
luty 16, 2003
Artur Łoboda
|
Czarne i białe
wrzesień 16, 2006
Marek Olżyński
|
Wallerstein: Tarcza antyrakietowa: szalony pomysł czy racjonalny cel?
lipiec 25, 2007
Immanuel Wallerstein
|
A która wojna była straszliwsza?
wrzesień 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
|
TAK w Rumunii, a JAK w Polsce?
czerwiec 6, 2007
z Prawica.net
|
Światła do jazdy w dzień?
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Podliczanie becikowego czyli syndrom dziadka.
styczeń 12, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji
grudzień 8, 2006
bibula
|
Bush zbrodniarzem wojennym?
grudzień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obrona przed "wojną ostateczną"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fotografowanie na granicy
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
|
Ryzykanci powinni płacić
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
|
|