|
Dlaczego tak nieliczni mają odwagę?
|
|
Oglądałem kiedyś reportaż z lekcji w amerykańskiej szkole - gdzie uczono na temat "holokaustu".
Młoda Żydówka zadała nauczycielce pytanie: "dlaczego osadzeni w obozach koncentracyjnych nie wnieśli do Sądu - za pośrednictwem swojego adwokata skargi na zatrzymanie?"
(Na wszelki wypadek spieszę wyjaśnić głupim Żydówkom, że adwokaci również byli osadzeni w obozach koncentracyjnych, a dla Sądów niemieckich Żydzi nie mieli żadnych praw!)
Ale zadaję sobie pytanie: dlaczego dzisiaj Polacy nie składają do Sądów skarg i pozwów wobec piowskiego nieRządu o bezprawne pozbawienie praw publicznych?
Dlaczego narzeczeni nie składają do Sądów pozwów o rekompensatę strat finansowych i strat moralnych wynikłych z bezprawnego wprowadzenia przez Morawieckiego Stanu wyjątkowego wobec Narodu Polskiego.
Doliczyłem się, że wraz ze mną były tylko cztery osoby - które miały odwagę pozwać Szumowskiego.
A co z resztą?
W najbliższych dniach złożę pozew cywilny wobec tego pseudo-pisowskiego tałatajstwa.
Jak ktoś chce to zrobić wraz ze mną - to zapraszam.
|
|
2 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nauka o tak zwanym holokauście jest tak samo prawdziwa jak o 911 czy obecnej pseudo pandemii. Ci sami hokstaplerzy to zorganizowali propagują przez swoje cuchnące media. Teraz założyli ludziom kagańce na buzie a ludzie posłusznie je zakładają. Naród polski został medialnie zaprogramowany tak jak nikt inny na świecie w bardzo krótkim czasie przez okupantow używając Koni Trojańskich - Walesow, Kwaśniewskich, Komorowskich i innych Dudów... Staliśmy się Palestyną Europy z tą różnicą że w Palestynie każde dzieco wie kto jest ich wrogiem a kto przyjacielem, W Polsce niestety ludzie nie mają o tym pojęcia. Niemcy, o których myślałem że są bardziej zindoktrynowani, pokazują Polakom jak się należy zachowywac…
Ludzie, nie róbcie z siebie zwierzat i nie noście tych szkodliwych kagańców... |
|
2020-08-03
TellTheTruth
|
|
|
|
Zmarł gen. Antoni Heda-Szary
luty 16, 2008
PAP
|
Pipsztyk
wrzesień 15, 2002
korekta (ku pamięci)
|
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
|
Izrael niszczy, Europa płaci
wrzesień 12, 2006
Fernando García
|
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
|
Odezwa do ludożerców
czerwiec 11, 2005
Wiesław Sokołowski
|
"Zwycięstwo Huseina"
maj 22, 2003
|
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
|
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
|
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
|
Dwie miary
luty 3, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
|
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
|
Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
|
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
|
Mędrzec ze styropianu
luty 6, 2008
Marek Olżyński
|
Czy może mi ktoś pomóc?
październik 2, 2007
Artur Łoboda
|
Skutki konfrontacji USA i Rosji w Gruzji
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
|
|