|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
więcej -> |
|
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
|
|

Neokonserwatysci w USA pisza duzo o zagrozeniu przez Chiny, naturalnie wtoruja im Japonczycy. Przypominaja mi sie wspomniena swiadka ostatniej fazy transportu Polakow do Katynia, profesora Stanislawa Swianiewicza z jego pobytu w sowieckim obozie Ust-Wymskij, gdzie bardzo szlachetnie traktowali go wspolwiezniowie Chinczycy w 1941 roku.
Wiadomo ze Chiny wziely udzial w koreanskiej wojnie domowej w 1950-53, w ktorej Korea Polnocna, wspierana przez Sowiety, zaatakowala Koree Poludniowa. Wowczas rzad w Pekinie szykowal sie do ataku na Taiwan, gdzie schronily sie sily Kuomintag’u (KMT). Dopiero kiedy wojska amerykanskie podchodzily do granic Chin, wojska chinskie zaatakowaly i zajely prawie caly Polwysep Koreanski. Wowczas sily USA ladowaly pod Inchon’em i zaczely sie dwuletnie pertraktacje po, ktorych ustalono grznice podzialu Korei na polnoc od 38go rownoleznika. W czasie tych to pertraktacji USA nawolywalo do „powstrzymywania” Chin i zachecalo sily KMT do ataku z Taiwanu na komunistyczne Chiny.
Okrucienstwa przeciwko Chinczykom w poludniowo wschodniej Azji spowodowaly powstania, ktore z pomoca USA, byly krwawo stlumione w Malajach i Sarawak’u. W Singapore do wladzy doszedl w 1959 roku Chinczyk, Lee Kwan Yew, wbrew opozycji finansowanej przez USA. W 1960 roku wojne domowa w Poludniowym Wietnamie popieral Wietnam Polnocny, popierany z kolei glownie przez Sowiety a nie przez Chiny.
Chiny mimo tego oskarzano o planowanie agresji przeciwko Poludniowo-wschodniej Azji, popniewaz Pekin wyrazal sie przychylnie o Wietkong’u. W 1964tym roku z polecenia USA, Australia bezskutecznie zabiegala o pomoc Sowietow przeciwko Chinom mimo oficjalnej wypowiedzi Moskwy, ze Sowiety pomagaja Wietnamowi Polnocnemu przeciwko imperializmowi USA. W czasie kontrataku Chin, po przekroczeniu ich granicy przez wojska Indii w 1962 roku, Chiny zostaly oskarzone o walke o dostep do morza w Zatoce Bengalu i przez Afganistan i Pakistan do Oceanu Indyjskiego. Podobnie falszywe byly oskarzenia, ze Chiny usiluja opanowac Laos, Tajland i Myanmar, co skonczylo sie masakra pol miliona powstancow, jakoby sprzyjajacych Chinom, w Indonezji w 1965 roku. USA poparlo w 1975 roku zabor Wschodniego Timor’u przez Indonezje, poniewaz bunt przeciwko wladzy kolonialnej Poretugalii, byl jakoby pro-chinski.
Prawda jest ze Tybet zostal brutalnie wlaczony do Chin i wtedy byly w Tybecie proby zorganizowania tam powstania przez CIA i rzad Indii. Okrucienstwo i szkody w Chinach z powodu Wielkiego Skoku Naprzod w 1960tych latach, Rewolucja Kulturalna w latach 1970, jak i masakra w 1989 roku w na placu Tiananmen, nie byly powodowane eskpansja terytorialna Chin. Po upadku Zwiazku Sowieckiego, neokonserwatysci i radykalni Japonczycy pisza o zagrozeniu Japinii i Dalekiego Wschodu przez Chiny.
Duzo pisze sie o wzroscie wydatkow na zbrojenia przez Chiny, ale malo sie mowi, ze dzis USA wydaje na zbrojenia wiecej niz wszystkie inne panstwa na swiecie razem wziete. Wydatki wojskowe Japonii tez rosna. Przymierze USA z Japonia jest zawarte przeciwko odzyskaniu Taiwanu przez Chiny i przeciwko wplywom Chin na sasiednie panstwa. Polityka Chin wydaje sie byc mniej agresywna niz polityka USA, ktore zbombardowalo ambasade Chin w Belgradzie. Chinczycy nie nawoluja Hawajczykow, zeby oglosili niepodleglosc od USA.
Istnieje zatarg Japonii przeciwko Chinom w kwestii prawa eksploatacji podmorskich pol ropy naftowej i gazu ziemnego w „ekskluzywnych ekonomicznych zonach, EEZ” miedzy wybrzezem Chin i wyspami Ryukyu, jak tez na kontynentalnym „szelfie” Chin. W zarargu tym, Japonia jest bez porownania bardziej agresywna niz Chiny, wedlug bylego dyplomaty Australii, Gregory Clark’a, obecnie wice rektora Akita International University, ktory opublikowal swoje rozwazania na ten temat w pismie „Japan Focus” i w „Asia Times” z 1go lutego, 2006, w artykule „Znowu Straszenie Zagrozeniem Przez Chiny” („Reviving the China Threat”).
Autor ten pisze o japonskiej „chucpie” w sprawach rozgraniczania eksploatacji terenow podmorskich miedzy Japonia i Chinami, w ktorych to zatargach Japonczycy staraja sie o poparcie USA. Konwencja Morska ONZetu z 1982 roku stworzyla koncept stref EEZ w rozprawach przed Miedzynarodowym Sadem ONZ rozstrzygajacym spory w sprawie zasiegu praw eksploatacji dna morskiego przez poszczegolne panstwa. Sa to argumenty „jednakowej odleglosci od brzegu,” uznania praw na szelfie kontynentalnym, „proporcji dlugosci wybrzeza” jak i wielkosci panstw. Tak rozstrzygnieto spor miedzy Libja i Malta.
Teoretycznie biorac Chiny maja za soba wiecej argumentow niz Japonia, ktora odrzuca propozyje chinskie podobne do ugody Australii i Indonezji z 1972roku na podstawie zasiegu szelfu kontynentalnego. Spory o ekspolatacje dna morskiego zwykle sa rozstrzygane na podstawie „jednakowej odleglosci od brzegu,” wedlug profesora Jon’a Van Dyke na wydziale prawa przy University of Hawaii. W razie powiklan proponuje on obopolnie uzgodniona„wspolna eksploatacje” dna morskiego, jak to potwierdzil sad ONZtu w 1982 roku.
Clarke uwaza ze Japonia jest bardzo agresywna w tych sprawach. Na przyklad rafa morska Okinotori na wschod od Japonii jest podstawa zadania praw do dna morskiego w promieniu 200 mil morskich, podczas gdy ONZ wogole nie uznaje niezamieszkalych raf morskich jako punktow odniesienia. W sprawie wysp czterech wysp Japonskich, zagarnietych przez Sowiety na poludnie of Sachalinu. targi Japonii z Rosja nadal trwaja i wywoluja walki polityczne w Japonii.
Dr. Clark uwaza ze jest mozliwe, ze potezne ekonomicznie Chiny moga w przyszlosci zadac odszkodowan i byc grozne dla sasiadow, ale poza krotka wojna o pogranicze z Wietnamem, Chinczycy nie zagrazaja sasiadom. Niedawno nakrecono chinski film o narzucaniu Chinczykom opium przez Anglkow, ktory to film oburzyl Brytyjczykow. Okupacja japonska w Chinach przypominala okrucienstwem okupacje niemiecka w Polsce. Clark pisze o orientalnej chucpie Japonczykow i tym samym przyrownuje Japonie do dzisiejszego Izraela. Dr. Clark nie podziela opinii Napoleona o “zoltym niebezpieczenstwie” Chin tak dla Europy jak i dla reszty swiata.
www.pogonowski.com |
|
14 wrzesień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Druga Targowica umożliwia „Tarczę” w Polsce?
sierpień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
|
SOCJOBIOLOGIA: człowiek jako zwierzę
grudzień 16, 2002
|
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
|
Gdzie ukrywa się socjalizm(!)
listopad 15, 2005
Marek Olżyński
|
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
|
Jak w filmie
maj 9, 2003
Andrzej Kumor
|
Podzielą się nieswoim
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
|
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
|
Dyskusja na poprawkami do Traktatu Lizbonskiego
marzec 19, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Handlarze, precz ze szpitali!
grudzień 12, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
|
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
|
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Zbrodnia Katyńska - 15.03.05 godz.15:30
marzec 8, 2005
Adam Słomka - Przewodniczący Konfederacji Polski
|
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
|
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
|
Oscar za Aganistan a nie za Katyń
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|