|
Jak włoscy lekarze zabijali pacjentów, a dziś twierdzą, że "koronawirus niszczy płuca"
|
|
"Jak koronawirus niszczy płuca? Przełomowe badania włoskich naukowców. Autopsje uratowały tysiące osób
Andrea Gianatti jako pierwszy ustalił jedną z najważniejszych przyczyn zgonów wśród zakażonych koronawirusem, wskutek czego zmieniono terapię i uratowano (czytaj nie zamorodowano) tysiące osób.
W magazynie "The Lancet" ukazały się badania autorstwa Włocha. To pierwsza praca, która w dokładny sposób opisuje, jak COVID-19 niszczy płuca pacjentów.
( ble, ble ble..)
Kiedy Lombardia stała się epicentrum epidemii koronawirusa, Gianatti rozpoczął swoje badania. Podczas sekcji zwłok lekarz odkrył, że u zakażonych dochodzi do pojawienia się zakrzepów w tętnicach płucnych. Ta obserwacja spowodowała, że pacjenci zaczęli dostawać leki przeciwzakrzepowe i przeciwzapalne (heparynę i kortyzon). Według włoskich mediów to odwróciło losy pandemii i uratowało tysiące osób na całym świecie.
(ble, ble, ble..)
2. Jak koronawirus uszkadza płuca?
Jak zaznaczają naukowcy, ciężki przebieg COVID-19 dotyka około 15 proc. osób zakażonych. Od początku epidemii było wiadomo, że koronawirus może powodować duże zniszczenia w płucach.
"Systematycznie analizowaliśmy próbki tkanek płuc od 38 pacjentów, którzy zmarli na COVID-19 w dwóch szpitalach w północnych Włoszech między 29 lutego a 24 marca 2020 r." – czytamy w publikacji. W większości przypadków próbki pochodziły od mężczyzn. Średnia wieku przekraczała 60 lat.
(ble, ble, ble..)
Włoscy naukowcy podkreślają, że w płucach zmarłych występują zakrzepy w małych naczyniach tętniczych. Według badaczy to zjawisko jest na tyle powszechne, że lekarze, dobierając odpowiednią terapię dla pacjentów z COVID-19 powinni uwzględniać leki przeciwzakrzepowe."
https://portal.abczdrowie.pl/jak-koronawirus-uszkadza-pluca-przelomowe-badania-wloskich-naukowcow-dzieki-autopsji-uratowano-tysiace-osob
Trzy miesiące temu podałem swoją terapię nie tyle na covid-19 - co na KAŻDY rodzaj infekcji atakującej drogi oddechowe.
Zaproponowałem wywary z naturalnych antyoksydiantów, które bezwzględnie chronią przed zatorami płucnymi. A przede wszystkim niedopuszczenie do długotrwałego leżenia na jednym boku!
W tym samym czasie włoscy lekarze aplikowali pacjentom antybiotyki - przykuwali do łóżek i podłączali do respiratorów.
To było MORDERSTWO w glorii medycyny!
Polscy medyczni MORDERCY każą dziś ludziom nosić maseczki, które na dłuższą metę zatruwają organizm i wywołują nieodwracalne zmiany w mózgu.
Później takie medyczne SZUMOWINY będę wmawiać, że pomaseczkowe kaleki "przeszły chorobę bezobjawowo"(!)
TO SĄ MORDERCY - Z SZUMOWINĄ NA CZELE!
Mam nadzieję że za swoją zbrodnię odpowiedzą przed Sądem!
A Kaczyński zostanie rozliczony za szumowinę!
|
|
16 czerwiec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
MTK Spodek
luty 26, 2006
PAP
|
Ustruj dla człowieka
sierpień 27, 2003
"Głos"
|
Konstytucja 3 maja
kwiecień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
BANKI WYWOݎ Z POLSKI MILIARDY ZŁOTYCH
luty 17, 2009
Dariusz Kosiur
|
Narodowe Fundusze Inwestycyjne - Sukces czy porażka
czerwiec 2, 2002
Daniel Alain Korona
|
Edelman!Otakim antysemityzmie Ty glmosisz!
maj 3, 2006
przysłaŁ mik4
|
Ustawa a dziennikarze
styczeń 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wykluczenia Polaków w Polsce chcą żydowscy rasiści!
listopad 17, 2007
Grażyna
|
Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
|
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
|
Argentyński Buzek
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Po raz kolejny oszukani przez UE
luty 4, 2003
PAP
|
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
|
Nikczemny atak na Zofię Kossak - dr Aliny Całej
luty 17, 2007
tatar-Zenon Jaszczuk
|
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Machloja grubymi nićmi szyta
sierpień 10, 2002
|
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
|
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
|
Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
|
|
|