ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
więcej ->

 
 

Żydowskim rodzinom "ofiar Holokaustu" należy się jeszcze 175 miliardów dolarów

¬ródło http://jta.org/page_view_breaking_story.asp?intid=6540

Żydowskie pismo polityczne The Jewish Political Studies Review wydało opracowanie, w którym ocenia się, że "osobom, które przeżyły Holokaust ("Holocaust Survivors") należy się jeszcze co najmniej 175 miliardów dolarów tytułem odszkodowań". Wydawane dwa razy do roku w Jerozolimie przez ośrodek Jerusalem Center for Public Affairs pismo twierdzi, że europejskie kraje obiecały wypłacić w 2005 roku 3.4 miliarda dolarów odszkodowań, lecz wypłacono tylko połowę z tej kwoty. Zwolnienie tempa wypłacania tych tzw. reparacji ma być wynikiem "zatrzymania procesu naciskania na Europę". Raport ocenia, że tylko 20 procent żydowskiej własności zostało dotychczas zwróconych. "To wszystko dzieje się zbyt wolno" - mówi założyciel organizacji "Międzynarodowa Sieć Dzieci Żydowskich Ofiar Holokaustu" (International Network of Children of Jewish Holocaust Survivors), Menachem Rosensaft.



KOMENTARZ BIBUŁY: Dzisiaj mamy tzw. "Międzynarodową Sieć Dzieci Żydowskich Ofiar Holokaustu", jutro będziemy mieli "Międzynarodową Sieć Wnuków Żydowskich Ofiar Holokaustu", pojutrze "Międzynarodową Sieć Prawnuków Żydowskich Ofiar Holokaustu" - i tak w nieskończoność można będzie doić zastraszone tzw. antysemityzmem i kooperujące w religii Holokaustu kraje. Wyjście z tej pułapki jest tylko jedno: natychmiast znieść wszelkie prawa penalizujące tzw. kłamstwo oświęcimskie, a prawda historyczna obroni się sama. Metoda szantażu upadnie w momencie gdy historycy będą mogli swobodnie dyskutować na temat drażliwych aspektów II Wojny Światowej. Balon Religii Holokaustu pęknie, a kolejne mutanty organizacji typu "Międzynarodowa Sieć Dalszych Krewnych oraz Przyjaciół Żydowskich Ofiar Holokaustu" przestaną mieć rację bytu. Przy okazji Polska obroni się przed wypłacaniem żądanych 64 miliardów.

24 styczeń 2007

bibula- pismo niezależne 

  

Archiwum

Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rudolf Giuliani mianował kolejnych trzech Żydów na swoich doradców
październik 14, 2007
BIBULA
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
Oficjalne zatwierdzenie Putina na Premiera 8 maja 2008 przekształciło sie w expose programowe
maj 9, 2008
tłumacz
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
"Milczenie owiec"
wrzesień 5, 2004
Artur Łoboda
"Trzech tenorów", dwóch idiotów
marzec 21, 2003
Artur Łoboda
Wojenne Straty Ludności Iraku
marzec 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejny dzień
marzec 20, 2007
Kpina sądowa w sprawie FOZZ
marzec 30, 2005
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
Eurokibuc to jest to
listopad 11, 2006
luzak
13 grudnia 2002
Ogłoszono rozszerzenie Unii Europejskiej

grudzień 14, 2002
PAP
Brawo Minister Giertych- (Irak)
listopad 7, 2006
marduk
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
(NFI) Jupiter świeci brudnym światłem
lipiec 30, 2002
PAP
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?
kwiecień 13, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media