ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
więcej ->

 
 

Jak Polak z Zydem

Szanowni Panstwo,

Otrzymalem ponizszy list w grudniu 2003 jako informacje o dialogu Polaka Pana Tadeusza Porebskiego z Zydem z Polski Markiem Dodikiem, ktory od 1968 prawdopodobnie przebywa w Izraelu.
List ten jest wart tego aby go kazdy przeczytal. Poza watkiem zamordowania przez hitlerowcow paruset Zydow w Jedwabnym podaje nazwiska i "dokonania" - w imie budowy lepszego jutra dla narodow Europy i swiata - synow narodu wybranego oraz srodkow jakimi sie poslugiwali w celu osiagniecia tego idealu - idei "lepszego jutra" komunizmu.

Szczegolnie polecam to mlodziezy polskiej i wszystkim Polakom jako przestroge przed ukochana UE gdzie jedni beda od rzadzenia a inni do roboty - idea socjalizmu czysto marksistowskiego.
Czy Europa znow splynie krwia?


Jerzy Malinski
ps. b.ciekaw jestem jaka byla odpowiedz i jak dalej potoczyl sie ten dialog

===============
Jak Polak z Zydem - poklosie Jedwabnego
Tadeusz Porebski

Caly kraj, od Odry po Bug i od Baltyku do podnoza Tatr, zatrzasl sie w posadach po ukazaniu sie ksiazki prof. Jan Tomasza Grossa "Sasiedzi". Jej pierwotny tytul brzmial "Jedwabne - brakujace ogniwo Holocaustu", co, przynajmniej dla mnie, jest bardzo waznym elementem tej pelnej niewiadomych sprawy. Dowodzi bowiem, ze intencja prof. Grossa, przyswiecajaca mu przy pisaniu ksiazki, bylo nie tylko wyciagniecie na swiatlo dzienne meczenstwa 1600 Zydow w Jedwabnem, ale takze, a moze przede wszystkim, postawionej przed laty przez syjonistyczne kregi zydowskie w Ameryce tezy o rzekomym udziale Polakow w zainicjowanej przez Hitlera, a realizowanej przez Eichmanna akcji ostatecznego rozwiazanie kwestii zydowskiej w Polsce", ktora okresla sie mianem holocaustu.

Sprawa mordu w Jedwabnem. stala sie przedmiotem ogolnonarodowej dyskusji o udziale Polakow w eksterminacji Zydow podczas II wojny swiatowej. Ktos bardzo dba o to, zeby temat ten absorbowal opinie publiczna nie tylko w
Polsce, ale na calym swiecie. Tym razem obudzono upiory akurat w tym momencie, kiedy parlament polski przeglosowal ustawe uniemozliwiajaca zwrot utraconych majatkow osobom nie posiadajacym obywatelstwa
polskiego w dniu 31 grudnia 1999 roku. Nie czeka sie na dokonczenie dochodzenia prowadzonego przez IPN, ktore ma dokladnie wyjasnic wszystkie okolicznosci zwiazane z udzialem ludnosci Jedwabnego w zamordowaniu 1600 Zydow. Nie bierze sie pod uwage, ze to tragiczne wydarzenie mialo miejsce w czasie najokrutniejszych z wojen jaka
kiedykolwiek dotknela ludzkosc, ktora spowodowala smierc ponad 50 milionow obywateli roznych krajow, w tym takze kilku milionow Polakow. W zapomnienie ida tysiace polskich rodzin rozstrzelanych przez hitlerowcow
w ramach odpowiedzialnosci zbiorowej za udzial w ukrywaniu Zydow. Liczy sie tylko 1600 mojzeszowych wyznawcow zamordowanym w Jedwabnem przy udziale kilkudziesieciu zdziczalych polskich chlopow. Zydowskie lobby zada od glowy panstwa przeprosin w imieniu calego narodu. I glowa panstwa polskiego, na wyscigi z premierem rzadu, publicznie sypie popiol na nasze glowy.

Zgoda. Chyle czolo przed strasznym losem, jaki spotkal ponad stu Zydow z Jedwabnego, nie znajduje slow potepienia dla zdziczalej tluszczy, ktora dopuscila sie twego mordu ale protestuje przeciwko kolejnej probie
wrzucania Polakow do jednego worka z volksdojczami i pacholkami niemieckimi oraz przypisywaniu Polakom etykiety antysemitow, jak tego usiluje dokonac Gross i jego zydowscy mocodawcy zamieszkali w USA. A co
do przeprosin, to owszem, ja osobiscie jestem gotowy publicznie przeprosic Zydow za zbrodnie jakiejs grupy polskich zwyrodnialcow , o ile panstwo Izrael publicznie przeprosi Polakow, Rosjan i Arabow za zbrodnie i zdrady ciagle dokonywane lub nadzorowane w przeszlosci przez synow Syjonu. Nie jestem dluzej zainteresowany wysluchiwaniem monologu jednej tylko strony, przystapie natomiast chetnie do dyskusji. Poza odpowiadaniem na pytania i zarzuty chce rowniez pytania zadawac, formulowac zarzuty oraz otrzymywac konkretne, na temat odpowiedzi. Nigdy nic nie mialem i nie mam do Zydow, moge z nimi egzystowac, sasiadowac i rywalizowac na kazdym polu, ale juz mam dosc wysluchiwania ich ciaglego jazgotu, narzekan i zadan.. Podyskutujemy zatem, ale nie tylko o ciemnych stronach historii Polski. Poddajmy takze ocenie postepowanie i dzialalnosc Zydow na przestrzeni minionego stulecia. Nie wszyscy bowiem oni zapisali sie w historii zlotymi zgloskami.

Aby przeprowadzic dyskusje jak Polak z Zydem musialem wpierw znalezc odpowiedniego interlokutora. Nie byla to latwa sprawa - w Polsce niewielu Zydow przyznaje sie oficjalnie do swego pochodzenia, przewaznie ukrywaja sie pod rdzennie polskimi nazwiskami. Zaprosilem wiec do dyskusji mojego dobrego kolege z liceum Marka Dodika, ktory od 1968 roku przebywa gdzies w Izraelu. Wysle ten list na adres izraelskiego ministerstwa spraw wewnetrznych, ktore z pewnoscia zna jego adres. Licze, ze przesla mu ten list, a po jego przeczytaniu przekaze mu na papierze swoj glos w dyskusji.

Marek Dudik siedzial ze mna w jednej lawce przez trzy lata. Nie mialem bladego pojecia, ze on jest Zydem, az do momentu, kiedy bedac kiedys w jego domu podsluchalem jak rodzice nazywaja go pieszczotliwie Lowa. Mimo
to moj stosunek do niego nie ulegl zmianie. - nadal popijalismy tanie wino w Lazienkach, podrywalismy panienki i tanczylismy na prywatkach. Wyjechal z kraju nagle nie podajac nikomu swego nowego adresu i przez ponad trzydziesci lat nie spotkalem nikogo, kto otrzymalby od niego jakakolwiek wiadomosc. Bede zwracal sie do niego Lowa, bo z pewnoscia juz dawno zapomnial swego polskiego imienia - Marek.

Wiesz Lowa, do dzisiaj nie moge wyjsc z podziwu nad sila twojego charakteru. Urodziles sie i przez 18 lat mieszkales w Polsce. Zyles w luksusie poniewaz ojciec twoj byl dyrektorem LOK-u. Pamietam jak w 1964 roku zaprosiles mnie po raz pierwszy do swojego ponad 100 metrowego mieszkania przy ulicy Parkowej. Oczy wyszly mi na wierch z podziwu, bo ja, proletariusz z Czerniakowa, nigdy w zyciu nie widzialem takich apartamentow.. Wtedy standardem dla przecietnej polskiej rodziny byly dwa pokoje z ciemna kuchnia.

Miales Lowa w Polsce mnostwo kolegow i przyjaciol, a jednak w jednej chwili potrafiles przekreslic dwie dekady zycia, definitywnie zerwac ze wszystkim co polskie i zatrzec za soba wszelkie slady.. Czy byla to wylacznie twoja osobista decyzja, czy tez jakies tajemne sily zmusily cie do tego ? Zreszta niewazne. Mam do ciebie kilka pytan dotyczacych stosunkow polsko - zydowskich, i nie tylko, na ktore nie znam odpowiedzi.. Moze ty na nie odpowiesz ?

Od kilku lat twoi bracia zyjacy w Ameryce za wszelka cene i wszelkimi dostepnymi metodami chca Polske uczynic swiatowym centrum antysemityzmu, a Polakow zydozercami i katami zydowskiego narodu. Zapewne slyszales
ostatni o tzw. sprawie Jedwabnego ? To tylko czastka antypolskiej histerii.. Powiedz mi dlaczego nie nastawia celownikow np. na Hiszpanie, gdzie juz w sredniowieczu sprowadzano Zydow do kategorii podludzi i peczkami wieszano na drzewach lub palono na stosach ? Dlaczego milczy sie o niezliczonych pogromach na Ukrainie dokonywanych przez kozactwo na Zydach na przestrzeni trzech wiekow ? Przeciez jeden kozacki ataman Petlura ma na swoich rekach krew wiekszej liczby zabitych Zydow niz wszyscy Polacy w historii razem wzieci! W pozniejszych czasach paleczke od Petlury przejeli "bojcy" z UPA. Moze wiesz dlaczego dzisiaj Niemcy, gdzie w latach 1940 - 1945 masowe gazowanie Zydow stalo sie bardzo wazna galezia gospodarski narodowej, sa atakowane przez swiatowe zydostwo w o wiele mniejszym stopniu niz Polska ?

Czemu i komu ma sluzyc ta antypolska nagonka. Mam kolejna kwestie i kolejne pytanie. Zyles w Polsce przez cale lata niczym przyslowiowy paczek w masle - ty i cala twoja rodzina. Z racji piastowanego przez twojego tate stanowiska mogliscie korzystac z wielu przywilejow , podobne jak inni nasi koledzy pochodzenia zydowskiego - Pentman, Werstler, Himmelstein, Baumac, Dojczgewand, Steinke, Rezler, czy Szlajfer. Pamietasz te nazwiska ? Wasi rodzice przyjezdzali na wywiadowki sluzbowymi samochodami, nasi przychodzili pieszo. Wy wyjezdzaliscie na wakacje na Zachod, my na wies pod grusze. Was rodzice ubierali za granica. My kupowalismy "dzinsy" szariki w MHD .

O warunkach mieszkaniowych wspomnialem wyzej. Poloz Lowa reke na sercu i powiedz czy kiedykolwiek, ktokolwiek z nas, Polakow, dal wam odczuc, ze zzera go zazdrosc ? Nigdy! Trzesliscie cala szkola, na scianie w klasie wisial co raz to nowy numer Folks Sztyme napisany hebrajskimi hieroglifami, a w waszym klubie Babel przy ulicy Nowogrodzkiej oficjalnie rozmawialiscie w jezyku jidisz. Czy mozesz podac choc jeden przypadek ponizenia ktoregokolwiek z was, przesladowania przez nas, wysmiewania waszych zydowskich obyczajow, czy nazywania was pogardliwie gudlajami, parchami czy bejlisami. Czy nasi rodzice zabraniali nam kolegowania sie z wami ? Bywales czesto u mnie w domu, a takze u innych naszych klasowych kolegow i dobrze wiesz, ze byles tam traktowany z
wielka atencja. Tworzylismy jedna wielka klasowa rodzine i przez cale cztery lata liceum nie zdarzyl sie ani jeden antysemicki wybryk.
Staliscie murem za partia i ustrojem, a kiedy pozwolilem sobie kiedys nazwac Gomulke obrazliwym slowem, ktorys z was zakapowal mnie do dyrektora szkoly.

Ale wasza milosc do PZPR zakonczyla sie w marcu 1968 roku. Dlaczego akurat wtedy ? Poszlo o mickiewiczowskie "Dziady" - powiadasz ? "Dziady" drogi kolego, to tylko spektakl dla ludu. W rzeczywistosci poszlo o to, ze towarzysz Wieslaw postanowil pozbawic waszych starych stanowisk. Gomulka nie byl Zydem, ale byl madry. Nie posiadal wyksztalcenia, ale mial polityczny instynkt. Moczar doniosl mu, ze Zydzi w KC, m.in. Jedrychowski, Zambrowski i Rapacki, szykuja palacowy przewrot i chca go odsunac od wladzy. Przy milczacym poparciu Moskwy Gomulka przystapil do kontrataku. Rozpoczela sie akcja dymisjonowania dostojnikow panstwowych najwyzszego szczebla, ktorzy posiadali zydowskie pochodzenie, po nich przyszla kolej na takich jak twoj ojciec, Lowa - viceministrow, generalow i dyrektorow waznych urzedow. Odebrano im wladze, wysokie pensje i prawie wszystkie przywileje (w jezyku partyjnym nazywano to "puszczanie z dowodem"). To byl dla nich prawdziwy szok, przedstawiciele narodu wybranego - tak chyba naucza wasza religia, prawda ? - zmuszeni zostali do zakosztowania zwyklego zycia, szarego czlowieka. Przystanek, autobus, sredni platna posada.

Akurat wtedy wlasnie powstal KOR na ktorego czele stanal Adam Michnik, syn Ezjasza Szechtera. Jego najblizszymi wspolpracownikami zostali Seweryn Blumsztajn, Henryk Szlajfer, Anna Walentynowicz, Bronislaw Geremek wypisujacy w przeszlosci peany zachwytu na czesc matuszki PZPR. Ludzie ci, siedzacy przez lata cichutko niczym przyslowiowe "myszy pod miotla", nagle wypowiedzieli komunizmowi walke na smierc i zycie.. Coz za zadziwiajacy zbieg okolicznosci, wydarzen i dat ?

To, ze Gomulka rozbil zalazek Knesetu rozwijajacy w lonie PZPR ani mnie ziebi, ani mnie grzeje. Wszak przedstawiciele wladzy zmieniali sie, zmieniaja i beda sie zmieniac bez wzgledu na panujacy w panstwie ustroj.
Czy w Polsce rzadzic bedzie polityk pochodzenia chinskiego, cyganskiego czy indianskiego lub tez eskimoskiego nie ma, przynajmniej dla mnie, nie ma zadnego znaczenia o ile wartoscia nadrzedna dla niego bedzie dobro naszego kraju. Towarzysz Wieslaw dopuscil sie jednak rzeczy haniebnej - wydal dyrektywe na podstawie ktorej esbecy mogli zmuszac szantazem Zydow do wyjazdu z kraju. Wielu wyjechalo, ale przeciez dziesiatki tysiecy obywateli polskich pochodzenia zydowskiego potrafilo oprzec sie szantazowi i pozostac w Polsce. Nie byl to wiec nakaz obligatoryjny.
Dyrektywa Gomulki dala jednak lobby zydowskiemu legitymacje do okrzykniecia Polski krajem antysemitow. A przeciez w 1968 roku Zydzi nie byli nad Wisla wiezieni, torturowani czy zabijani (choc od 1944 r do 1956 Zydzi w SB nie zalowali w tym wzgledzie nic Polakom) - pozbawiano ich tylko nadmiaru wladzy, stanowisk i przywilejow.

Lowa, napisalem powyzej, ze jestem gotow przeprosic Zydow za zbrodnie kilkuset polskich zwyrodnialcow (a "szmalcownikow" sady Polski Podziemnej skazywaly na smierc i wyroki wykonywano), o ile panstwo Izrael przeprosi Polakow, Rosjan i Arabow za zbrodnie dokonane lub nadzorowane przez synow Syjonu. Ty zapewne nie wiesz, ze obok ludzi wielkich twoj narod wydal takze tysiace katow, ktorzy posredni lub bezposrednio przyczynili sie do zgladzenia milionow ludzkich istnien.. O nich jednak wasi skrupulatni historycy milcza. Ja natomiast nie widze
powodu, zeby o zlych Polakach, Rosjanach czy Wegrach glosno mowic i pietnowac ich postawy, a o zlych Zydach milczec.

Przerzucmy wiec szybko pare kart historii moj mily zydowski przyjacielu. Polecam ci m. in. historyczna rozprawe S. Miegunowa "Czerwony terror w Rosji" wydana w Berlinie w 1924 roku, oraz poszczegolne zeszytu "Wojenno
istoryczewskowo zurnala". Fascynujaca lektura, zapewniam cie. Wbrew obiegowym twierdzeniom to nie Stalin jako pierwszy wprowadzil w Sowietach terror lecz twoj rodak Lew Dawidowicz Trocki , ktorego prawdziwe nazwisko brzmialo Bronsztein. Domagal sie on stworzenia socjalizmu czysto marksistowskiego, czyli podzielenia narodu na dwie klasy - wladcow oraz niewolnikow. . Wedlug syna ubogiego zydowskiego szewca praca miala byc przymusem - wy harujecie, my, bolszewicy wydajemy rozkazy. Trockisci planowali calkowite ujarzmienie narodu w armiach
pracy, likwidacje wlasnosci prywatnej, a nawet pieniedzy. Realizujac swoj obledny plan Trocki i Lenin w latach 1917 - 1924 doslownie skapali Rosje we krwi. Pomagalo im w tym wielu twoich rodakow m. in. Jakow Swierdlow i Jona Jakir, a takze moj rodak Feliks Edmundowicz Dzierzynski (kto wie, byc moze z frankistow). Swierdlow wslawil sie wydaniem rozkazu, ktory brzmial "Zabijac kazdego, ktory nawinie sie bolszewikom pod reke". Natomiast Jonie Jakirowi, dowodcy Armii Czerwonej na Ukrainie dyrektywa ta wydawala sie zbyt liberalna. Wydal wlasna dyrektywe - "procentowej likwidacji ludnosci plci meskiej". Procenty okreslal sam.

"Jakir to jeden z najstraszniejszych katow XX wieku" pisze w swej ksiazce "oczyszczenie" Wiktor Suworow "i nie zgodze sie z tymi ktorzy nazywaja go hitlerowcem. To nie tak. Na odwrot - to Hitler byl jakierowcem. Jakir to pionier, niedoscigly wzor. Gdy arbitralnie ustalal procentowe wskazniki eksterminacji nie istnial jeszcze zaden Fßhrer, byl tylko zdemobilizowany kapral Adolf Hitler". Jakir jest jednym z katow Ukrainy., gdzie podczas Wielkiego Glodu zamordowano i zameczono ponad piec milionow ludzi.. Dopuszczono sie tej potwornej zbrodni sila Armii Czerwonej, ktora wowczas osobiscie dowodzil Jakir. Sami czekisci nie daliby rady. Sprawiedliwosci stalo sie jednak zadosc. Jona Jakir skonczyl tak, jak miliony jego ofiar. Tuz przed wykonaniem wyroku lizal buty Stalinowi piszac mu w ostatnim liscie: "Umre ze slowem milosci do was". Stalin napisal na marginesie: "Szuja i prostytutka".

Podobnie zakonczyli swoje katowskie zycie inni twoi rodacy, rosyjscy Zydzi, ktorych rekami Stalin wymordowal pozniej kilkanascie milionow Rosjan - Uborewicz, Szmidt, Bleucher, Kork, Radek (Sobelson), Jagoda, Bucharin, Kamieniew i Beria. Samego Lwa Dawidowicza Trockiego smierc dopadla w dalekim Meksyku. Kazdy licealista wie, ze glownym narzedziem eksterminacji w Sowietach byl GULAG podlegly bezposrednio Ludowemu
Komisarzowi Bezpieczenstwa ZSRR. GULAG administrowal tysiacami niewolniczych obozow pracy rozsianych po calym terytorium Zwiazku Radzieckiego. Szef, tej okrytej ponura slawa instytucji, byl panem zycia i smierci milionow ludzi oraz jednym z najwyzszych dostojnikow NKWD.
Przypomnijmy nazwiska tych, ktorzy piastowali te funkcje w latach Wielkiego Terroru. Pierwszym naczelnikiem GULAG-u byl Lazar Kogan oddelegowany pozniej na stanowisko Ludowego Komisarza d. s. Wyrebu Lasow. Po nim funkcje ta objal Salomon Miszten, ktorego zluzowal z kolei Izrael Pilner, Cala trojka to Zydzi, ktorzy odpowiedzialni sa na rowni z Jezowem i Beria za smierc milionow ludzi.. I tu sprawiedliwosci stalo sie zadosc - wszyscy skonczyli pod sciana z kula w glowie.

Albo wezmy pod lupe "prawnikow" Stalina. Byli to osobnicy, ktorzy slepo wykonywali polecenia Wodza wydajac w sfingowanych procesach tysiace wyrokow smierci. Dla nich jedynym prawem byly slowa Josifa Wissarianowicza. Pamietamy przede wszystkim oslawionego Andreja Wysznskowo, natomiast malo mowi sie np. o Naumie Roznowskim, z pochodzenie Zydzie, naczelnym prokuratorze Armii Czerwonej w czasach Wielkiej Czystki. Byl to wyjatkowy zwyrodnialec, ktory przed wydaniem wyroku smierci malowal sobie usta na czerwono. Jego podpis figuruje m.in. pod kazdym wyrokiem dotyczacym czlonkow wyzszego korpusu dowodczego Armii Czerwonej rozstrzelanych na polecenia Stalina. I on po zakonczeniu czarnej roboty stanal w kwietniu 1939 roku przed plutonem
egzekucyjnym. Kolejny oprawca pochodzenia zydowskiego to Lazar Meller przewodniczacy Trybunalu Wojskowego NKWD.

Trojce te uzupelnial Aaron Grodko zastepca Ludowego Komisarza Sprawiedliwosci ZSRR wyjatkowo odrazajaca postac.

To byli twoi rodacy, Lowa, potomkowie Mojzesza. Co mowisz? Ze panstwo Izrael nie moze przepraszac za zbrodnie Zydow, ktorzy nie byli jego obywatelami lecz obcego panstwa? Ze wtedy Izrael nie istnial? Ze oni wszyscy nie zyja. W takim razie rzad polski nie moze przepraszac za zbrodnie dokonana w Jedwabnem przez kilkudziesieciu zwyrodnialcow. Oni takze nie byli obywatelami panstwa polskiego, bo ono wtedy nie istnialo. Byli obywatelami Trzeciej Rzeszy, a konkretnie niemieckimi niewolnikami. Zreszta oni juz nie zyja.

Pan Dawid Warszawski pisze w swoim artykule (Gazeta Wyborcza z 9 marca 2001 r) "...Nie, zbrodni jedwabinskiej nie popelnil narod polski - lecz narod polski wydal tych zbrodniarzy..." Pytam pana Warszawskiego (zyd Konstanty Gebert), jaki narod wydal Lwa Bronsztajna vel Trockiego, Jone Jakira, Lazara Kogana, Salomona Misztena, Izraela Pilnera, Nauma Roznowskiego, Lazara Mallera, Aarona Grodko i tysiace im podobnych katow? Chinski? Peruwianski ? A moze sa to potomkowie Majow. Nie, to byli potomkowie narodu zydowskiego i jesli pan Warszawski chce od Polakow przeprosin za Jedwabne niech wpierw przeprosi Rosjan za zbrodnie popelnione w ZSRR przez swoich rodakow. Jak widzisz Lowa stosowany przez was wszedzie tzw. zydowski cwancyg moze miec rowniez drugi koniec.

Pogawedzilismy o zbrodniach dokonanych na narodzie rosyjskim przez Rosjan pochodzenia zydowskiego. Pogadajmy teraz przez moment o zbrodniach dokonanych przez polskich Zydow na Polakach. Kiedy zapytano
Stalina dlaczego kazal obsadzic najwazniejsze stanowiska w UB Zydami, sprytny Gruzin odparl: "Nikt nie bedzie tak ciemiezyl, jak ci, ktorzy przez lata sami byli ciemiezeni". Mial racje. Nie bede opisywal co wyczyniali z zolnierzami AK, WiN i innych niepodleglosciowych organizacji zbrojnych Berman, Rozanski, Fejgin, Feldmanowa, Brystygierowa, Romkowski, Swiatlo i inni mniej znani funkcjonariusze UB pochodzenia zydowskiego. W tej sprawie powinni wypowiedziec sie sami poszkodowani lub ich rodziny. Jezeli mamy mowic glosno o zbrodniach Polakow popelnionych na Zydach, musimy rowniez mowic o zbrodniach Zydow w polskich mundurach popelnionych na Polakach. Haslowe traktowanie tych przestepstw, jako popelnionych przez instytucje nazywana UB, jest falszowaniem historii.

Zegnajac sie z Toba, Lowa, pragne zwrocic twoja uwage na pana Ariela Szarona, obecnego premiera Izraela. Bedac dowodca korpusu zezwolil swoim zolnierzom na wyrzniecie w pien mieszkancow w calej wioski palestynskiej - byly tam dzieci, kobiety i starcy. Bedziesz przepraszal Palestynczykow za ten akt ludobojstwa ? Jezeli tak , to daj mi znac,
rozwaze wtedy mozliwosc przeproszenia ciebie za Jedwabne.

I ostatnie kwestia.. Do dzis nurtuje mnie pytanie dlaczego wszechpotezne zydowskie lobby finansowe w Ameryce milczalo, kiedy hitlerowcy gazowali w Europie miliony Zydow ? Oni wiedzieli o holocauscie lecz nie kiwneli
palcem w bucie, zeby ratowac swoich masowo wyrzynanych braci. A mogli.
Niemcy w zamian za dolary i dostawy surowcow sklonni byli darowac zycie dziesiatkom tysiecy Zydow. Nie pomoglo nawet samobojstwo popelnione w formie protestu, w jednym z londynskich hoteli, przez uratowanego z Getta Szmula Zygielbojma. Ten wspanialy, bohaterski Zyd nie mogl dluzej zyc ze swiadomoscia, ze jego bogaci rodacy zza oceanu sa glusi na rozpaczliwe krzyki wspolplemiencow tasmowo mordowanych w Oswiecimiu i innych hitlerowskich obozach koncentracyjnych. Sadze, ze oba narody - polski i zydowski zbyt wiele wycierpialy, by sie teraz wzajemnie lajac.

Uwagi na marginesie listu do Marka Dudika:

1. Nawet jesli w mordzie w Jedwabnem uczestniczyla jakas grupa Polakow, to przypominam, ze wtedy byla wojna. A na wojnie zdrajcow kaze sie smiercia. Czy witanie Armii Czerwonej bramami triumfalnymi, wstepowanie do organizacji policyjnych bolszewickich, przygotowywanie spisow Polakow do wywozki na Sybir, sprawowanie zbrojnej asysty na wozach wywozacych Polakow, strzelanie z okien do zolnierzy Wojska Polskiego dokonywane
przez obywateli panstwa polskiego pochodzenia zydowskiego nie bylo zdrada? A czy nie bylo zdrada wznoszenie na rynku miasteczka pomnika wodzowi panstwa napadajacego zdradziecko na Polske dnia 17 wrzesnia i zmuszanie bylych wspolobywateli i SASIADOW do publicznego oddawania holdu wodzowi wrogiego panstwa ? Jezeli to robili volksdojcze to nazywalo sie to zdrada i scigani byli za takie postepowanie prawem juz w czasie okupacji jak i po wojnie. I tu nie pomagaja tlumaczenia o koniecznosci przystosowania na fakt przemocy. Byl tekst piosenki "i w
tym miejscu zrobie historyczny przytyk, ze kazdy volksdojcz byl realpolityk". A na wojnie zemsta jest jedna z wazniejszych odczuc. I nic dziwnego, ze glowa Lenina (z pomnika) znalazla sie miedzy prochami pomordowanych.

2. Autor zawierzyl jednak Grossowi, ze sprawcami mordu byli Polacy. Jakzez skuteczna jest propaganda typu gebelsowskiego.

3. Stawianie pomnika Leninowi przez obywateli polskich bylo ohydna i wstretna zdrada. Nie slyszalem ani jednego wypadku stawiania pomnika Hitlerowi przez volksdojczow, ale widocznie folksludziom nie bylo to tak wstretnym. I chocby tylko za to nalezalo tychze foksjudzi scigac prawem za zdrade kraju macierzystego i to w czasie okupacji jak i po wojnie. Upieklo sie im na sucho tzn tym co schronili sie pod skrzydelka bolszewickie i po kilku latach postawili nam w Polsce liczne pomniki Lenina. Tfuj!

4. Ze folksjudzie stawiali pomniki Leninowi nie dziwie sie - byl mieszancem. Ale ze wsrod nas znalazlo sie tylu volkskomow? I jeszcze, ze oni do dzis modla sie do Lenina i jego panstwa panow i niewolnikow ?
"Praszczaj niemytaja Rasija, strana rabow i gaspod" /Lermontow/ - takie cos chca wlasnnie nam zafundowac!!! Zaczynam podejrzewac, ze wsrod nich jest duzo mieszancow i to tez volksludiej jak i folksjudzi.

5. Autor przyjmuje 1600 pomordowanych. Dlaczego? Przeciez stodolka malorolnego chlopa pomiesci najwyzej 100 - 150 ludzi i to ciasno.. I niby jak grupka nieuzbrojonych w bron palna zwyrodnialcow dopilnuje 1600 ludzi i to tak by nie uciekli ze stodolki?

6. Autor nic nie pisze o trzech Polakach, ktorym Niemcy rozkazali podpalic stodolke, a Polacy odmowili. Zostali na miejscu rozstrzelani i spaleni w stodolce wraz z Zydami. Przeciez to jak starozytny legion rzymski, ktorego zolnierze przyjeli potajemnie chrzest, a dostali rozkaz ruszyc w okolice dzisiejszego Paryza dla usmierzenia buntu tamtejszych chrzescijan. Odmowili wykonania rozkazu. Zostali zdziesiatkowani tzn co dziesiatemu scieto glowe. Nie pomoglo. Nadal pozostali odmawiali wykonania rozkazu. Ponownie byli dziesiatkowani. Pozostali nadal odmowili. Wycieto wszystkich. Dzis nie ma juz takich chrzescijan. A szkoda. Przy takiej postawie satrapa nie ma pacholkow - nie ma wladzy. I patrz, panie Gross, znalazlo sie takich trzech Polakow, o ktorych pisze sie "zwyrodnialy chlop". I pisze to zyczliwy im czlowiek? I jego tknela propagando - manipulacja GoWna., Niechcacy, a poddajemy sie tym cwaniakom. Na marginesie - ojciec moj, gdy nazwal kogos "cwaniak" to oznaczalo, ze ten ktos to bydle, lobuz, szuja, podlec, gnoj i padlina i przed takim drzwi domu byly zamkniete. Chcialbym powrotu do takiego nazewnictwa.

7. A o czym to niby swiadcza kule z broni niemieckiej w kosciach szkieletow, luski i pociski znalezione w ziemi nad grobami, Luska rakietnicy zapalajacej? Grupa zwyrodnialcow miala bron maszynowa? Panie Gross, dowcipny jestes pan w swych konfabulacjach!

8. Czy bylo tak kilkudziesieciu zdziczalych polskich chlopow? A moze bylo kilku przestraszonych Polakow ustawionych pod lufami pistoletow maszynowych w rekach Niemcow? Co? Chyba to jest prawdopodobniejszym,
zwlaszcza, ze trzej odmowili wykonania rozkazu Niemcow i za to zgineli na miejscu.

9. Uzycie zwrotu "zdziczala tluszcza" niebywale ubliza mieszkancom Jedwabnego. Bo to przeciez nieslusznie, ale o nich ta mowa!!!

10. Tak sie zbieglo, ze Jedrychowski, Rapacki, Zambrowski (piekne te nazwiska) zapragneli usunac Gomulke akurat w czasie, gdy Gomulka odsunal od siebie zone, filigranowa Zydoweczke, a swe zainteresowanie obrocil na
wlasna sekretarke. Widocznie uwazali, ze traca wplywy. Widocznie Amor ma wplyw nie tylko na serca ale i na polityke.

11. Nawiasem mowiac, to odbieranie wysokim dygnitarzom komunistycznym przywilejow (wiktu, opierunku, alkoholi, wlasny fryzjer, wlasna manikiurzystka i tuti frutti) nazywano w partyjniacko - ubeckim zargonie
"puszczaniem z dowodem". Z przywilejow pozostawal takiemu tylko dowod osobisty.

12. Towarzysz Gieremek nie pisal tylko peanow na czesc PZPR. Praca naukowa na podstawie ktorej uznano go za profesora mediaweliste (znawce sredniowiecza) poswiecona jest zyciu prywatnemu kurtyzan paryskich w wiekach srednich. Nie ma to jak profesorowie o q......ich zainteresowaniach.

13. Moze ciekawostka bedzie skojarzenia ucieczki Trockiego do Meksyku ze sprawa polska. Otoz katolikozercza rewolucje w Meksyku dokonali klekso-masoni i to jest pewne (o kleksach zaraz potem). Jednym z tych
prowodyrow do tejze rewolucji okazal sie Jozef Rettinger. Myslal Trocki, ze tam mu bedzie bezpiecznie pod oslona swych braci w komunizmie, tym najwlasciwszym, bo klesksonskim. Rettinger zas, deus ex machina, staje sie doradca Sikorskiego. Ciekawe jak do tego doszlo, zeby czlowiek, nie posiadajacy obywatelstwa polskiego, zostawal doradca polskiego premiera?
Zagadka jest tez to, iz wloczyl sie za Sikorskim wszedzie tylko nie nad Gibraltarem, A co onze robil w Warszawie tuz przed powstaniem. Wystepowal niby delegat rzadu londynskiego, ale mial wyrok smierci ze strony AK i jakos tez dziwnie - nie wykonany. Czyzby mial zadanie klekso-masonskie popchnac Polakow do powstania, a takie zadania juz raz wypelniali potomkowie frankistow Majewski i Jezioranski w 1963 r. Cos wtedy juz wiedzieli w sztabie AK o Rettinger ze skoro postanowiono go zabic.

A "Kleksy" biora sie od pana Brzechwy, ktorego jakas tam szkola nosi imie zachwycajac sie nad wspanialoscia profesora Kleksa, najwspanialszego, czulego, madrego i najgenialszego. Ot i Brzechwa przechytrzyl miliony. Kleks to plama atramentu na papierze. Plame zas inkaustu na papierze Czesnik, w czasie dyktowania listu Dyndalskiemu,
nazywal calkiem inaczej. Brzechwie wolno, to i mnie tez wolno stosowac krypto-nazewnictwo.

14. A dlaczego sie nie upominali amerykanscy kleksowie o kleksow w Polsce? Taki Aaron Raymund, uchodzacy za filozofa francuskiego, powiedzial, ze obawiano sie odwrocenia sympatii narodow ku Hitlerowi na opublikowana wiadomosc, ze to Hitler zaczal wyrzynac Zydow. Jakby wiedzieli, ze wszyscy ich nie cierpia? Ale moge sie mylic. Ciekawiloby mnie np. kiedy wyszla propozycja Eichmanna o wymianie Zydow Europy na 10 tys ciezarowek, kawe i cos tam jeszcze na dokladke w dolarach i kiedy odbyla sie slynna wyprawa Nowaka-Jezioranskiego i mikrofilmami o przemyslowym mordowaniu Zydow prze Niemcow. Moze ciekawem byloby tez sprawdzenie czy dostepnymi srodkami technicznymi takie filmy mogly wykonac struktury AK. A kto osobiscie z AK nadzorowal wyslanie kuriera?
Bo przypuszczam, ze zaproponowany handel za Zydow byl korzystny dla Niemcow i dawal im szanse w dalszej wojnie. Moze trzeba bylo przynaglic aliantow , zwlaszcza, ze wyslany przez Eichmanna emisariusz, budapesztanski Zyd, do Konstatynopola, wlasnie w sprawie wykupu Zydow przez gminy starozakonne, nic nie uzyskal i z pustymi rekami wrocil do Budapesztu A wywiad angielski duzo wiedzial!!!. I jakzez ozieble potraktowali p. Nowaka w Londynie notable alianccy. Polscy zas potraktowali Nowaka powaznie, bo Polacy w swej naiwnosci katolickiej
przyjma kazdy falsz za prawde i dlatego Polak madry po szkodzie. I to nie o to chodzi, aby nie byc katolikiem, bo takie "bycie" jest pieknym, ale o to aby nie byc naiwnym i nie wierzyc nigdy, przenigdy, kleksom. I nic wiecej! A p. Nowakowi tez !!!

15. A o Feliksie Edmundowiczu tez cos mozna przypuszczac. Patrzac na jego piekna, wybitnie klasycznie wyksztalcona, twarz i oczeta oraz czytajac hr. Ronikera wychwalajacego Felka jako nadzwyczaj dobrotliwego
duszka, ratujacego bezinteresownie jego wlasnie, Ronikera, z bolszewickich lapow. Czyzby juz Felus wyzwalal z ucisku "rasowego". Nie slyszalem i nie czytalem nic co by wskazywalo, ze Felus wyrwal z lap bolszewickich jakiegos Polaka. Felus byl rasowym morderca. Polak nie bylby takim bezwzglednym oprawca - w to nie uwierze. Oj, pewnie "un" z frankistow. Nikt nie grzebal w starych aktach, bo pewnie ich nie ma.

http://forum.ojczyzna.pl/read.php?f=3&i=9738&t=9738

nadesłała Dorota
15 luty 2007

Jerzy Malinski 

  

Archiwum

Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
Cyprian Kamil Norwid - Polska i Rzym
maj 26, 2005
Stanisław Bulza
Tanie państwo obu parzystych Rzeczypospolitych
marzec 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gorzej niż niewolnica
październik 15, 2004
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
Protest przeciwko budowie radaru NATO
maj 26, 2006
MARDUK
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
Do pseudopatriotów - idiotów
październik 3, 2005
Artur Łoboda
Gdzie są anterroryści
sierpień 10, 2007
Bogusław
Cyrk polityczny zamiast pogrzebu
lipiec 12, 2004
Leszek Skonka
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Kto naprawdę Polsce służy
luty 26, 2007
Artur Łoboda
Np. Emeryt na Rencie
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
Komu zalezalo aby zabic W.Milewicza?
maj 9, 2004
"Jesteśmy w Unii"
maj 4, 2004
Piotr Mączyński
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media