|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
więcej -> |
|
Łowicz - honorowe obywatelstwo Bolesława Bieruta i Michała Roli-Żymierskiego.
|
|
Zbrodniarze nie są już Honorowymi Obywatelami
Rada Miejska w Łowiczu na sesji 27 grudnia jednogłośnie przegłosowała uchwałę o pozbawieniu honorowego obywatelstwa Bolesława Bieruta i Michała Roli-Żymierskiego.
O nadaniu tych tytułów 31 maja 1948 roku zdecydowała ówczesna, zdominowana już w tym czasie całkowicie przez komunistów, Miejska Rada Narodowa w Łowiczu.
Uzasadniając uchwałę podkreślono, że osoby te dopuściły się czynów niegodnych tego tytułu. Bierut sam zwrócił się w 1949 roku do władz ZSRR o utworzenie z Polski kolejnej republiki radzieckiej.
Lata jego rządów to czasy terroru, politycznych prowokacji, skrytobójstwa i brutalnego traktowania działaczy opozycyjnych. Około 100 tys. osób trafiło wtedy do więzienia lub na zesłanie z przyczyn politycznych.
W gronie tym byli żołnierze AK i oficerowie Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Poza tym Bierut mimo że mógł, wielokrotnie nie korzystał z prawa łaski wobec bohaterów podziemia, skazanych na podstawie sfabrykowanych oskarżeń lub osób katowanych w śledztwie.
Z kolei Michał Rola - Żymierski już czasach II RP był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za malwersacje finansowe. Jako naczelny dowódca Wojska Polskiego i minister obrony narodowej PRL był współodpowiedzialny za prześladowania żołnierzy podziemia niepodległościowego i osób cywilnych.
Był np. pomysłodawcą specjalnie utworzonych dla wię?niów politycznych obozów izolacyjnych. Jeden z nich powstał np. pod Lubartowem, a trafiło do niego ponad 500 oficerów i podoficerów Wojska Polskiego, należących wcześniej do AK. Podpisywał też wiele wyroków śmierci.
Do uchwały Rady Miejskiej doszło w następstwie artykułu w Nowym Łowiczaninie z września 2007, w którym ujawniliśmy fakt, iż te dwie osoby nadal mają tytuły Honorowych Obywateli naszego miasta - mimo iż łowicki samorząd miał już kilkanaście lat na unieważnienie tych kompromitujących miasto uchwał. |
|
6 styczeń 2008
|
|
mwk
|
|
|
|
Korporacja rządzi
luty 15, 2008
Rafał Ziemkiewicz
|
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
|
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
|
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
|
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
styczeń 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
|
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
|
Krętacze.
Bratkowski z NBP o wypowiedzi Leppera
luty 5, 2003
Piotr Mączynski
|
Polska bije Żydów?
czerwiec 28, 2006
Romuald Bury
|
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
sierpień 19, 2002
PAP
|
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
|
Puszka Pandory otwarta
kwiecień 15, 2003
IAR
|
Ś+P..Czy nieświetej+pamieci?.. nś+p.
Dla globalnej mendy??
styczeń 18, 2008
szer.NIKIFOR
|
The Pogrom of Kielce
lipiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Międzynarodowa konsternacja wokół niepraworządnych i niedemokratycznych praktyk polskich władz ...
styczeń 23, 2007
tłumacz
|
Sesja na 750-lecie
czerwiec 6, 2007
|
“Niezależne” media
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
|
Francja przoduje w budowie elektrowni nuklearnych
marzec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Uczciwy demokrata doszedł do tych samych wniosków co ks.Jankowski
maj 13, 2005
czytelnik
|
więcej -> |
|