ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Bankructwo Ukrainy 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
więcej ->

 
 

Supertajemnica : policjanci współpracowali z gangsterami ?

Co prokurator ma na policjantów?
Trójka oficerów CBŚ została zatrzymana na polecenie warszawskich prokuratorów - dowiedział się nieoficjalnie "Super Express". Wśród zatrzymanych jest oficer zajmujący się werbunkiem i prowadzeniem najważniejszych policyjnych agentów ulokowanych w świecie przestępczym!


Warszawa
- To jest człowiek, który zna nasze agenturalne siatki na pamięć. Jego ewentualna współpraca z przestępcami sparaliżowałaby pracę Centralnego Biura Śledczego na lata. To byłoby znacznie gro?niejsze niż np. współpraca komendanta głównego z bandytami. Po prostu komendant główny nie ma takiej wiedzy jak on - mówi wysoki rangą urzędnik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Utajniona komórka policji wchodząca w skład CBŚ, w której pracował zatrzymany, zajmuje się wyszukiwaniem i umieszczaniem agentów w najgro?niejszych grupach przestępczych. Werbuje przestępców, którzy informują, co robią ich bossowie, jak również umieszcza w strukturach gangów funkcjonariuszy policji, którzy udają bandytów. Policjanci z tej grupy działają nie tylko w Polsce - jej funkcjonariusze ściśle współpracują z innymi europejskimi policjami. Często przekazują sobie agentów - np. niemiecki agent przenika w struktury polskiej mafii i na odwrót.

Tajemnica śledztwa

Do zatrzymania funkcjonariuszy CBŚ doszło przedwczoraj w Warszawie. Kajdanki na ręce założyli im policjanci z Biura Spraw Wewnętrznych, czyli "policji w policji", na polecenie warszawskiej prokuratury. Śledztwo objęte jest ścisłą tajemnicą.

- Mogę potwierdzić jedynie, że taka sytuacja miała miejsce. Nie mogę nic więcej powiedzieć. Na tym etapie nie powiem nawet tego, czy śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa czy Apelacyjna - powiedział nam Zygmunt Kapusta, szef Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie.

Obciążył go koronny

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zatrzymani policjanci pracowali kiedyś w Komendzie Stołecznej Policji. Obciążające ich zeznania złożył świadek koronny - skruszony przestępca. Znajduje się pod ścisłą ochroną policjantów i funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Nic o nim nie wiadomo.

- Jedynym dowodem w tej sprawie są zeznania tego świadka. Opowiada on o ich rzekomych przestępstwach popełnionych właśnie w czasie, gdy służyli w Komendzie Stołecznej, jeszcze w latach 90. Wszystko wskazuje na to, że nie ma to żadnego związku z ich ostatnio wykonywaną pracą w CBŚ - twierdzi nasz rozmówca.

Wczoraj w prokuraturze odbywały się konfrontacje pomiędzy zatrzymanymi policjantami a świadkiem koronnym. Miały się skończyć pó?nym wieczorem lub dopiero w piątek.

- Po ich przeprowadzeniu prokuratorzy zdecydują, czy będą wnioskować o areszt dla policjantów i pod jakimi zarzutami - mówią nasi informatorzy.

Ważny oficer

Wtajemniczeni w sprawę policjanci są ostrożni w ocenie zatrzymanego kolegi.

- Właśnie dlatego, że dotyczy to takiego, a nie innego człowieka uważamy, że sprawa jest podejrzana. Nie można wykluczyć, że ktoś go chce skompromitować! To częsta broń przestępców, by obciążyć dobrych policjantów - mówi inny z naszych rozmówców. - Gdyby faktycznie przeszedł na drugą stronę, ginęliby nasi agenci lub efekty ich pracy byłyby zerowe, a przecież tak nie jest - zauważa jeden z oficerów Komendy Głównej.

Oficerowie Centralnego Biura Śledczego nie są święci

Dotąd w areszcie znalazło się trzech funkcjonariuszy elitarnego Centralnego Biura Śledczego.

Najgłośniejsza sprawa dotyczy Piotra W. - byłego naczelnika warszawskiego wydziału. Nadkomisarz W. spędził rok w areszcie, gdyż najsłynniejszy polski świadek koronny Jarosław S. "Masa" pomówił go o żądanie łapówki. Piotr W. odzyskał wolność, gdy "Masa" wycofał się z wcześniejszych deklaracji, a Piotra W. nazwał "doskonałym policjantem depczącym mu po piętach".

Rok temu policjanci z komisariatu na warszawskiej Woli zatrzymali oficera CBŚ na gorącym uczynku - gdy próbował wyłudzić komputery. Uciekając przed kolegami funkcjonariuszami strzelał do nich. Mimo to został obezwładniony.

W katowickim areszcie przebywa naczelnik CBŚ-u z Lublina. Prokuratura zarzuca mu przyjęciu łapówki w postaci kartonu Johnny Walkera. W Komendzie Głównej Policji, która pomaga aresztowanemu, panuje przekonanie, że padł ofiarą wyrzuconych przez niego z pracy nieuczciwych funkcjonariuszy. Także 300 osób z lubelskich środowisk samorządowych, naukowych i biznesowych złożyło poręczenie, aby wyszedł na wolność. Prokuratura twierdzi jednak, że ma niezbite dowody.
20 wrzesień 2002

Robert Zieliński ZIR http://www.se.com.pl 

  

Archiwum

Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
Życzenia
grudzień 26, 2004
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
2x
luty 11, 2006
aaa
W interesie Izraela i biznesu naftowego
marzec 22, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyskusja o lichwie
styczeń 27, 2006
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Przed szczytem Unia - Rosja Samara 2007
maj 18, 2007
wasylzly
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Spadek wartości dolara
styczeń 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Trybunał Stanu
wrzesień 30, 2003
Wiedza aprioryczna
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Początek Nowego Księstwa Warszawskiego
sierpień 17, 2004
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
Państwo narodowe
listopad 22, 2003
Dr Adam Wielomski
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
Nacjonalizacja banków przez rząd Francuski i Niemiecki
październik 17, 2008
ZIEMKIEWICZ
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media