|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
więcej -> |
|
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część pierwsza: Pogrom Kielecki
|
|

Obecnie w obliczu żądania od Polski 65 miliardów dolarów, przez żydowski ruch roszczeniowy, warto przypomnieć zdarzenia z okresu powojennego, za pomocą których Narod Polski jest jakoby „pociągany do odpowiedzialnośći” wobec opinii publicznej świata.
Pierwszy wielki akt masowego napędzania Żydów do Palestyny, za pomocą terroru, w kilkunastu pogromach, odbył się w krajach satelickich w latach 1945-1947, pod kierunkiem sowieckiego aparatu terroru i przy współudziale sjonistycznych bojówek. Do tych zbrodniczych akcji stosowano takie służby jak „kompanie zaporowe,” które były podporządkowane sowieckiej organizacji „śmierć szpiegom” (smersz) a w polskiej wersji służbie „informacji wojskowej,” głównie obsadzonej przez Żydów. W wyniku pogromów we wszystkich państwach satelickich, Sowieci wówczas przepuścili przez „Żelazną Kurtynę” 711,000 uciekinierów żydowskich. Wśród 711,000 uciekinierów przerażonych pogromami inscenizowanymi przez NKVD z pomocą sjonistów w latach 1945-1947, tylko 232,000 faktycznie dotarło do Palestyny (reszta Żydów wolała wyjazd do USA lub pozostanie we Francji).
Sowiecki aparat terroru wysłał do Palestyny żydowskich weteranów z wojny w Europie i dostarczył im za darmo broń wyprodukowaną w Czechosłowacji. W marcu 1947 roku, z ramienia Sowietów, Andrei Gromyko, złożył pierwszy wniosek w ONZ z żądaniem podziału Palestyny i uznaniu tam państwa Izrael. Podział Palestyny według planu ONZ był zatwiedzony w listopadzie 1947 roku, a w dniu 14go maja, 1948 roku oficjalnie powstało państwo Izrael.
Wówczas nastąpił drugi akt masowego napędzania 547,000 Żydów do Palestyny, tym razem z krajów Bliskiego Wschodu, za pomocą kilkunastu pogromów dokonywanych przez bojówki sjonistyczne, głównie w latach 1950-1951. Żydzi zabijali Żydów, żeby storzyć państwo Izrael, według Naeim’a Giladi’iego, autora książki: “Skandale Ben-Gurion’a: Jak Haganah i Mossad Zabijało Żydów” (“Ben-Gurion’s Scandals: How The Haganah and Mossad Eliminated Jews,” Dandelion Books, LLC, Tempe Arizona, 2nd expanded edition 2003).
Giladi naprzód napisał tę książkę po hebrajsku potem po arabsku, która to wersja została przetłumaczona na język angielski. Po przyje?dzie do USA, Giladi potwierdził, że był uczestnikiem i naocznym świadkiem sjonistycznych bombardowań Żydów w Iraku, jak również był świadkiem odrzucania przez Izarel ofert pokoju Arabów. Tak więc Giladi był świadkiem morderczych ataków przeciwko Żydom przez Żydów w walce o stworzenie przez sjonistów państwa Izrael.
Decyzja Stalina żeby wykorzystać ambicje sjonistów i doprowadzić do konfliktu o ziemię zaludnioną przez Arabów między Żydami i Arabami stwarzała możliwość, po Drugiej Wojnie Światowej, uzależnienia Arabów od dostaw broni i poparcia politycznego Związku Sowieckiego, przeciwko USA, rywalowi Sowietów, państwu potrzebyjącemu ropy naftowej z Bliskiego Wschodu. Stalin mógł neutralizować wpływy Żydów w liberalnych demokracjach zachodnich, używając jako zakładników, masy Żydów zamieszkałe na terenie sowieckiego imperium.
Tak więc Sowieci przepuścili przez Żelazną Kurtynę 711,000 uciekinierów żydowskich z krajów satelickich w latach 1945-1947 w celu ich osadnictwa w Palestynie. Sjoniści ogłaszali tę migracje jako „Briha” – ucieczka Żydów z Europy. Niektórzy myśleli
że miał być to koniec europejskiej fazy historii Żydów. Jednak jak wyżej wspomniano, zamiast jechać do Paletyny większość żydowskich uciekinierów wolała pojechać do USA lub zostać we Francji.
Piętnaście innych pogromów w państwach satelickich, dwa z nich w Bratysławie i w cztery w Budapeszcie, nie były omawiane w mediach światowych, lub były wspomniane tak, że nie przetrwały one w pamięci publicznej ani w Polsce ani w innych krajach. Prasa i media światowe miały udostępnione jedynie szczegóły pogromu w Kielcach, 4go lipca, 1946, w wersji propagandy sowieckiej. Tymczasem grupy uciekinierów zydowskich zorganizowane przez sjonistów przekraczały polską granice w Szczcinie lub w Kłodzku.
Sowiecki aparat terroru w Kielcach postawił przed sądem dziewięciu Polaków, którzy po torturach podpisali przyznanie się do winy, poczem wkrótce zostali straceni. Pó?niej ich rodziny udowodniły, że żaden z zabitych skazanców niebył obecny w Kielcach w dniu 4go lipca 1946 roku w czasie pogromu.
Biskup kielecki, ksiądz Czesław Kaczmarek, był torturowany przez 40 godzin w czasie których stracił 19 zębów, nim żydowscy oficerowie aparatu terroru, wymusili na nim podpis pod obciążającym go zeznaniem. Przesłuchanie i tortury księdza biskupa Kaczmarka odbyły się pod nadzorem pułkownika Józefa Goldberga Różańskiego, dyrektora w ministerstwie bezpieczeństwa państwowego (MBP). Goldberg Różański
zagroził na piśmie księdzu biskupowi, żeby nie szukał sprawiedliwości na drodze prawnej. Epizod ten opisał częściowo ksiądz dr. Roman Dzwonkowski, w Naszym Dzienniku z 20- 21 maja, 2006, Nr . 117m (2527)
Wszystko to działo się w czasie lat terroru Jakuba Bermana, przedstawiciela Moskwy w Polsce okupowanej i kontrolowanej przez Sowiety. Według Stefana Korbońskiego (byłego szefa wojskowych i cywilnych akcji ruchu oporu w Polsce) Naród Polski żył przez pierwsze dziesięć lat po Drugiej Wojnie Światowej pod żydowskim terrorem kontrolowanym przez Moskwę. Pisze on o tym w jego książce “Poles and Jews in World War II.” Stefan Korbonski był odznaczony za ratowanie Żydów w Yad Vashem.
Naeim Giladi wspomina że 28 maja, 1948 zostały stworzone izraelskie siły zbrojne z Haganah (“the defense”) i Irgun Zwei Leumi („Narodowa Organizacja Wojskowa”). Siły te liczyły 60,000 żołnierzy i oficerów doświadczonych na wojnie w Europie. Siły te okupowały więcej terenów niż Żydzi mogli zaludnić, jednocześnie podbój i konfiskata ziem arabskich wywołał opór Arabów przeciwko żydowskim naje?d?com.
www.pogonowski.com |
|
9 czerwiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Kaczyńskiego
sierpień 28, 2006
|
Kiedy obudzą się Polacy ?
lipiec 25, 2003
Adrian Burchard
|
Kałboy
luty 28, 2005
Artur Łoboda
|
Wszystkie nasze myśli urojone
luty 7, 2003
Artur Łoboda
|
Kretynizm po krakowsku - "opłata klimatyczna"
luty 23, 2004
PAP
|
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego.
About our Big Brother, by the previous one. (2) (2007.09.21)
wrzesień 21, 2007
tłumacz
|
Apel do parlamentu Hiszpanii
marzec 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
lipiec 15, 2007
fF>Dz
|
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
|
Teraz kolej na ziemię rolną
luty 18, 2008
Artur Skoneczko
|
Uniżenie
marzec 22, 2008
www.krakow.pl
|
Jews killed Jews to create the state of Israel
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
|
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
|
TRYBUNAŁ STANU
wrzesień 9, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
marzec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obrona przed "wojną ostateczną"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów
listopad 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
|
Nowa Zimna Wojna?
kwiecień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|