ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
więcej ->

 
 

"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone

WUJEK JÓZEK

Roosevelt, Żyd i mason 32 stopnia, marionetka w rękach Iluminatów, jak wykazują dokumenty Potockiego (i wiele innych dokumentów) parł do wojny o wiele wcześniej niż sam Hitler mógłby taką wojnę o jakiej mówił Bullit, zaplanować.

”Wojna z Ameryką to tragedia” skarżył się pó?niej Hitler, dotąd będąc pewnym, że Ameryka poprzez swoich emisariuszy w postaci współpracowników z amerykańskich banków jest jego sprzymierzeńcem. “Jest nielogiczna i pozbawiona wszelkich fundamentów prawdziwości. Jest jednym z tych dziwnych zwrotów historii, że kiedy ja przejmowałem władzę w Niemczech, Roosevelt, elekt Żydów, przejmował władzę nad Stanami Zjednoczonymi. Bez Żydów i bez tego ich pionka, wszystko mogłoby potoczyć się inaczej.” Adolf Hitler.

Roosevelt oprócz bycia masonem 32 go stopnia (prawie Iluminat), był również członkiem Starożytnego Arabskiego Zakonu Arystokratów Mistycznej Świątyni /Ancient Arabic Order of Nobles of the Mystics Shrine/ w stopniu Rycerza Pytii. Był też największym dobroczyńcą swego drogiego, w wielu znaczeniach tego słowa, „Wujaszka Joe”.

Był to typowo heglowski układ – teza = nazizm - zły, antyteza = komunizm - dobry (lub na odwrót, w zależności od okoliczności). To nie Stalin, lecz tylko Hitler, był zagrożeniem dla „demokracji.” Syntezą – wyjściem z sytuacji, („ład z chaosu”) miała być wojna.

Dlatego właśnie Roosevelt, na długo przed wojną, przedstawiał Stalina jako demokratycznego przywódcę, a Hitlera jako jednoosobową oś zła, mimo że w ostatecznym rozrachunku to krwawy dyktator Stalin, któremu Polska, sama Rosja i inne kraje wschodniej Europy zostały oddane lekką rączką pod „opiekę”, zamordował więcej ludzi niż Hitler.

Bonesmani wspomogli i współorganizowali żydo-bolszewicką Rewolucję w Rosji – Obydwa bonesmanowskie banki inwestycyjne „Guaranty Trust” i „Brown Brothers, Harriman” finansowały zarówno komunizm jak i Hitlera, tak jak robili to Rotszyldowie od czasów napoleońskich.

Braterstwo Śmierci finansowało sowiecki przemysł, zakładało banki, miało udziały w kopalniach i wydobyciu ropy w zbudowanym przez siebie Związku Radzieckim, o który żaden Rosjanin nie prosił.

Poprzez Harrimana i swoje spółki rozwijali nieistniejący po upadku caratu przemysł naftowy i wydobycie surowców naturalnych i mineralnych pó?niejszego Związku Radzieckiego. Dawali wsparcie militarne Armii Sowieckiej i powstrzymali Japończyków przed przejęciem Syberii.

Również podczas Drugiej Wojny Światowej ich machinacje odegrały kluczową rolę w rozgrywkach między hitlerowcami a bolszewikami i w wygranej Stalina. To dzięki Averell’owi Harriman’owi Stalin otrzymywał z Ameryki całe fabryki, jak również tajemnice nuklearne, pluton i matryce do drukowania dolarów. Harriman, jako ambasador, często odwiedzał Stalina i był z nim w bliskich, by nie rzec zażyłych, stosunkach.

W roku 1946 “mimo, że Kongres wydał ustawę zabraniającą przewożenia nie-wojennych materiałów, różni prosowieccy urzędnicy i zdrajcy komunistyczni na kluczowych stanowiskach otwarcie sprzeciwili się temu prawu i przewozili transporty. W 1944 roku Harry Hopkins, Henry Morgenthau (Sekretarz Skarbu), Averell Harriman (Ambasador USA w Rosji), i Harry Dexter White (Asystent Sekretarza Skarbu), dostarczyli materiały potrzebne Rosji do drukowania waluty okupacyjnej. Matryce, kolorowa farba drukarska, werniks, barwniki (tynta) i papier zostały wysłane z Great Falls w stanie Monatana w dwóch partiach po pięć C-47 każda, a zostały załadowane na Lotnisku Narodowym niedaleko Waszyngtonu. Rosjanie założyli przedsiębiorstwo … w Lipsku i zaczęli drukować walutę której istnienia USA nie potrafiły rozrachować. Rosjanie odmówili wymiany tej waluty na ruble, i dlatego Skarb Państwa USA musiał spłacić tę walutę. Rosjanie używali nowo wydrukowanych marek do osłabienia Niemieckiej ekonomii i wykorzystały USA które do roku 1946 straciły 250 milionów dolarów z powodu spłacania w dolarach amerykańskich marek, które były drukowane w nadmiarze w stosunku do całkowitej sumy marek wydanych przez Biuro Finansowe które oficjalnie drukowało pieniądze okupacyjne dla Niemców.” - David Allen Rivera “Final Warning: A History of the New World Order”. – “Ostateczne Ostrzeżenie – Historia Nowego Ładu Światowego. ”

Averell Harriman ambasador w Związku Radzieckim (1943–46), a w roku 1946 ambasador w Wielkiej Brytanii zarządzający układem pożyczkowo-czarterowym Lend-Lease dla Brytanii i Rosji był odpowiedzialny za przewożenie całych fabryk do Rosji i nadzorował transfer tajemnic nuklearnych i plutonu oraz matryc do druku dolarów amerykańskich do tego kraju.

„W latach 1942 – 1945 na mocy układu pożyczkowo-czarterowego, Ameryka wysłała do Rosji 11 miliardów dolarów w surowych materiałach, maszynach, narzędziach, gotowych przemysłowych zakładach, częściach zamiennych, tekstyliach, ubraniach, mięsie w puszkach, cukrze, mące, broni, czołgach, ciężarówkach, samolotach, paliwie jako pomoc dla Rosjan, co przeważyło szalę przeciwko Niemcom. Niektóre wysłane materiały: 6,430 samolotów; 121 statków handlowych; 1,285 lokomotyw; 3,734 czołgów; 206,000 ciężarówek, autobusów, traktorów i samochodów, 82 statki torpedowe i małe niszczyciele, 2 miliardy ton stali, 22,400,000 sztuk amunicji; 87,900 ton substancji wybuchowych, 245,000 telefonów, 5,500,000 par butów, dwa miliony ton jedzenia.

Roczne przeliczenie w dolarach:

Rok 1942 – 1.422.853.332 dolarów
Rok 1943 – 2 955 811 271 dolarów
Rok 1944 – 3.459.274.155 dolarów
Rok 1945 – 1.838.281.501 dolarów”

- David Allen Rivera, “Ostateczne Ostrzeżenie – Historia Nowego Ładu Światowego. ”

Jednak gdy nastała zmiana reżimu w USA i prezydentem został Truman, społeczeństwo początkowo z niejakim trudem i zdziwieniem, zaakceptowało fakt że teraz oto Amerykanie mają nowego wroga. Tym wrogiem stał się komunizm, a Stalin nie był już jowialnym „wujkiem Józkiem” ("Uncle Joe"). Nastąpiła nowa, następna z zaplanowanych przez Iluminatów wojna zwana „Zimną Wojną”.

W 1944 roku w Moskwie podczas spotkania zespołu Churchill-Mikołajczyk-Stalin-Harriman Polacy dowiedzieli się, że sowieci mieli tajne porozumienie z Amerykanami, którzy ustalili ze Stalinem, że „granice Polski nie są problemem”, i wszystkie żądania Stalina zostały spełnione. Tymczasem Polscy żołnierze walczyli o swą ojczyznę pod Monte Cassino, w Falaise, a rodacy ze stolicy w umierali w bohaterskim lecz krwawym i brutalnym Powstaniu Warszawskim. A wszystko to już po ustaleniach Roosevelt-Stalin.

Harriman był w czasie wojny osobistym emisariuszem Roosevelt’a w Wielkiej Brytanii. Miał informacje z pierwszej ręki i wiedział o wszystkich krokach i planach wojennych, co bardzo pomagało „rodzinnemu” interesowi, prowadzonemu przez kolegów bonesmanów Bush’a i drugiego Harrimana – swojego młodszego brata E. Rolanda Harrimana.

Ojciec George’a H. W. Bush’a, Prescott Bush i wszyscy kumple ze „Skull & Bones” byli budowniczymi nazistowskiej i komunistycznej potęgi. To oni wiedli prym zarówno w „Projekcie Hitler” jak i w budowie Związku Radzieckiego.


***

To fragment z ok. 50-tej strony tego rozdziału, więc siłą rzeczy pewne rzeczy mogą być niejasne dla czytelnika. Zapewniam jednak, że w większym kontekście który prezentuję nabiera to jeszcze ostrzejszych barw, a cały rozdział (jak i książka) naszpikowany jest mnogością wielkich niespodzianek.

Pozdrawiam
10 październik 2006

John Higgins 

  

Archiwum

Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
Wrazenia z Polski
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
Dyplomata Protestuje Przeciwko Torturom
luty 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Lekcja historii - Faszyzm we Włoszech
sierpień 9, 2004
Jolanta Kaczmarek
Według Gronkiewicz-Waltz "program Kołodki to kontynuacja"
lipiec 16, 2002
PAP
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
Poprawność polityczna.
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda (2001)
Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
Parada dziwek czyli: "jestem Europejczykiem"
marzec 14, 2003
Artur Łoboda
Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy (znawca 6)
sierpień 18, 2002
PAP
Przelewanie z pustego w próżne
marzec 23, 2004
www.krakow.pl
2009.03.05. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
styczeń 1, 2003
tłumacz
Wyrok w Starachowicach - Sądy ostatnimi instytucjami zaufania publicznego....
styczeń 25, 2005
Adam Sandauer
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media