|
Koalicja dyktatury ciemniaków z syndykatem łajdaków
|
|
II Wojna Światowa zabrała Polsce najlepszych synów.
Jedni zginęli w czasie wojny.
Drudzy pozostali na emigracji w obawie o własne życie.
Trzeci zostali wymordowani przez stalinowski Urząd Bezpieczeństwa.
Ostatniej grupie zablokowano możliwość twórczego działania dla dobra własnego i dobra Ojczyzny.
Kto więc rządził Polską?
MOTŁOCH!
Nie widzę większej różnicy między ludźmi Bieruta, a tymi od Gomułki - czy też Moczara.
Ale system ukształtowany w latach powojennych pozostał do dnia dzisiejszego.
Zmieniali się tylko przywódcy lokalnych klanów, lecz mafijna struktura trwa do dnia dzisiejszego.
Po 1989 roku "Władza" przebarwiła się w kolory Solidarności.
I jest to w pełni uprawnione bo Solidarność powstała z inicjatywy Służby Bezpieczeństwa i cały czas była przez tą strukturę kontrolowana.
Od wielu lat analizuję działanie obecnego aparatu władzy. Po latach doświadczeń wyciągnąłem niepodważalny wniosek, że mamy do czynienia z dyktaturą ciemniaków niczym nie różniącą się od PRL-owskiego wzorca.
Ale zbrodnia wobec Polski - dokonana po 1989 roku nie mogłaby się dokonać bez całej armii łajdaków, których działanie porównać należy do funkcjonariuszy Urzędu Bezpieczeństwa, którzy rugowali wszelkie przejawy polskości - dla chwały Związku Radzieckiego.
Dziś rolę naszego hegemona oddali Unii Europejskiej.
W ostatnich dniach - główne portale wznieciły dyskusje nad oceną obecnego Rządu Donalda Tuska.
Płatni moderatorzy wyciągnęli jakieś hasła "zielonej wyspie", która była tylko wirtualnym tworem propagandowym.
Jednym z ich argumentów jest rzekome dodatnie PKB, które rzekomo miałoby zaistnieć dzięki Tuskowi.
Manipulacja polega zawsze na wybiórczym dozowaniu informacji.
A ponieważ nie znalazłem w całym Internecie osoby, która wyjaśniłaby zasady takiej manipulacji - to sam musze to zrobić.
Przez kilkanaście lat mamiono Polaków obietnicami, że po wstąpieniu do Unii Europejskiej spotkają nas takie dobrodziejstwa, że w ciągu kilku lat staniemy się wysoko uprzemysłowionym krajem.
Musimy tylko zlikwidować własne stocznie, zamknąć kopalnie, ograniczyć rolnictwo i zamknąć wiele - rzekomo nierentownych zakładów.
Kolejne - zdradzieckie rządy wykonały te polecenia i w rezultacie "wstąpiliśmy" do UE i otrzymaliśmy jakieś pieniądze.
Na ile one starczyły?
Wystarczyły na dodatnie PKB przez pierwsze lata rządów Tuska.
Albowiem to na lata 2007-2011 przypadła największa transza pieniędzy "przyznanych nam" przez Unię Europejską.
Mamy stadiony, niedokończone - rozsypujące się autostrady i masę problemów społecznym - w tym wielomilionowe bezrobocie.
Ale najgorszym efektem rządów Tuska jest galopująca korupcja i jeszcze większy upadek Wymiaru Prawa.
Doszło do sytuacji, że urzędnikom państwowym wprost piszę, że są skorumpowanymi i niekompetentnymi degeneratami.
A oni się tym w ogóle nie przejmują.
Są pewni ochrony ze strony zdegenerowanego Wymiaru Prawa, który powinien się raczej nazywać Bezmiarem Bezprawia.
Proszę więc zapamiętać, że polityczny motłoch - wraz ze swoimi agentami wpływu - do samego końca będą manipulować danymi i przeinaczać fakty.
Ta rzekoma "zielona wyspa" była skutkiem wzmożonej wyprzedaży majątku narodowego i przejęcia większości przewidywanych w ogóle środków z Unii Europejskiej.
Po odliczeniu tych pieniędzy wyłania się katastrofalny stan finansów Państwa Polskiego w okresie rządów Tuska.
|
|
20 październik 2012
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Buchanan’s pro-German and anti-Polish book The Unnecessary War
marzec 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Piąta Kolumna organizuje kolejną imprezę "dialogu" polsko-żydowskiego
maj 16, 2007
bibula
|
Parada błaznów dalej trwa
grudzień 1, 2006
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
|
Światowy kryzys finansowy
czerwiec 2, 2002
Michel Chossudovsky
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
|
Zadają się z Żydami
listopad 6, 2005
Artur Łoboda
|
Prounijne zamroczenie
maj 6, 2004
Andrzej Kumor
|
Czterech policjantów z Radomska .........
lipiec 17, 2002
PAP
|
Czy to początek opamiętania?
czerwiec 2, 2005
Artur Łoboda
|
Myślenie, które boli
sierpień 14, 2004
|
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
|
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
|
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
|
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
|
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
|
Biskupi przyrównali Żydów do nazistów
marzec 7, 2007
¬ródło informacji: RMF
|
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
|
Bez honoru
sierpień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Atak" na rabina Schudricha
Karol, kogoś ty popsikał!
lipiec 10, 2006
Ivo Sosnowski
|
|
|