|
Koronawirus a grupa krwi
|
|
Lewackie media publikują dziś informacje, że "Chińscy naukowcy twierdzą, że grupa krwi może mieć wpływ na ryzyko zakażenia koronawirusem COVID-19."
A to ci dopiero odkrycie.
Przy pierwszej ujawnionej infekcji pisałem, że Rząd ma niepowtarzalną szansę sprawdzenia między innymi uwarunkowań genetycznych do rozprzestrzeniania się choroby.
A co zrobiła pisowska "Służba zdrowia"? Zachowali się jak GÓWNIARZE.
Temat ten podejmuję nie dlatego - by znowu "skopać tyłek" pisowskiemu tałatajstwu. Zrobię to jeszcze nieraz.
Chodzi jednak o to, że spostrzeżenia Chińczyków są dokładnie odwrotne do reguł wiedzy medycznej, a także moich własnych doświadczeń.
Otóż Chińczycy twierdzą, że najbardziej odporni na wirusa są ludzie z grupą krwi "0", a więc całkowicie odwrotnie do dotychczasowych doświadczeń medycyny.
Grupa krwi "0" jest najstarszą w gatunku ludzkim. Charakteryzuje się największą odpornością na choroby nowotworowe i wiele innych.
Ale wedle dotychczasowej wiedzy osoby z taką grupą krwi są bardo narażeni na infekcje dróg oddechowych.
I to potwierdzę na własnym przykładzie, bo mam najrzadszą grupę krwi i faktycznie męczą mnie infekcje dróg oddechowych.
Jeżeli jednak w tym przypadku jest dokładnie odwrotnie to warto się zastanowić czy covid-19 nie jest odmianą gruźlicy, a przede wszystkim po raz kolejny rodzi się przypuszczenie, że - skoro nie zachowuje się jak typowa infekcja - to jest to wirus wyhodowany sztucznie.
|
|
18 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-belgii-lekarz-skany-pluc-mlodych-ludzi-sa-prze,nId,4388719#iwa_source=special |
|
2020-03-18
Alina
|
|
|
|
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
|
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
|
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
|
"Wyprawki Maturzysty",
luty 3, 2003
Artur Łoboda
|
MUZEUM SOLIDARNOŚCI CZY PAMIECI SIERPNIA ?
luty 4, 2003
Leszek Skonka
|
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
|
Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
|
Co tanie to drogie
lipiec 22, 2004
|
Dekalog Polaka
maj 5, 2006
kazik
|
Jak funkcjonują największe gangi (4)
PKO BP i reszta świata
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
|
Wirtualny i realny ruch narodowy
lipiec 4, 2008
Paweł Ziemiński
|
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
|
Żebranina
sierpień 21, 2004
Expres ilustrowany
|
Austria: Kolejna osoba skazana za "negowanie Holokaustu"
grudzień 6, 2007
BIBULA
|
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
|
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Problem gotowanego królika
marzec 20, 2005
Andrzej Kumor
|
Koniec antyrosjanizmu w Polsce?
kwiecień 5, 2007
wasylzly
|
Dajcie szansę rozumowi
marzec 21, 2004
zaprasza.net
|
|
|