ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
więcej ->

 
 

Wołanie z Jeruzalem!

Mamy nadzieję iż nie nie ma potrzeby tłumaczyć, że "zaprasza.net" nie jest portalem antysemickim, czy w jakimkolwiek stopniu rasistowskim.

Naszym naturalnym prawem jest nienawiść do podłości i zdrady, a współpraca z każdym człowiekiem, który wyznaje zasadę "żyj i daj żyć innym".
Z powyższego powodu mamy wielu przyjaciół w środowiskach żydowskich, wśród ludzi wyznających zbliżone do naszych wartości etyczne.
Dzisiaj rano otrzymaliśmy od Israela Shamira list informujący, że izraelskie siły specjalne aresztowały bezprawnie Mordechaja Vanunu - człowieka który dwadzieścia lat temu poinformował społeczność międzynarodową: jakim zagrożeniem dla pokoju światowego stało się państwo Israel, posiadające największy, tajny arsenał broni jądrowej.
(zaprasza.net)


This morning at 09 am local time, a group of 30armed security men stormed the Anglican church compound in Jerusalem and arrested Mordecai Vanunu, the nuclear whistleblower, who was released after 18 years of captivity just a few months ago.

Bishop Riah told me that the Israeli security personnel disregarded sanctity of St George Cathedral, brandished their machineguns, scared the pilgrims and the clergy. The bishop demanded from them to respect the church and remove armed men, but they refused. Vanunu was taken to Petach-Tikwa for detention, the Bishop was told.

The arrest came when the attention is drawn to death of President Arafat; actually an Israeli member of Knesset Yuval Shteinitz demanded to re-arrest Vanunu who continued his demand for opening Israeli nuclear arsenal for international inspection. Vanunu gave a few interview recently, one of them is available on www.israelshamir.net given to Johannes Wahlstrom, a Swedish journalist.
He also gave interviews to British media, encluding a live one.

Please intervene immediately, contact the Anglican Church, the Archbishop of Canterbury, your goverments and church leaders. This breach of sanctity of the Church comes two years after the siege of Bethlehem Nativity by Israeli troops.
This is the time to express solidarity with Mordecai Vanunu, to demand his immediate release from captivity!

Israel Adam Shamir
Jerusalem
11 listopad 2004

 

  

Archiwum

Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
Sprawność Gospodarcza Ameryki
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Żydowska organizacja testuje amerykańską opinię publiczną w sprawie wojny z Iranem
listopad 21, 2007
bibula
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
Benedykt XVI o "lekarstwie nieśmiertelności"
marzec 9, 2008
PAP
Prawdziwa mafia
sierpień 9, 2006
Sylwester Lstkowski, Wojciech Sumliski
Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
Babinicz czy Kmicic
czerwiec 7, 2003
" Zawisza Czarny"
Czyja Sprawa?
listopad 10, 2004
Kazimierz Murasiewicz
Dywersja kulturowo -polityczna jako narzędzie walki z Rosją na przykładzie Limonowa
wrzesień 1, 2006
G. Cimek
Belka zadowolony z obniżki stóp
czerwiec 27, 2002
PAP
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
...to był bardzo zły rok dla Polski
październik 31, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
Nowy *Dziennik* z usterkami
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Dziewiąta cywilizacja" w działaniu (1)
styczeń 17, 2005
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Karawana idzie dalej..."
luty 13, 2005
zapodał jasiek z toronto
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media