ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
więcej ->

 
 

Wielka Brytania - Wielka Bezmózgownia


Przesyłam wstęp do (mam nadzieję) mojej większej rozprawki na temat
Unii Eklektycznej. Może dzięki temu większa liczba młodych otumanionych zrozumie sytuację, w której znajduje się Polska i pojmie różnice pomiędzy myśleniem kopernikańskim i protestanckim. Średnia moich ocen na Elektronice wynosi 5.

Niniejszy szkic stanowi preludium przyszłej pracy i nie powinien być traktowany za w pełni ukończony, jednakże w ujęciu niepełnego przedstawienia wszystkich wypaczeń systemu stworzonego i propagowanego przez tzw. umysł cętkowany. Kolejne rozdziały będą dołączane, zaś istniejące zostaną poszerzone.


Wstęp

Wiele się mówi o zrównaniu polskiej edukacji do poziomu europejskiego. Zjednoczone Media Postępu (ZMP) przedstawiają ów proces jako opuszczenie "Nadwiślańskiego Ciemnogrodu" i wstąpienie do "rodziny światłych państw Zachodniej Europy". Prorokowanie polityków, o przyszłym, lepiej opłacanym i wykształconym polskim robotniku, stworzonym w myśl reguł protestanckich, wspierane przez kampanie medialne, a nawet szerokie grupy klerykalne osiąga zamierzony efekt. Polacy upatrują w UE raj nowych możliwość: pracy, studiów, kariery. Wszechogarniająca złuda, granicząca z paranoją jest przerażająca, porównywalna jedynie do apokaliptycznej wizji św. Jana, traktującej o narodach spitych winem nierządu Nowego Komisariatu Wielkiej Dziwki (NKWD).
Po roku 1989 Żelazną Kurtynę zastąpiono w Polsce Mentalną Kurtyną Dezinformacji, ukierunkowaną na zaszczepienie w Polakach poczucia niższości wobec państw Zachodu. Niniejsza praca obala jednakże ów przesąd, ukazując faktyczną sytuację panującą w Wielkim Ciemnogrodzie Zachodnim.


Część Pierwsza - Robotnicy

Robotnik zachodni jawi się Polakowi jako jednostka wykształcona i inteligentna - wszak dlaczegóż miałoby być inaczej? Jakże nisko wykwalifikowanych proletariat jest w stanie stworzyć potęgę? Pojawia się kolejne pytanie: czyż siła ich nie kryje się w zarządzaniu? Czyż to nie dlatego większość głosujących w referendum opowiedziała się za TAK!? "(...) Polsce brakuje dobrych rządów, we?my zachodnie będą lepsze", "(...) oni [tzn. UE] przynajmniej będą wiedzieli jak nami pokierować".
Są to opinie ludzi, którzy niestety nie zdają sobie sprawy, że altruizm w słowniku kapitalizmu nie istnieje. Niestety! Darwinizm wyklucza ową możliwość - silniejszy musi przetrwać tedy słabszy musi zginąć. Zasada zachowania energii to nie jest abstrakcja. UE nie może się wzbogacić jeżeli ktoś inny nie straci.

Faktem jest to, iż UE nie opiera swej siły na wykształconej warstwie robotniczej (co było zamierzeniem Solidarności 1980-89, tej sprzed 1989), a nawet dąży do maksymalnego obniżenia poziomu edukacji. W WB (Wielka Brytania) starający się o fizyczną pracę winien wypełnić formularz i przejść test na tzw.inteligencję, słowem "pseudo-inteligencję". Zaskakująca jest treść owego sprawdzianu m.in. (oczywiści skorzystanie z kalkulatora było jak najbardziej wskazane):
? Należy przepisać podane litery w porządku alfabetycznym i policzyć ich ilość. Nb. dokładnie było ich 14 . Ha ha ha!
? Przepisania cyfr w odwrotnej kolejności(!) - by nie było wątpliwości: (8531 - 1358)
? Dodawanie dwóch liczb cztero cyfrowych (naturalnych!)
? Wykonanie skomplikowanego działania (tu podam tzn. dokładnie cytuje ów przykład) "4+6/2=?" i odpowiedzi (a) 5 (b) 2 (c) 4 (d) 10 (!!!) - brak prawidłowej(!)
W "Ciemnogrodzie Wiślańskim" powyższe zadania nie tylko obraziłyby robotnika, kloszarda, ale nawet dziecko z podstawówki. Jeżeli jednak nasza edukacja będzie zbliżała się do europejskiej lotem spadającego kamienia, to za kilka, kilkanaście lat owe "testy na inteligencję" przestaną nas dziwić. Jednakże to nie koniec sprawdzianu pracującego obywatela UE. W ostatnim teście nie było prawidłowej odpowiedzi. Twórca sprawdzianu powinien wrócić do podstawówki, najlepiej Polskiej.
Ciekawe było również zachowanie pracownika agencji, czyli warstwy średniej. Ów człowiek z uśmiechem wyciągnął kalkulator i wstukał kolejno "4 + 6 / 2 ="... 5 - odpowiedz (a). Brawo! Test poprawny! Na wieść o tym, iż priorytet dzielenia jest wyższy od dodawania sprawiał wrażenie skonfundowanego. Jasne? Wynika z tego niedwuznacznie, iż nawet warstwa średnia powinna wrócić do podstawówki, choć najlepiej do "ciemnogródzkiej" na wschód od Odry.
Towarzysze z AW$LD, PO, PIS (dość jednoznacznie to brzmi tutaj, w UK) winni być zadowoleni, jeżeli rozwój Polskiej warstwy średniej i niższej będzie podążał w kierunku wskazanym przez ich zwierzchników ze stolic Zachodu. Jakże łatwiej kieruje się lud?mi niewykształconymi. Stąd te zachodnie wysiłki zaczadzenia mediami ludności polskiej -łatwiej będzie przejąć majątek Polski.

* * *

Na koniecdołączam ciekawostkę o Polskich Lotnikach, dzielnych obrońcach Wyspiarzy z 1940 roku. Szlachetny to naród, który w podzięce za przelaną krew i wygraną Bitwę o Anglię ofiaruje ludziom wykształconym (w Polsce pilotami byli inżynierowie uczelni wojskowych oraz wykształceni oficerowie - ówczesna elita) jedynie pracę robotnika w stoczniach bąd? kopalniach. Potrafią się odwdzięczyć. Wszak również teraz lepiej nami pokierują, niż my sami! UE wie jak zarządzać i co jest dla nas dobre!

* * *

"Ty który wchodzisz żegnaj się z nadzieją..."!
Niestety weszliśmy.
Nie czytając napisów na odrzwiach. Jeżeli nie obniżymy poziomu nauczania i Polacy będą potrafili trafnie oceniać sytuację polityczną swego kraju, nie podążając ścieżką nakreśloną przez przyjacielską UE tedy strzeżcie się!
Nie często się zdarza, by manewry NATO dotyczyły tłumienia niezadowolenia społecznego, a taki charakter miały ostatnie ćwiczenia w Polsce.


Zebrane i opisane przez
7 październik 2003

Fëamortur'a 

  

Archiwum

2003-01-13
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
Antypolski sabat
kwiecień 24, 2003
Anna i Andrzej Kołakowscy
Nadzieje i rozczarowania
marzec 22, 2008
Marek Jastrząb
Arcybiskup Życinski oskarża Radio Maryja w gazecie wyborczej Michnika
kwiecień 11, 2006
przysłał anonim
Kara śmierci - kryterium suwerenności
sierpień 7, 2006
Antoni Ramz
Prezydent pożyczy wojewodzie
kwiecień 4, 2007
Bronislaw Geremek nie zyje
lipiec 13, 2008
...
Fachowcy od kreciej roboty
październik 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
Amerykańska wolności, więcej rozsądku!
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego politycy wspierają mafie
lipiec 28, 2005
PAP
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jak kradli tak kradną dalej. 90 tys. zł dla 4 osób
kwiecień 1, 2003
PAP
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
styczeń 16, 2009
tłumacz
Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media