ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
więcej ->

 
 

Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!

3 marca o godzinie 19 odbędzie się spotkanie pod hasłem: „Kuba – czas na zmiany!”, które będą prowadzić Adam Michnik i Maciej Stasiński. Spotkanie odbędzie się w redakcji GW przy ulicy Czerskiej 8/10. Wszyscy chyba wiemy kim jest Michnik, Stasiński i antykomunistyczni emigranci – płatni agenci CIA – Raul Riverso, Blanca Reyes. Przewodnią myślą spotkania pewnie będzie pieprzenie o „wolności słowa”. Dlatego korzystając z michnikowskiej wolności słowa – zapraszam wszystkich sympatyków Rewolucji Kubańskiej do stawienia się na tym spotkaniu i wzięcia udziału w dyskusji. Im będzie nas więcej, tym większą mamy szanse, że utrzemy nosa Michnikowi i spółce. Jedyne o co proszę – to o mówienie prawdy o Kubie. Proszę też o powiedzenie Michnikowi – kim jest – KŁAMCˇ. Skorzystajmy z wolności słowa – i powiedzmy to Michnikowi w twarz – MICHNIK – JESTEŚ KŁAMCˇ!!!

Michnik zapewne wtedy wezwie ochronę – bo jak przystało na orędownika wolności słowa – nie toleruje żadnego sprzeciwu. Dlatego potrzebne są kamery i aparaty fotograficzne. Mówmy Michnikowi tak długo, że jest kłamcą, by cała Polska zobaczyła kilka godzin pó?niej – jak nas wypieprza ze swojego spotkania. Osoby zainteresowane akcją proszone są o kontakt lbc1917@o2.pl
21 luty 2008

marduk 

  

Archiwum

Pewna Polonijna Inicjatywa
listopad 27, 2003
patriota.pl Forum
Kielce 1946 Fejgin: „Pogromy i inne fortele”
lipiec 5, 2006
Robert Malewicki
Bliski Wschód Bez Broni Nuklearnej?
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach
marzec 10, 2008
iar
Kolejny niemiecki koncern zbankrutował
lipiec 8, 2002
PAP
"ONI"
luty 1, 2003
Jerzy Przystawa
Francja przoduje w budowie elektrowni nuklearnych
marzec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Mistrzowie infantylizmu
wrzesień 19, 2004
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Opowieść wigilijna 2005
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
Nick Berg - egzekucja
czerwiec 13, 2004
czytelnik
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
Moralność a polskie media(torzy)
październik 5, 2005
Pieśń o duchowych symulantach
kwiecień 3, 2008
Marek Jastrząb
Gwia?dzie z koniami
styczeń 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
2009.03.17. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 17, 2009
tłumacz
Włoski rząd zabrania negowania holokaustu
styczeń 27, 2007
bibula- pismo niezależne
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media