ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
więcej ->

 
 

Palestynizacja Swiata?

Nasuwa sie pytanie czy gdyby Mikhail Chodorkowski nie byl Zydem -multimiliarderem, czy rozpetalaby sie wokol wyroku skazujacego go na dziewiec lat wiezienia, tak wielka burza i histeryczne protesty w mediach Ameryki i Europy? Wielu uwaza ze prywatyzacja Zwiazku Sowieckiego byla najwieksza kradzieza w historii, a wedlug korespondenta Radia Wolna Europa, wyrok skazujacy Chodorkowskiego wywolal powszechne pochwaly wsrod mieszkancow Rosyjskiej Federacji, ktorzy przezyli ciezki kryzys gospodarczy, w duzej mierze w wyniku dzialalnosci "olgarchow ekonomicznych," glownie Zydow.
Pamietam, jak przed laty zbieralem znaczenia slow do Wielkiego Slownika Polsko Angielskiego (ponad 200,000 hasel) i przy slowie "prywatyzajca" znalazlem znaczenie tego slowa jako: "kradierz" w gwarze przetepcow.  

Ostatnio ukazala sie nowa ksiazka Izraela Shamira pod tytulem "Parady." Jest to ciag dalszy ksiazki "Kwiaty Galilei," w ktorej autor popiera haslo "jeden czlowiek [wyborca], jeden glos, jedno panstwo," jako podstawa rozwiazania konfliktu palestynskiego, ktory to konflikt destabilizuje Bliski Wschod i w rzeczywistosci caly swiat. Autor uwaza ze Palestyna jest przykladem tego do czego prowadza swiat mamonisci-budowniczy globalnego imperium. Wprowadza on termin "Palestynizacja Swiata" lub przemienianie swiata w jedna wielka Palestyne sterowana przez ekstremistow zydowskich, tak sjonistow jak i finansistow. "Sciana Szarona" idzie w parze "otwartym spoleczenstwem Soros'a" w formie takiej jak "unia wolnosci," "platforma obywatelska" czy tez Fundacja Batorego zaleznie od kraju manipuloweanego.  

Wedlug Shamir's Palestyna obrocona zostala w teren doswiadczalny sposobow rzadzernia w imperium globalnym, budowanym przez neokonserwatystow-sjonistow. Dominowana ludnosc ma byc faktycznie pozbawiana praw, dobrze platnej pracy, dostepu do mediow i sluzby zdrowia jak i wyksztalcednia wolnego od prania mozgow. Jak to pokazala swiatu wojna przeciw Irakowi chodzi o dominacje kosztem niszczenia kontrolowanego kraju.  

Andrew J. Bacevich, profesor spraw wiedzynarodowych na Boston University, jest autorem ksiazki "Nowy Militaryzm Amerykanski: Wojna Uwodzi Amerykanow." Pismo "The American Conservative" oglosilo w numerze z 6go czerwca, 2005, jego artykul pod tytulem "Trigger Man," w ktorym to artykule autor opisuje Paul'a Wolfowitz'a (Zyda pochodzenia z Polski) przepojonego wizja "nowego swiata" i jednoczesnie bardzo sprawnego polityka. Ma on opinie podrzegacza wojennego, wierzacego w konicznosc budowy globalnego imperium jak i glebokiego przekonania ze USA "zawsze postepuje poprawnie" i dysponuje najsprawniejsza sila zbrona, na swiecie.  

Wolfowitz juz przeszedl do historii jako nietylko glowny architekt wojny z Irakiem, ale zwlaszcza jako tworca diametralnej zmiany w postawie USA wobec wojny, ktora to wojna ma byc sposobem budowy globalnego imperium za pomoca toczenia wojen "zaobiegawczych" i "rozladowujacych zagrozenia" ("preventive and preemptive wars"). Wolfowitz wygral pojedynek slowny z szefem sztaby armii amerykanskiej, generalem Eric'em Shinseki, ktory ostro skrytykowal plany napadu na Irak i stwierdzil ze USA nie ma dosyc wojska i nie moze polegac w pacyfikacji Iraku na na swoich broniach super-precyzyjnych. General twierdzil ze plan Wolfowitz'a jest bez porownania bardziej ryzykowny, niz Wolfowitz jest w stanie przepowiedziec. Wolfowitz wygral pojedynek przy pomocy sjonistow (Zydow i czlonkow sekt protestanckich, ktorzy wierza ze powrot Chrystusa na ziemie musi byc poprzedzony zwyciestwem Zydow nad Arabami). General Shinseki zostal publicznie osmieszony i przeniesiony w stan spoczynku. Profesor Bacevich uwaza ze Wolfowitz przyczynil sie do rosnacego wyczerpywania sil USA i ze dzieje sie to w celu zaspokojenia arogancji ("hubris") i naiwnosci w krzewieniu "demokracji" i "zmian rezimow" w wybranych przez sjonistow panstwach, takich jak Iran czy Syria. Bacevich podziela opinie Shinseki'ego.  

Analityk polityki USA, Anne Wiliamson opublikowala 26 maja, 2005, artykul w "sandersresearch. com," pod tytulem "Wewnetrzne Machinacje; Drugi Front Neokonserwatystow." ktory to artykul rozpoczyna ona zacytowaniem wypowiedzi prezydenta Bush'a: "Pomysl zeby jedne panstwa pomagaly innym panstwom stac sie spoleczenstwami swobodnymi, mam nadzieje ze nie bedzie postrzegany jako polityka rewolucyjna, ale jako polityka racjonalna, przyzwoita i humanitarna."  

Autorka uwaza ze niedawna nominacja Paul'a Wolfowitz'a na szefa Banku Swiatowego i awanturniczego specjalisty od rozbrojenia, John'a Bolton'a, na ambasadora USA przy ONZcie, sa czescia drugiego etapu walki neokonserwatystow o glabalne imperium USA, ktore ma identyczne cele i potrzeby jak panstwo Izrael, rzadzone przez Sharon'a. "Bolton i Wolfowitz stanowia wstepne dzialania neokonserwatywne rzadu Busha na drugim etapie budowy imperium globalnego USA. John Bolton ma zmilitaryzowac ONZ [pod amerykanska komenda]. Natomiast Paul Wolfowitz ma wprowadzic polityke Pentagonu do Banku Swiatowego."  

Anne Wiliamson pisze: "W poronionej budowie imperium globalnego G. W. Bush'owi brak: pieniedzy i zolnierzy" ktorych jest za malo na okupacji Iraku i Afganistanu oraz w 128 innych panstwach na swiecie. W obliczu zadluzenia USA i jego obywateli na wydatki wojenne, oraz ciaglego spadku liczby ochotnikow zaciagajacych sie do wojsk w Ameryce podejmowane sa proby stworzenia armii swiatowej pod dowodztwem USA oraz poslugianie sie w tym celu ONZetem i NATO. Nazywa to ona budowa "imperium na kredyt miedzynarodowy," jako ze ludnosc USA jest dzis zadluzona najbardzioej w historii. W zaspaklajaniu ambicji neokonserwatystow-sjonistow USA zadluza sie sprzedajac dziennie na miliardy dolarow bony skarbowe USA i musi wprowadzic pobor do wojska w ramach "sluzby uniwerslnej" mezczyzn i kobiet.  

Glowna bronia budowniczych globalnego imperium finansiery zydowskiej i sjonistow ekstremistow jest kontrola mediow. "Najwazniejszwe jest kto ma w rece megafon." Widzimy to w sprzeciwie mediow wobec wyroku na Mikhaila Chodorkowskiego, ktory gdyby nie byl Zydem-multimiliarderem przydatnym dla machinacji politycznych Sorosa, to jego wiezienie i wyrok nie rozpetalaby sie tak wielkiej burzy protestow i histertii w mediach Ameryki i Europy, kontrolowanych przez finansjere zydowska. Reakcja na wyrok Chodorkowskiego jest przykladem tego co Izrael Shamir nazywa "palestynizaja swiata."  
3 czerwiec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Nasze gniazdo
październik 30, 2005
Artur Łoboda
Weszła w życie nowelizacja samorządowej ordynacji wyborczej
sierpień 10, 2002
PAP
Wojenne przymiarki
listopad 28, 2002
MAREK GARZTECKI http://rzeczpospolita.pl
Pogarda zabija
styczeń 25, 2004
Andrzej Kumor
Polacy, to istni... masochiści !
czerwiec 1, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Kolos ma gliniane nogi
czerwiec 22, 2006
Marek Olżyński
Do umundurowania wystąp
lipiec 20, 2007
Marek Olżyński
Ksiazki w wersji elektronicznej - bezpłatnie
lipiec 24, 2004
"Ubaw terrorystyczny" w Londynie: USrael bombarduje Europę by ją sobie podporządkować?
lipiec 8, 2005
Marek Głogoczowski
Kto z Was wybudował katedrę?
sierpień 7, 2008
Artur Łoboda
W pogoni za pewnym zyskiem, czyli "gospodarka" spekulacji
lipiec 5, 2002
Zbigniew Żukowski
Kijem i marchewką
marzec 2, 2007
Bogusław
O obronę kawałka Rzeczplitej jakim jest ZAPRASZ.NET
grudzień 2, 2006
luzak
Procedura instalacji na Ukrainie "Istoty Najwyższej" Zachodu
czerwiec 19, 2005
Marek Głogoczowski
Czy amerykańska demokracja uchroni świat przed terroryzmem i wojnami?
styczeń 24, 2005
Gregory Akko
Terroryści Jej Królewskiej Mości
sierpień 25, 2006
Jacek Zychowicz
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Polak potrafi
sierpień 15, 2003
Stanisław Krajski
Kto z Was ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS? (2)
kwiecień 22, 2006
Artur Łoboda
Seks polityków i artystów
sierpień 13, 2007
Tadeusz Oszubski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media