|
Każdy sądzi swoją miarą
|
|
Ponieważ polscy prokuratorzy to w większości przypadków niedoszli przestępcy - którzy wstąpili nie do tej bandy - do której się nadają, dlatego w działaniach operacyjnych przykładają własną miarę do oceny obywateli.
Zakładają więc, że wystarczy dobrze poszukać, a na każdego coś się znajdzie.
Aleksandra Kwaśniewskiego chcieli udupić nie za zbrodnie polityczne wobec Narodu, ale za ukrywanie dochodów.
Idąc tym tropem można każdego za coś zamknąć - choćby za palenie w piecu węglem, bądź przejście na żółtym świetle.
Pod rządami Zbigniewa Ziobro Prokuratura zamienia powoli Polskę w państwo represyjne wobec przeciętnego obywatela.
Równocześnie Zbigniew Ziobro ochrania przestępstwa wielkich rozmiarów - jak choćby przestępczy Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.
Podporządkowana Zbigniewowi Ziobro Prokuratura usiłuje rozszerzyć polityczne tereny wpływów i dziś próbowała zaatakować niedawnego wspólnika Kaczyńskich - Mariana Banasia, który obecnie jest Prezesem Najwyższej Izby Kontroli.
W odwecie Banaś nasłał kontrolę NIK na Prokuratora Generalnego.
I znowu powtórzył się schemat znany od dawna, że nawet skacząc sobie do gardeł nie ruszą tych - którzy naprawdę rządzą Polską, a więc eskimoskich stref interesów.
Banaś ma na tacy podany temat ochrony złodziejstwa UFG przez Prokuratora Generalnego, ale to mu śmierdzi i będzie kontrolował jakieś inwestycje - które są tylko i wyłącznie tematem zastępczym na poziomie tupnięcia nogą.
A niechaj się między sobą pożrą - pomyślałem dzisiaj rano.
Ponieważ doskonale poznałem konspirację lat wojny i sam uczestniczyłem w konspiracji Stanu wojennego to żałosne są dla mnie obecne działania operacyjne ziobrowej prokuratury wobec mojej osoby.
Widzę - co robią i domyślam się reszty ich działań.
Cały czas mierzą mnie swoją miarą, miarą degeneratów. I dlatego jedyne - na co mogą liczyć to ordynarne przestępstwo - którego muszą dokonać - by mi coś wmówić, bo musiałbym być skończonym idiotą, by pisać tak odważne teksty - nie będąc czysty prawnie i politycznie.
|
|
19 luty 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
|
Niebezpieczna Wiedza
luty 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Znajd? słowo "terroryzm"
marzec 9, 2003
v-ce
|
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
|
Jak funkcjonują największe gangi (1)
Dla kogo pracuje Marek Belka?
luty 25, 2005
nz
|
Izraelskie dziewczynki przesyłają prezent miłości Libanskim dzieciom...
lipiec 18, 2006
J.D.
|
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Kontynuatorzy z SLD (1)
czerwiec 19, 2003
Pawel Siergiejczyk
|
Sterowanie Światem z Jerozolimy?
grudzień 31, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Umarł marksizm, niech żyje nihilizm?
listopad 3, 2007
Jerzy Rachowski
|
Ds. praw człowieka
sierpień 28, 2006
Bogusław
|
Komu ma służyć państwo?
październik 5, 2004
Bartłomiej Doborzyński
|
Siódma klasa
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
|
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
Bliższe Polakom Niemcy niż USA?
grudzień 14, 2007
Gregory Akko
|
Anti-Communist Gorbatchev as the "Holy Terminator" of Russia
styczeń 17, 2005
Marek Glogoczowski
|
Konwój do Betlejem
wrzesień 27, 2003
Israel Shamir
|
"Otwieramy się na Unię" po to by się solidniej zamykać
kwiecień 30, 2003
|
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
ABW zatrzymała Dochnala
wrzesień 27, 2004
PAP
|
|
|