ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Bankructwo Ukrainy 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
więcej ->

 
 

List inz. Jerzego Skoryny

BOHATERSKA MNIEJSZOSC CHCE RZADZIC POLSKA

INZ. JERZY SKORYNA

Dostalem oburzjaca wiadomosc z demokratycznych, sprawiedliwych i wszystkowiedzacych Stanów Zjednoczonych, ze ukazaly sie ostatnio dwie ksiazki holdujace propagandzie Goebelsa i NSDAP, w których oskarza sie Polske o zbrodnie przeciwko mniejszosci niemieckiej w Bydgoszczy we wrzesniu 1939 roku.
Jest to propaganda Goebelsa i Hitlera, szeroko rozsiewana jako „prawda” po wszystkich zakatkach Trzeciej Rzeszy, a nawet chcieli wmówic Polakom, w tak zwanej „Generalnej Guberni”, co im sie naturalnie nie udalo.
Prawda jest, ze jak Wojsko Polskie wycofywalo sie, to mniejszosc niemiecka w Bydgoszczy wykorzystala „powstajac” strzelajac w plecy Wojsku Polskiemu.
Jak to bywa w szwabskiej propagandzie, to teraz lansuja ta „prawde” o mordowaniu Niemców w Bydgoszczy, nic nie wspominajac o ohydnym akcie strzelania do Polskich Zolnierzy!
Niedlugo niemieckie NSDAP’owskie zródla w St. Zjednoczonyc i w samych Niemcacah, beda glosily, ze Dachau, Oraniengurg, Rawensbruk i wszystki inne obozy koncentracyjne w kraju Hitlera, zostaly zbudowane, pilnowane, a w nich osadzani „dobrzy” Niemcy przez Wojsko Polskie... „Prawda” o wkroczniu Wojska Polskiego do Gliwic i atak na tamtejsza stacje radjowa, wedlug Hitlera i obecnych jego zwolenników, bylo poczatkiem II Wojny Swiatowej. W germańskiej krwi wszystko co najgorsze jest mozlowe! Prawda jest taka, ze w Niemczech zaproponowano kryminalistom, ze zostana zwolnieni z wiezienia, jesli ubrani w mundury polskie zaatakuja wymieniona radjostacje. Propozycja byla w pelni spelniona. Po ataku, juz na wolnosci, ci kryminalisci po oddaniu mundurów zostali zamordowani! To jest niemiecka sprawiedliwosc i dotrzymywanie danego slowa.
W Polsce mniejszosc niemiecka ma swego reprezentanta w Sejmie, a w Niemczech Polacy nie maja podobnych przywilejow.
Inne mniejszosci, takze maja swój glos, choc Polsce nic nie daly.
Niemcy, rzecz wiadoma, zaraz mianowali sie Folksdojczami.
Ukraińcy, stworzyli swoje wojsko przy Hitlerze – Galitzien.
Teraz mówi sie Izraelczycy, bo stare polskie i wegierskie slowo, nawet przez samych Zydów uzywane, jest „obrazliwe”. Zatem, Izraelczycy (Zydzi), tak jak w 1920 roku, tak w 1939 i pózniej, ponakladali czerwone opaski, a potem rzadzil Polska wchodzac z krasnoarmiejcami, wraz z ich SB, rzadzac calym PRL’em.
Obecnie „wykupuja” Polske, dodatkowo robiac sztuczne „bezzrobocie”, zmuszajac Polaków do emigrowania „za chlebem”. Nasylajac w ta próznie, swoich Izraelczyków. Aby z Polski zrobic swoja kolonie.
A co sie dzieje w USA? Czy tym krajem naprawde rzadza patryjoci takiego wymiaru jak Washington, Paton, czy MacArtur? Widzimy, ze od Grynszpanów wszedzie sie roi, którzy spiewaja, ze tez i Manhatan, oraz inne posiadlosci wykupuja. Prasa, przemysl kinowy, TV, radio i najwieksze spólki handlowe i przemyslowe sa juz sa rekach izraelskich.
I co robia „prawdziwi” Amerykanie? Bawia sie w budowe muru na granicy z Meksykiem, nie zdajac sobie sprawy, czy nie chcac wiedziec, ze przemyt nie idzie góra, lecz setkami róznych tuneli, a terorysci, jak na spacerze przechodza sobie granice z Kanady...
A w Polsce, „patryjotyczne” wladze rzadowe, Sejm i Senat, bawia sie rzucaniem róznych politycznych zarzutów, zamiast wyrzucic przedstawicieli folksdojczów z Sejmu i skasowac inne uprawnieńia dla róznycch mniejszosci, a w zamian, danie glosu JEDNEJ TRZECIEJ czesci Narodu Polskiego, zamieszkujacego po za granicami Kraju.
Musimy sobie zdac sprawe, ze Marks, Engels, Lenin i inni im podobni Izraelczycy, ustawili sobe za cel opanowanie calego swiata przez rewolucje. Polska stanela im na przeszkodzie, niweczac ich zamiary w 1920 roku.
Postanowino wiec, ze jesli nie sila, to pieniedzmi spowoduja rzucenie calego swiata pod izraelskie buty i do tego konsekwentinie daza na calej kuli ziemskiej. Nic wiec dziwnego, ze Polska jest po jednym z najsiniejszych obstrzalów tego izraelskiego imperium.
Amerykanie, jak i inni spia, lecz zdrowa mysl polska, doskonale sobie zdaje sprawe, jak ta walka toczy sie. Tu nie chodzi o jakies glupie zarzuty na „anty”, tu chodzi o byt i OBRONE Narodu i Państwa Polskiego, a nie jakies: „anty”. Te „anty”, to jest zamydlanie muzgów.
Jest rzecza niezbeda oczyszczenie z marksistowskiego programu, ulozonego wspólnie z innymi rodakami Marksa i popieranego do dnia dzisiejszego przez ich potomków. Potrafilismy rozgromic w 1920 toku sowiety, obronilismy wiele razy Europe od najazdow ze wschodu, teraz MUSIMY ZWYCIEZYC IDEOWO, broniac Polske od wszystkich zakusów na nasza Ojczyzne, robiac porzadek w NASZYM DOMU, wymiatujac wszystko co jest wrogiem niepodleglosci, suwerennosci, niezaleznosci i wolnemu zyciu Narodu oraz Państwa Polskiego.
Sejm i Senat, musi posiadac w swych murach NIE pacholków, lecz PANóW zycia narodowego calej Polski, a nie staczac sie do roli pacholka miedzynarodowego, takiego, czy innego imperium.
„Bohaterska” mniejszosc niemiecka, holdujaca propagandzie Goebelsa, a przygotowana na ponowne zrobienie sie folksdojczami, powinna byc natychmiast usunieta z Sejmu, podobie jak inne „BOHATERSKIE” mniejszosci, którym bezwzglednie trzeba odebrac wszelka wladze i jej znamiona.. Sejm, Senat i Rzad w końcu MUSZA reagowac na zakusy, szkalowania, niszczenia, rabowania i obrazy Narodu Polskiego, poswiecajac nawet swoje zycie, broniac NIEPODLEGLOSC, SUWERENNOSC, NIEZALEZNOSC i WOLNOSC Narodu i Państwa Polskiego.
Panowie Poslowie i Senatorzy. Wy macie glos! Czy go wreszcie uzyjecie dla DOBRA POLSKI? Gdy tego nie zrobicie, to historia i Naród ukarze Was, uznajac Was jako ponownych targowiczan!!!
Jesli nie mozecie, czy nie umiecie pracowac rzetelnie dla Polski, zróbcie wolne miejsca w Sejmie i Senacie dla prawdziwych Polaków co potrafia bronic interesy naszej Ojczyzny! Mamy przed nami wielkie niebezpieczeństwo, ze „bohaterska” mniejszosc, niemiecko-zydowska,chce rzadzic Polska!
19 grudzień 2007

... 

  

Archiwum

Ratowac Ukrainę
październik 16, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
Świadczenia proporcjonalne do składek
październik 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wiara
maj 7, 2004
WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!
luty 21, 2008
marduk
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
sierpień 16, 2004
Gaza
styczeń 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolosy na glinianych nogach
październik 29, 2006
Marek Olżyński .
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
Szef NBP kontra prezydent
marzec 8, 2006
Wiarus znaleziony w sieci
marzec 1, 2006
Szukacz
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
Surowce Ziemi to nasze wspólne dobro
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Udający ekononomistów nie obawiają się skutków kryzysu rządowego
marzec 3, 2003
Artur Łoboda
Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Germanofobia społeczeństwa polskiego (1) AKTYWNA PROPAGANDA ANTYNIEMIECKA, NURT LUDOWY (proletariacki)
czerwiec 19, 2007
tłumacz
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media