ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
więcej ->

 
 

Ziomkostwa domagaja się odszkodowań dla Niemców

Niemcy, którzy po zakończeniu II wojny światowej byli wykorzystywani do pracy przymusowej w Związku Radzieckim i innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, powinni otrzymać odszkodowania - uważa grupa robocza niemieckich ziomkostw.

Tekst rezolucji w tej sprawie przedstawiła w środę w Berlinie Grupa Robocza Niemieccy Robotnicy Przymusowi (AKZD), utworzona m.in. przez ziomkostwa Prus Wschodnich oraz Śląska.

Autorzy rezolucji wzywają rząd Niemiec i partie reprezentowane w Bundestagu do przyznania niemieckim robotnikom przymusowym odszkodowania w formie gestu humanitarnego w dowód uznania ich cierpień. Należące do grupy roboczej ziomkostwa stoją na stanowisku, że niemiecki rząd powinien podjąć dwustronne rozmowy z krajami odpowiedzialnymi za przymusowe zatrudnianie Niemców w celu skłonienia ich do wypełnienia moralnych zobowiązań wobec ofiar.

Rzecznik AKZD Rudi Pawelka wyjaśnił, że autorzy inicjatywy oczekują jednorazowych wypłat w wysokości zbliżonej do świadczeń z funduszu odszkodowawczego dla cudzoziemskich robotników przymusowych (2500-7500 euro). Niemieccy poszkodowani powinni otrzymać dodatkowo miesięczny dodatek do emerytury w wysokości 100 euro.

Pawelka skrytykował stanowisko rządu kanclerza Gerharda Schroedera wobec postulatów grupy roboczej. Jak powiedział dziennikarzom, kanclerz odmówił przyjęcia delegacji AKZD. Rząd Schroedera miał oświadczyć, że żądania odszkodowawcze pod adresem innych krajów mogłyby być uznane za relatywizację gestu pojednania, jakim było utworzenie przez rząd i przemysł funduszu odszkodowań dla cudzoziemskich ofiar nazizmu.

Grupa robocza ziomkostw udokumentowała dotychczas 100 tys. przypadków pracy przymusowej przez Niemców w Europie Wschodniej i Środkowej. Zdaniem Pawełki, do pracy przymusowej wykorzystywano po wojnie ok. 1,5 mln Niemców.
21 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Siekielski i Morozowski z TVN nagrali próbę przekupstwa Renaty Beger przez posła PiSu
wrzesień 27, 2006
Dorota
Jews killed Jews to create the state of Israel
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy jesteśmy skazani na bezsilność
październik 14, 2003
Adam Zieliński
UE kością niezgody między LPR a rządem
sierpień 12, 2002
IAR
Seksualna anarchia
grudzień 16, 2008
Marek Jastrząb
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
Ekonomia na codzień czyli historie lokalne.
kwiecień 5, 2004
Jan lucjan Wyciślak
Światła do jazdy w dzień?
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
Przeczytaj pomysl i pozwol podobnie uczynic innym.
styczeń 31, 2003
Elzbieta
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
Polacy zadowoleni z czlonkostwa w UE
listopad 30, 2006
PAP
Russian-Jewish Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
ODEZWA DO LICZYDŁA
grudzień 17, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Głupota, która boli
październik 26, 2004
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
"Zdrowa" zachodnia żywność
październik 8, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media