|
| Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. |
|
| |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
więcej -> |
|
Apel do ludzi dobrej woli w Kościele!!!
|
|
Sprawa, którą pragnę poruszyć w mojej wypowiedzi to absurd nieludzkiego celibatu i całej ideologii z nim związanej. Oczywiście, jeżeli ktoś tak chce i potrafi żyć, niech realizuje swoje kapłaństwo.
Kościół zapomina o tym, że stoi na straży prawa naturalnego. A prawem naturalnym jest to, że każdy zdrowy mężczyzna ma prawo do małżeństwa.
"Nie jest dobrze aby mężczyzna był sam". Św. Paweł powiedział: "ze względu na niebezpieczeństwo rozpusty niech każdy ma swą żonę, a każda swego męża" Kościół zakazuje zdrowym ludziom normalności i pojawiają się dewiacje.
Broniąc bezsensownego celibatu, broni rozpusty. Zapomina o słowach :"lepiej jest bowiem żyć w małżeństwie niż płonąć(cierpieć)" Niech ten koszmar celibatu wreszcie się skończy. Bóg tego nie żąda. Ta bezsensowna praktyka nie ma nic wspólnego z wolą Bożą. Ludzie pomóżcie nam !!! Celibat to jedno z największych nieporozumień XXI wieku. Mam na myśli, naturalnie, bezżenność przymusową, od której uzależnia się wyświęcenie na kapłana. Celibat dobrowolny jest wyborem drogi bycia bardziej dla Boga; przymusowy - jest zwykłym szantażem w stylu: jak chcesz być księdzem musisz zrezygnować z założenia rodziny, albo - jak masz powołanie do kapłaństwa, to musisz mieć też powołanie do życia w celibacie.
Tymczasem w ogromnej większości przypadków jedno z drugim nie ma nic wspólnego, ponieważ ogromna większość kandydatów do kapłaństwa jest normalna. Nieprawdą jest zatem powtarzane bezmyślnie twierdzenie, iż klerycy i księża wybierają bezżenność z własnej woli.
Powołanie do służby Bogu jest zazwyczaj tak silne, że godzą się na ten warunek, najczęściej w dodatku nieświadomie - w czasie, gdy popęd seksualny i instynkt rodzicielski nie są jeszcze tak sprecyzowane.
Młodzi kandydaci do kapłaństwa są też mocno pod wpływem doktryny wpajanej im w seminariach. Przekonuje się ich tam o rzekomej wyższości stanu bezżennego nad małżeńskim; poniża kobiety i podłą egzystencję "dzieciorobów".
O tym zaś, jak zgubna w skutkach okazuje się powyższa zależność - kapłaństwo za przysięgę życia w bezżenności - świadczą ogromne i powszechne nadużycia w łamaniu celibatu. W programie Tok Szok profesor ATK, ks. Skowronek, przyznał publicznie, że w 1997 roku spośród 400 000 księży katolickich na świecie 80 000 wystąpiło z oficjalną prośbą do papieża o uchylenie wobec nich prawa celibatu! Oczywiście bezskutecznie.
Co piąty ksiądz na świecie chce więc oficjalnie zatwierdzić swój związek z kobietą. A co z resztą, która żyje na "kocią łapę" - deprawuje własne sumienia i gorszy swoich wiernych? Przymusowy celibat jest sprzeczny z pisanym i niepisanym Prawem Bożym. Ustanowiono go wbrew odwiecznemu prawu natury oraz pierwszemu z Boskich przykazań - poleceń do rozmnażania i zasiedlania ziemi.
Celibat to wyróżnik religii zwodniczej, szatańskiej! (porównaj: I List do Tymoteusza 4, 1-3). Papieże od początku starali się wprowadzić go do Kościoła. Przyświecał im przy tym zawsze "zbożny" cel - troska o niepodzielność kościelnych majątków, które wcześniej (po śmierci duchownego) "przepadały" dla Kościoła, przejmowane przez żony i dzieci kapłanów. W końcu się udało - celibat, przynajmniej oficjalnie, został przyjęty. Kościół stał się jeszcze bardzie bogaty i nienormalny. Czy takim chciał go widzieć Jezus?!
|
|
9 luty 2003
|
|
Ksiądz katolicki
|
|
|
|
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
|
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
|
Odkryto tajne konta byłych szefów PZU
kwiecień 6, 2007
PAP
|
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
|
Gansterzy przejmują we władanie Polskę
luty 9, 2003
PAP
|
Bliżej koryta
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
|
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
|
Śmietnik umysłowy
sierpień 19, 2008
Artur Łoboda
|
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
|
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
|
Dla jego bolesnej męki
październik 21, 2008
wikipedia.pl
|
"Wiosenny" XVII memoriał Jana Strzelczyka w Pięciu Stawach
kwiecień 21, 2005
Opracował Marek Głogoczowski
|
Greenspan
styczeń 16, 2003
ANDRZEJ LUBOWSKI
|
Nie tylko Rosjanie chcą Putina na III kadencję...
październik 30, 2007
marduk
|
Karol Marks - W kwestii żydowskiej
maj 4, 2008
AŁ
|
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
|
Dzielni Polacy
styczeń 17, 2006
|
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
|
Z 15-stu członków EU tylko trzy kraje - te które utrzymały swoją walutę - prosperowały
styczeń 2, 2007
Dorota
|
więcej -> |
|