ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
więcej ->

 
 

Kto komu służy?

Gazeta Wybiórcza znana z antypolskich prowokacji, przejęła się nagle losem polskich emerytów.
Przez lata, ten post-stalinowski brukowiec, wspierał grabież Polski i paserską wyprzedaż majątku narodowego.
Teraz nagle zmartwił się, że :

"Wiesław Kaczmarek proponuje zawiesić przekazywanie składek do otwartych funduszy emerytalnych. Zamiast na nasze konta trafiałyby do budżetu.

Według Wybiórczej, Kaczmarek zgłosił pomysł na spotkaniu prezydium SLD z Leszkiem Millerem i Jerzym Hausnerem. W rozmowie z "Gazetą" przyznał, że jest to "potencjalne pole szukania oszczędności".

"To najgorsze, co mogłoby się stać. Ja bym to nazwał konfiskatą składek emerytalnych" - ocenił dla gazety jeden z twórców reformy emerytalnej prof. Marek Góra. Dodał, że majstrowanie przy reformie emerytalnej przyniosłoby negatywne skutki dla emerytów i gospodarki. "Jedynymi zadowolonymi byliby politycy. Mogliby udawać, że jest więcej pieniędzy do rozdania" - oświadczył prof. Góra. "


Należałoby więc wyjaśnić kilka podstawowych kwestii.
Każdy z nas posiada jakiś kapitał, którym obraca.
Kiedy uda się zebrać tego kapitału dostatecznie dużo to pozwalamy sobie na inwestycję służącą rozwoju w przyszłości - na przykład przez zakup mieszkania, lub linii produkcyjnej.
Swego kapitału strzeżemy pilnie, ponieważ jest on warunkiem naszego bezpieczeństwa.
Jeden z największych zbrodniarzy w historii Polski Jerzy Buzek oddał większość posiadanego polskiego kapitału w ręce gangsterów gospodarczych.
I tak na przykład polskie banki, które sprzedał za ok 3 mld złotych po przejęciu w obce ręce wygenerowały dług Państwa Polskiego równy kwocie dziesięciokrotnie większej niż cena zakupu.
Innymi słowy Buzek dał obcym korporacjom finansowym nóż, którym miały nas zarżnąć.

Podobnie wygląda sytuacja z emeryturami.
Przez dziesięciolecia składki emerytalne stanowiły kapitał którym Państwo obracało.
Dzięki temu - choćby w małym stopniu postępował rozwój gospodarczy, co przekładało się na życie pó?niejszych emerytów.
Wystarczy porównać siłę nabywczą emerytury z lat 60 - około 4-6 dolarów, a emeryturę z roku 1992 - około 200 dolarów.
Problem wysokości emerytur związany był zawsze z umiejętnością zarządzania Państwem Polskim.
Po 1989 roku nomenklaturaowa hołota, przefarbowała się na wielkich biznesmenów i liberałów, by odciąć się od swojej nieudolnej przeszłości a dzieki temu od nowa łupić otumanione społeczeństwo polskie.
Wielu naiwnych frajerów oddało dorobek swego życia w ręce tych postkomunistycznych gangsterów.
Podobnie sprawa wyglądała z naszymi emeryturami.
Buzek oddał nasze pieniądze w ręce ekonomicznych mafii - znanych ze swej przestępczej działalności.

Pomysł Kaczmarka, jest znacznie spó?niony i z pewnością nie przyniesie pożądanych efektów.
Jemu samemu przyniesie za to kompromitację.
Państwo trzeba budować od podstaw, zamiast tapetować jedną z kondygnacji rozlatującej się instytucji państwowej.
Z pewnością jednak należy zaprzestać słuchania ludzi, którzy okłamywali nas co do skutków buzkowych "reform".

31 październik 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Granica
listopad 24, 2007
Artur Łoboda
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
W 66 rocznicę śmierci Romana Dmowskiego
grudzień 31, 2004
2008.08.03. godzina 2400 serwis wiadomości
sierpień 3, 2008
tłumacz
Tytus de ZOO powrócił
kwiecień 27, 2003
Artur Łoboda
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
List A. Sołżenicyna do Serbów...
luty 26, 2008
marduk
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
Zniszczone gniazda
czerwiec 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
Seksualna anarchia
grudzień 16, 2008
Marek Jastrząb
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
Stalin, Lenin & kompani
luty 17, 2005
Wisława Szymborska
Prognoza Ataku USA na Iran
luty 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
Kto i po co...
kwiecień 24, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Protest poszkodowanej przed Sądem w Białymstoku. Kobieta przykuła się do barierki przed drzwiami sądu
styczeń 13, 2007
Adam Sandauer
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Wesołych Świąt
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
Informatyczne problemy
czerwiec 16, 2003
red. Krzysztof
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media