ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
więcej ->

 
 

Katarzyno, Katarzyno


Katarzyno,Katarzyno,wyglaszasz mi tu niezyczliwe uwagi pod adresem redaktora z www.aferyprawa.com ze jakoby jego dzialania byly wynikiem frustracji i niespelnienia sie w zawodzie. Rzucasz tu zdradliiwym slowem frustracja w mojego ulubionego redaktora,i pomniejszac nam probujesz czlowieka na miare Solzenicyna a moze nawet wiekszego niz Solzenicyn kalibru.
I robi ci sie to gladko i elokwentnie.Czyzby wieloletnia praktyka sadowa? a moze nalezysz do tej specjalnej grupy operacyjnej w Polsce co sa na etatach zawodowych obsmarowywaczy,ktorzy za pare judaszowych srebrnikow obsmarowuja kazdego komu o lepsza Polske chodzi.
Czy wiesz o elokwentna ze wedlug najostatniejszych badan absolutnie najprzeswietniejszych uczonych amerykanskich psychologow ,slowo frustracja jest najwyzszym komplementem. Bo tylko umysly wrazliwe, inteligentne,bystre i kreatywne sa w stanie odczuc frustracje.
Oznacza to takze ze kto jest w stanie odczuwac frustracje jest wybrancem losu i stoi on na przedprozu ogromnych zmian na lepsze w swoim zyciu.frustracja zwiastuje obudzenie sie wyzszych funkcji umyslowych,odkrycie nowych horyzontow, wzrost ,wystrzal intelektualny w gore i w przod,podobny odpaleniu rakiety z przyladka Cap Canaveral.
I nie ma zadnego ,najmniejszego nawet sukcesu, ,odkrycia,czy wynalazku bez frustracji.
Od prawiekow cala nauka postep odkrycia wszystko to zaczynalo sie od frustracji wlasnie.
Wszystkie wynalazki ,wynalezienie kola,chubki,krzesiwa. luczywa,Ignacy Lukasiewicz Tesla Edison.Graham Bell ktory sfrustrowany ze nie mogl sie wyproznic verbalnie wynalazl telefon.
Cala literatura tez,Joyce ,Sienkiewicz. Prus,London Jack Emerson,Kopernik,Einstain.Wielkie ruchy spoleczne, Marx,Engels,Lenin Stalin wszystko to zaczynalo sie od frustracji.A takze i wielka amerykanska rewolucja przeciw krolowi Anglikow Jerremu,zaczela sie od frustracji nad filizanka herbaty.I tylko matolow frustracje sie nie imaja.
Matol adwokat,matol sedzia,matol prokurator,chocby ukrzyzowali Chrystusa odczuc frustracji nie sa w stanie.
Bezfrustracyjne zycie oznacza matolstwo.Z ostatnich badan nad frustracja wynika takze ze nie ma jej tam gdzie zastoj,zastojowisko,gnojowisko i zgnilizna jak np. w sadzie w Tarnowie woj.malopolskie.Gdzie szmaciarz sedzia pomaga szmaciarzowi adwokatowi okradac 92 rencistke z wody,tzn. 92 letnia rencistka ma placic za polroczne rachunki za wode za ktora zlodziej adwokat Bystrzanowski nie zaplacil a zuzyl, czyli ukradl,a mogla to byc Twoja matka Katarzyno...
W rozumieniu zdrowego potocznego rozumu niesfrustrowany sedzia Jakub Boryczko staje sie wspoluczestnikiem zlodziejstwa adwokata Bystrzanowskiego. Uznaje ze zlodziej adwokat nie ma placic,,dobiera sie do renty starczej emerytki.Czy tak postepuje instytucja panstwowa?Czy taka jest rola panstwowej instytucji w zyciu obywatela w podeszym wieku?
Sedzia zlodziej i adwokat zlodziej,i ani jeden ani drugi nie przejawiaja nawet cienia frustracji.Czy takie kreatury ktore podaja sie za przedstawicieli Panstwa to ludzie prawa czy sa to skorumpowane bandy przestepcoow cynicznie obwieszajacych sie godlami panstwowymi, ktorym udalo sie zadomowic w miejscu przeznaczonym na instytucje panstwowa.
A wlasciwe moze jest to antypolski zawoalowany pomiot
nkwdowcow ,pogrobowcy okresu stalinowskiego i ich wychowankowie. ..I nie mozna sie nie frustrowac widzac dzis pogrobowcow okresu stalinowskiego i ich wychowankow, ktorzy na studia prawnicze dostali sie za punkty za pochodzenie z rodzin umyslowo uposledzonych
z dyspozycyjnch i ochoczych do popelniania przestepstw
a moze i morderstw w imie politycznego interesu Zwiazku Radzieckiego sfer....
Nie dziwne wiec ze ,kiedy w sprawe wchodzi sprawiedliwosc, prawda,uczciwosc,etyka czy moralnosc, ,wydaja sie byc calkowiecie zagubieni i w ogole nie maja pojecia o co chodzi.I tylko matola moze nie frustrowac szambo tzw.prawa w Polsce.W spoleczenstwach demokratycznych nie da sie smrodow wiecznie przetrzymywac
pod kloszami atrap budynkow niby panstwowych sadow np.w Tarnowie,albo Debicy albo Rzeszowie.I pora juz najwyzsza zeby demokratyczne spoleczenstwo przestalo akceptowac zlodziejstwa ,niegodziwosci a pewnie i morderstwa tylko dlatego ze jakis matol z awansu spolecznego ubrany w brudna toge, puka sobie mloteczkiem po stole i urzadza se z sadu, zalosna parodie muppet showu.A jego sadowi kamraci
pozwalaja mu uprawiac bezprawie i usmiercac podstawowe idee cywilizowanej ludzkosci..idee sprawiedliwosci,prawdy uczciwosci,
prawosci i wymazywac je z zycia narodu,zbydlecac narod
i ludzi bo zycie bez tych wartosci nie jest ludzkim zyciem , i nie moze byc demokracji rownosci,sprawiedlwosci i dobrobytu tez bez uporzadkowania najpierw szamba
w sadownictwie.Albo sady sa celowo obsadzane przez zaprzysieglych wrogow naszego narodu /nkwd?/,albo sa oni umyslowo chorzy.Jesli tak to jest czas najwyzszy leczyc degeneracje umyslowa ktora jest udzialem wysluzonych sedziow i ich wychowankow.
Sa oni przeciez pierwszorzednym wymarzonym i idealnym materialem na eksperymentowanie psychiatryczne.No i pora tez najwyzsza na odwrocenie sie rol.Pora teraz ich zamykac w szpitalach psychiatrycznych tak jak to robili i jak ciagle probuja robic z tysiacami porzadnych ludzi. Teraz na nich kolej,Zdegenerowane mozgowia prawnikow wysluzonych sedziow to najpierwszorzedniejszy material do eksperymentow psychiatrycznych.Nie trzeba ruszac z posad bryle swiata.wystarczy sedziow na leczenie....
A i na roboty do kopaln tez by im dobrze zrobilo,a jak nie ma pieniedzy na ich leczenie bo dzieci glodne w sierocincach ,a pieniadze rozkradli.to mozna ich na pysk, na bruk,niech sie troche pofrustruja.Poza tym granice mamy teraz otwarte szeroko,szeroko..moga wiec jechac na zachod po swoja wielka szanse..kible szorowac,przeciez swietnie zaprawieni do zycia w brudzie i gnoju. Amen.
Z powazaniem.Felix Dzierszynski
St.Petersburgh Floryda.
19 Septembra 06
p.s. przeczytaj powiedz innym niech wiedza wszyscy...
19 wrzesień 2006

F.CIERSZYNSKI. 

  

Archiwum

Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
Przypomnienie
lipiec 20, 2006
Artur Łoboda
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
"Skup kradzionego"
lipiec 28, 2004
Kto wygrał.
październik 2, 2007
bez podpisu (.)
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nasze gniazdo
październik 30, 2005
Artur Łoboda
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
Prezydent Poznania skazany
marzec 5, 2008
PAP
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Cenzura żydowska w amerykańskich kinach
listopad 28, 2006
bibula.com/
ZAWIADOMIENIE O PROCESIE
wrzesień 13, 2004
Samobojki
czerwiec 27, 2003
przesłała Elżbieta
Plan unijny zniszczenia wsi polskiej?
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie ma dyskusji
wrzesień 6, 2005
Dziedzic
Kaliningrad and the Shield missiles in Poland
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
My, Pierwsza Brygada
luty 16, 2005
Andrzej Hałaciński, Tadeusz Biernacki.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media